Мій фільтр

Жива та мертва вода

Час читання: 0 хв.
Жива та мертва вода

Традиційна медицина пропонує різноманітні методи лікування, але на жаль, хвороба часто триває довго і обходиться дорого, а люди в пошуку простих рішень - згадують дитячі казки, і починають копатися в народних методах і псевдонауках.

Звичайно, ймовірність того, що вони мають ефективність - є, як і "ефект плацебо" часто присутній навіть в клінічних випробуваннях. Але далеко не завжди таке "лікування" може допомогти, частіше воно відтягує необхідну терапію і сприяє погіршенню хворобливих станів та клінічної картини загалом.За останні два роки у нас накопичилося багато інформації по темі живої та мертвої води. Ця стаття буде своєрідним дайджестом загадкових методів і технологій. Чому ж Іванко не стане козликом, а живої води не існує?

Отже!

Міф №1. Лужна вода

Якщо додати у воду соду, вона не вилікує рак, і не допоможе скинути зайву вагу. Лужною є вода, яка має pH вище 7, а, кислотною, яка нижче 7. Рекомендований, як державними санітарними нормами, так і міжнародними стандартами якості води показник - 6,5 - 8,5. До методів отримання такої води, описаних в Google відносяться:

  • додавання в воду соди та кухонної солі в різноманітних кількостях. Згідно з розрахунками, pH розчину буде дорівнювати близько 9,5 (норма 8,5), а концентрація натрію - 6000 мг/л, що являє собою 30-ти кратне перевищення ГДК (може бути небезпечним для людей з серцево-судинними захворюваннями). Про те, чи можна пити солону воду, ми писали раніше;

  • використання іонізаторів. Робота приладу полягає в тому, що шляхом електролізу, він здатний концентрувати біля протилежних електродів лужні та кислотні іони. В даному випадку досліджень існує багато. В основному вони стосувалися метаболічних порушень, зокрема діабету, але були короткостроковими. Незначну користь лужної води показало лише одне з них, але група випробовуваних була невеликою, тому навіть вона сумнівна.

Мабуть, єдиними доведеними властивостями стали антацидні, тобто зниження печії. Та остання є наслідком більш серйозних проблем шлунково-кишкового тракту, які лікуються точно не содою.

Живою, як ви здогадалися, вважається лужна, а ось кисле середовище - має мертва вода.

Читати детальніше про лужну воду.

Міф №2. Жива вода з негативним окислювально-відновним потенціалом

Деякі публікації в мережі Інтернет кажуть нам, що ОВП води є мірилом того, жива вона чи мертва. Насправді окислювально-відновний або редокс-потенціал є хімічним показником, який застосовується в лабораторіях переважно для вивчення процесів в розчинах, і не використовується для питної води.

Клінічних досліджень такої води не існує навіть на тваринах, а всі публікації розповідають переважно про те, як отримати живу воду з негативним ОВП.

Читати детальніше про redox-потенціал води та властивості води можна за посиланнями.

 Міф №3. Дощова жива вода

Дощ випадає водою, яка випарувалася з водойм. Відповідно, в момент випаровування, вона фактично є дистильованою. Живучи в первісному суспільстві: без автомобілів, теплових електростанцій та промисловості, ми б мали чисту воду, яка випадає дощем. Але в сучасному світі, особливо над густонаселеними регіонами, склад повітря залишає бажати кращого. І коли на землю падає дощ, його краплі інтенсивно вбирають з атмосфери оксиди азоту та сірки, тверді частинки діоксинів, аміаку, безопірену, фенолів та інших відходів людської діяльності. Звичайно, води, зібрані над екологічно чистими регіонами, де немає промислових підприємств і великого населення, будуть чистішими, але чи існують такі регіони в Україні?

Ось така ось виходить жива мертва вода з дощу. Читати детальніше.

 Міф №4. Жива вода з природних джерел

Цей тренд, який з'явився він у США кілька років тому, полягає у вживанні необробленої води з джерел. Втім, у нас він нікуди й не зникав, оскільки через брак якісної водопровідної води та освіти, люди схильні вірити в особливі властивості джерел.

Джерельна, а з нею і кринична води мають ряд переваг: вони часто вже живі, адже  туди потрапляє вся мікрофлора ґрунтових вод, а по-друге, завдяки кількості нітратів, фосфатів та інших домішок, є сприятливим середовищем для розмноження бактерій. Тому таку воду потрібно кип'ятити. У випадку, якщо ви маєте колодязь або джерело, від пиття води з яких не готові відмовлятися, тоді варто, як мінімум, раз на рік здавати воду на хімічний та бактеріологічний аналізи.

