замовити зворотній дзвінок


Картриджі для очищення води

Картриджі для фільтрів води - це змінні модулі, призначені для видалення певних різновидів забруднень. Вони відрізняються призначенням, типорозміром і фільтрують здібностями. Однією з їх головних характеристик є рейтинг фільтрації. Картриджі Екософт для фільтрів води виготовляють з різних матеріалів - поліпропілену, активованого вугілля, іонообмінної смоли. Крім змінних модулів, в них використовуються також засипні матеріали.

Картріджні фільтри мають кілька суттєвих переваг перед моделями інших типів:

 • Просте відновлення робочих характеристик фільтра
 • Досить просто замінити відпрацьований змінний модуль на новий, і ваш фільтр знов матиме ті ж властивості, що і в день покупки. Заміна картриджа проста і не вимагає спеціальних знань і навичок.

Сумісність

Для одного і того ж фільтра можна використовувати різні змінні елементи. При зміні якості води, що подається ви можете просто при наступній покупці вибрати більш відповідну модель.

Великий вибір

Компанія Екософт виробляє витратні матеріали для всіх різновидів фільтраційних систем: глечиків, проточних фільтрів, систем зворотного осмосу, магістральних, промислових, механічного очищення та ін.

Картриджі для питних фільтрів

Витратні матеріали для питних фільтрів забезпечують тонку очистку води. Питні моделі включають в себе глечики, системи зворотного осмосу і проточні моделі.

Для фільтрів-глечиків

Фільтри-глечики набули широкого поширення завдяки своїй доступності. Витратні матеріали до них відрізняються невеликою ціною. Як правило, до складу змінного картриджа входить суміш матеріалів, завдяки чому здійснюється комплексна очистка води від декількох різновидів забруднень. Окремі моделі призначені для очищення жорсткої води.

Для проточних фільтрів

Проточні фільтри мають в своєму складі до 3 ступенів очищення, для кожної з яких передбачений окремий картридж. В процесі фільтрації вода послідовно проходить через змінні модулі. Для заміни витратних матеріалів проточного пристосування необхідно відкрутити колбу за допомогою спеціального ключа, вийняти відпрацьований фільтруючий модуль і встановити на його місце новий. Змінні елементи для проточних моделей продаються як окремо, так і в комплекті.

Для зворотного осмосу

У системах зворотного осмосу використовується відразу кілька типів витратних матеріалів: для попередньої очистки, зворотного осмосу, постфільтраціі, мінералізації і УФ-знезараження. Ви можете придбати комплект картриджів попереднього очищення, що складається з 2 або 3 змінних модулів. Витратні матеріали етапу тонкого очищення (мембрана і постфільтр) також об'єднані в єдиний комплект. Придбання комплекту дозволить заощадити ваші кошти та час.

Картриджі для пом'якшення води

Для водопідготовки при високому рівні жорсткості рекомендується встановити картридж для пом'якшення води. Він заповнений спеціальним матеріалом, що фільтрує - іонообмінною смолою (катіонитом). В процесі очищення вода пропускається через гранули катионіту. В результаті іони солей жорсткості заміщуються безпечними іонами натрію. Змінні модулі для пом'якшення води можуть входити в комплект для проточних фільтрів і систем зворотного осмосу.

Для магістральних фільтрів механічного очищення

Для магістральних фільтрів використовуються картриджі механічного очищення, призначені для видалення частинок мулу, піску, іржі та окалини. Матеріалом для виробництва картриджів служить спінений поліпропілен і поліпропіленова нитка. В процесі очищення забруднення утримуються порами матеріалу.

Для механічних систем використовуються змінні елементи різних типорозмірів. Даний параметр враховує діаметр і довжину змінного модуля. Чим вони більші, тим вище ресурс витратного матеріалу. Механічний картридж для холодної води забезпечує більш високий рейтинг фільтрації в порівнянні з дисковими моделями фільтрів.

Картридж для гарячої води виготовляють з особливого матеріалу - спіненого поліпропілену з високою плинністю. На відміну від звичайних моделей, змінні елементи для гарячої води витримують температуру до +75 °С.

УФ-випромінювачі

Випромінювачі ультрафіолетових ламп використовуються в знезаражувачах, призначених для очищення води від бактерій і вірусів. УФ-знезараження використовується в складі систем зворотного осмосу і комплексних рішень для будинку і квартири. В процесі фільтрування вода проходить через УФ-лампу. В результаті опромінення біологічні забруднення повністю нейтралізуються.

Промислові фільтри відрізняються від побутових умовами роботи, зокрема - рівнем продуктивності. У промислових установках застосовуються більш потужні картриджі і мембрани, розраховані на цілодобову експлуатацію.

Матеріали

Різні фільтруючі матеріали використовуються у фільтрах для води, як в складі картриджів, так і у вигляді засипок. Ви можете купити потрібну кількість фільтрувального матеріалу для заміни відпрацьованого в балонних засипних фільтрах. Для очищення води використовуються сорбційні матеріали на основі активованого вугілля і діоксиду кремнію, іонообмінна смола і багатокомпонентні суміші. В якості підкладки для засипних моделях використовується кварцевий пісок.

Таблетована сіль

Сіль в таблетованій формі застосовується в системах очищення, в робочому циклі яких використовуються іонообмінні смоли і багатокомпонентні суміші. Вона призначена для приготування розчину для проведення регенерації - відновлення робочих характеристик катіонів і комплексних матеріалів. Таблетована форма зручна для зберігання та транспортування і забезпечує точне дозування та рівномірне розчинення солі.

Установка і заміна картриджів

Для заміни картриджа фільтра-глечика необхідно виконати наступну послідовність дій:

 • Вийняти старий фільтруючий модуль;
 • Ретельно промити деталі;
 • Набрати в глечик води і помістити в неї картридж на 10 ... 15 хвилин;
 • Злити воду, після чого встановити в глечик лійку;
 • Вставити новий очисний елемент в отвір лійки до упору;
 • Заповнити пристрій водою і двічі злити її після очищення.
 • Глечик готовий до використання.

Заміна картриджів проточних фільтрів і систем зворотного осмосу здійснюється в наступному порядку:

 1. Перекрити подачу вихідної води, відкривши при цьому кран очищеної води;
 2. Відкрутити колбу спеціальним ключем і вийняти використаний картридж;
 3. Ретельно промити і продезінфікувати колбу;
 4. Вставити новий фільтруючий елемент і закрутити колбу вручну.

Щоб якість очищеної води завжди залишалося незмінною, потрібно регулярно міняти картриджі для води на нові. Наші консультанти допоможуть вам вибрати оптимальні моделі витратних матеріалів для вашого фільтра, а регулярні нагадування не дадуть забути про необхідність їх своєчасної заміни.

Розгорнути

Часті питання про змінні картриджі та матеріали


Які ціни на картриджі для фільтрів?

В нашому ассортименті представлені лише оригінальні картриджі виробництва Ecosoft та BWT. Всі комплектуючі ефективні, безпечні, не містять бісфенолу та інших токсинів, сертифіковані за міжнародними стандартами. Якість та безпека можуть бути дорожчими за ноунейм, але ми намагаємося робити все для того, щоб ціни вас не засмучували.

Як встановити картридж у фільтрі для води?

Залежно від типу фільтра, встановлення картриджа може зайняти деякий період часу. Якщо вам просто треба змінити картридж фільтра кувшина, то всі операції заключаються у тому, щоб зняти старий фільтроелемент, ретельно вимити всі деталі та встановити новий. У потрійних та зворотноосмотичних фільтрах все складніше, але логіка така ж: будь-яку колбу треба відкрутити, помити та вставити новий картридж, якщо ж потрібно замінити інший елемент, то важливо читати інструкцію саме до вашого фільтра.

Не забувайте, що після заміни картриджів, будь-який фільтр вимагає промивання прочною водою. 

Який картридж для води кращий?

Картриджі для води не бувають кращими або гіршими. Вони бувають або якісними, або неякісними. Купуйте витратні елементи тільки у перевірених виробників, щоб уникнути шкоди для себе і сім'ї. Ще одним важливим моментом є якість споживаної води, воно часто визначає, яким повинен бути картридж для досягнення ефективного очищення.

Як часто змінювати картриджі у фільтрах для води?

Картридж фільтра глечика вимагає заміни не рідше ніж раз на 2 місяці. Рекомендований ресурс до заміни у картриджів Ecosoft - 300 літрів.

Потрійні фільтри потребують заміни комплекту картриджів раз на шість місяців, а також в разі погіршення якості очищення води або тривалого простою.

У системах зворотного осмосу частота заміни всіх фільтраційних елементів відрізняється:

 • картриджі попереднього очищення потрібно міняти раз на три місяці (для систем P'URE Balance і Sense - лише кожні пів року);
 • мембранний елемент рекомендується міняти раз на рік;
 • мінералізатор та постфільтр - раз на 6 місяців.

Loader