+38 (044) 333-44-04 +38 (050) 445-08-11 09.00-18.00 Call-центр
 • Інтернет-магазин
  0
 • Карта якості води
 • Про компанію
 • Партнерам
 • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Магістральні фільтри для води

Сортування:
Новинка
Колба фільтра для холодної води Ecosoft 3/4" (made in Italy)
Колба фільтра для холодної води Ecosoft 3/4" (made in Italy)
Колба фільтра для холодної води Ecosoft 3/4" (made in Italy)
Новинка
Колба фільтра для холодної води Ecosoft 1/2" (made in Italy)
Колба фільтра для холодної води Ecosoft 1/2" (made in Italy)
Колба фільтра для холодної води Ecosoft 1/2" (made in Italy)
Новинка
Фільтр на весь дім Ecosoft AquaPoint (FPV24520ECO)
Фільтр на весь дім Ecosoft AquaPoint (FPV24520ECO)
Фільтр на весь дім Ecosoft AquaPoint (FPV24520ECO)
Новинка
Фільтр на весь дім Ecosoft AquaPoint Standard на станині
Фільтр на весь дім Ecosoft AquaPoint Standard на станині
Фільтр на весь дім Ecosoft AquaPoint Standard на станині
Фільтр на весь дім Ecosoft AquaPoint Standard на станині
Фільтр на весь дім Ecosoft AquaPoint Standard на станині
Новинка
Фільтр на весь дім Ecosoft AquaPoint Standard
Новинка
Фільтр механічного очищення Ecosoft 1"
Фільтр механічного очищення Ecosoft 1"

Ціна магістральних фільтрів грубого очищення на Ecosoft.ua:

Назва товаруЦіна товару
Колба фільтра для холодної води Ecosoft 3/4" (made in Italy)570 грн
Колба фільтра для холодної води Ecosoft 1/2" (made in Italy)544 грн
Фільтр на весь дім Ecosoft AquaPoint (FPV24520ECO)18 560 грн
Фільтр на весь дім Ecosoft AquaPoint Standard на станині8 960 грн
Фільтр на весь дім Ecosoft AquaPoint Standard5 440 грн

Магістральні фільтри для води

Пристрій встановлюють на вході водопроводу в будівлю чи безпосередньо в місці використання. Зазвичай магістральний фільтр для води виконує функцію першого ступеня очищення як в побутових, так і в промислових системах. На даному етапі видаляються механічні домішки: мул, іржа, пісок та ін. Такі моделі відрізняються простотою конструкції та високою продуктивністю. У системах водопідготовки зазвичай використовують картриджний або промивний магістральний фільтр. Вони компактні та прості в монтажі та сервісі.

Що таке фільтр магістральний промивний?

Такий пристрій являє собою колбу з сітчастим циліндричним фільтроелементом, яка вкручується в металевий (найчастіше латунний оголовок). Вода подається на зовнішню частину картриджа, проходить через фільтруючий елемент і відводиться назовні.

Колба зазвичай проводиться з пластику для холодної води та з металу для гарячої. Фільтруючий елемент може бути з нержавіючої сталі або з пластику. Розмір частинок, що видаляються, вищий за 90-100 мкм, в залежності від особливостей картритжа-сітки.

Сервіс передбачає його регулярне ручне або автоматичне промивання, коли вода під великим тиском прямим або зворотним струмом подається на фільтруючий елемент і вимиває звідти все домішки. Також необхідно проводити розбирання пристрою і ручне механічне очищення фільтроелемента, а також його частин.

Як влаштований фільтр для води магістральний картриджний?

На відміну від промивних моделей, тут використовують змінний очисний елемент, який замінюють на новий в міру накопичення забруднень. Маючи ідентичне призначення з промивними системами, картриджні колби забезпечують тоншу очистку. Рейтинг фільтрації в такому випадку становить від 1 до 20 мкм.

Пристрої встановлюють на вході трубопроводу, що подає холодного водопостачання. В процесі очищення вода проходить через матеріал, пори якого утримують частинки домішок.

Змінні картриджі виготовляють зі спіненого поліпропілену або туго намотаної поліпропіленової нитки.

Для попереднього очищення застосовуються картриджні фільтри-колби Ecosoft типу ½'', ¾" і Big Blue (BB), в яких використовуються змінні модулі діаметром 2,5 або 4,5 дюйма і довжиною 10 або 20 дюймів (відповідно - ½'', ¾", BB10 і BB20). Чим більший розмір картриджа - тим вищий його ресурс і продуктивність.

Особливості робочих параметрів

Стандартні системи призначені для роботи в умовах до 8 атмосфер, яка має температуру від 4 до 40-45°C. Також є термостійкі зразки до 75°C і захищені від гідравлічних ударів до 30 атм.

Термостійкі моделі оснащуються непрозорими колбами зі спеціального пластику оранжевого кольору. Робоча температура становить 75˚С.

Колби високого тиску виконаний зі спеціального стійка пластика білого кольору. Вони витримують гідравлічні скачки до 30 атм.

На що звернути увагу при виборі?

 1. Рейтинг фільтрації (чим нижчий - тим тонше очищення);
 2. Максимальна робоча температура;
 3. Робочий тиск редуктора;
 4. Матеріали корпусу й фільтруючих елементів;
 5. Для картриджних фільтрів - типорозмір, ресурс і термін служби картриджа;
 6. Габарити й діаметр підключення.

Купити магістральний фільтр для очищення води - значить убезпечити інженерні комунікації будинку або квартири від механічних забруднень.


Розгорнути

Часті питання про магістральні фільтри для води


Що таке магістальний фільтр для води?

Це пристрій, який врізають в трубопровід на вході у квартиру або будинок. Основне завдання магістрального фільтра — видалення механічних забруднень (іржі, піску, мулу), які можуть пошкоджувати змішувачі, сантехніку та деталі побутової техніки. Також існують фільтри з вугільними та каталітичними картриджами, які призначені для видалення специфічних забруднень — хлору, органічних речовин, заліза, мангану та сірководню.

Детальніше відповісти на це питання допоможе стаття в нашому блозі.

Який магістральний фільтр обрати?

У нашому асортименті представлені картриджні та промивні магістральні фільтри виробництва Ecosoft і BWT. Тут ви знайдете, як стандартні колби типу Big Blue і вхідні промивні фільтри, так і цікавіші рішення з вбудованими манометрами, регуляторами тиску, автоматичним промиванням. Якщо вам необхідна консультація, наші спеціалісти будуть раді допомогти.

Які магістральні фільтри для води кращі?

У контексті даного питання розглядаються два типи фільтрів — промивні й картриджні.

Промивний фільтр видаляє частинки розміром від 90-100 мкм, забезпечуючи захист основного обладнання, також не передбачає частої заміни картриджів, вам всього лише необхідно вчасно проводити його промивання.

Картриджні фільтри видаляють частки розміром від 5 мкм, що крім захисту техніки забезпечує відчутне зниження мутності водопровідної води. Головним недоліком є ​​те, що вам необхідно раз на 3-6 місяців робити заміну картриджів і купувати їх, що передбачає періодичні витрати, але вартість самого фільтра відчутно нижча. Також картриджний фільтр багатофункціональний, в нього можна помістити спеціальні картриджі для видалення заліза, органічних речовин і хлору.

Де купити магістральні фільтри для води ?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.