Читати докладно про джерельну та колодязну води.


hot-stones.png Міф №5. Жива вода з камінням

Це воістину найпростіший спосіб "воскресіння води". Його зміст  полягає в тому, щоб кинути в воду якийсь камінь, іноді багаторазового використання, і зачекати. До найпопулярніших мінералів відносяться - шунгіт і кремній - нерозчинні у воді, без сорбційних властивостей, тобто не можуть ні додати чогось в воду, ні видалити щось з неї.

Але якщо вас цікавить, як зробити живу воду - це кращий метод. Необхідно взяти воду з джерела або колодязя (через брак такої згодиться водопровідна), кинути в неї ті ж камені (у жодному разі не мийте руки), поставити в тепле місце, і чекати. Приблизно через тиждень, у вас буде шанс побачити життя в вигляді зелених обростань і слизу на стінках ємності.

Читати детально про властивості шунгиту й кремнію у воді.

mineral water.png Міф №6. Жива вода з коралів

Кальцій і магній є макроелементами, які відіграють найважливішу роль у функціонуванні всіх систем людського організму. Людина їх отримує переважно з їжі, певна кількість з питної води. Одним з відносно нових трендів є кораловий кальцій - перемелені в порошок останки коралового рифу, змішані з аскорбіновою кислотою. Розчиняючись у воді, суміш утворює напій багатий мінералами.

Насправді, це швидше мертва вода, оскільки видобуток коралового вапняку і його транспортування, завдають шкоди навколишньому середовищу, і не мають переваг перед класичними препаратами кальцію і магнію. Більш того, FDA (Food and Drug Administration) виносять застереження про цю харчову добавку.

Читати детальніше про коралову воду.

Кислородная вода Міф №7. Жива вода з киснем

Повітря складається з багатьох компонентів, де базовими є азот, кисень і вуглекислий газ, який через легені проникає в кров. Кілька років тому один виробник вирішив, що дихати легенями не модно, і почав виготовляти воду насичену киснем. Мабуть, для того, щоб дихати шлунком. Але шлунок призначений все ж для іншого, тому в процесі досліджень ніяких позитивних результатів не було.

Щодо водневої води все дещо цікавіше, найімовірніше, антиоксидантні властивості у неї все ж є.

Читати про кисневу і водневу воду докладніше.

temp.jpg Міф №8. Тепла вода допоможе схуднути та вилікує діабет

Ні тепла, ні холодна вода не мають якогось особливого впливу на метаболізм. Втім, якщо ви не випили свою добову норму, то дві склянки теплої води будуть доречним доповненням до загальної кількості рідини.

Читати докладніше про пиття теплої води.

ice_water.jpg Міф №9. Жива вода шляхом заморожування

Ще один напрямок у сфері оживлення води пов'язаний з її заморожуванням. Очищення води заморожуванням по Неумивакіну, наприклад, звучить грізно. І дійсно, заморожування допоможе вам очистити воду від різноманітних солей, єдине питання в тому, навіщо витрачати на це багато часу і ресурсів, якщо в сучасному світі легко отримати чисту воду.

Що стосується отримання структурованої води заморожуванням, то тут все сумніше. Кластери дійсно існують, поки вода знаходиться в замороженому стані, проте вони миттєво руйнуються, коли вона тане. Тож , якщо ви хочете отримати структуровану живу воду  -  треба ковтати лід.

Детально про талу воду.

Ag.jpg Міф №10. Срібна вода лікує

В історії існує багато згадок про очищення води сріблом. Але наука не стоїть на місці, і в сучасному світі давно існують технології, які мають значно вищу ефективність.

Більш того, срібло є важким металом, і як в іонній, так і в колоїдній формі, здатне накопичуватися в організмі, і викликати специфічне ураження шкіри іменоване аргірією.

Читати детально про срібну воду.


Ми, в компанії Ecosoft не обіцяємо вам, що вода отримана з наших фільтрів буде живою, адже як ви вже здогадалися її не існує. Але наші фільтри можуть забезпечити її чистоту, хімічну та бактеріологічну безпеку та винятковий смак.

А в цій публікації ви можете дізнатися, чи виходить мертва вода в фільтрах зворотного осмосу.

Перегляди: 6499
0 голос(а/ів)
Поділитися: