• Інтернет-магазин
  0
 • Карта якості води
 • Про компанію
 • Партнерам
 • Споживачам

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Магістральні фільтри

Сортування:
Новинка
Фільтр на весь дім Ecosoft AquaPoint
Фільтр на весь дім Ecosoft AquaPoint
Фільтр на весь дім Ecosoft AquaPoint
Новинка
Фільтр механічного очищення Ecosoft 1"
Фільтр механічного очищення Ecosoft 1"

Ціна магістральних фільтрів грубого очищення на Ecosoft.ua:

Назва товаруЦіна товару
Фільтр на весь дім Ecosoft AquaPoint12 990 грн
Фільтр механічного очищення високого тиску Ecosoft 3/4"679 грн
Фільтр механічного очищення Ecosoft 1"649 грн
Фільтр механічного очищення Ecosoft 3/4"449 грн
Колба механічного очищення Ecosoft BB10 1"1 390 грн

Магістральні фільтри для води

Пристрій встановлюють на вході водопроводу в будівлю чи безпосередньо в місці використання. Зазвичай магістральний фільтр для води виконує функцію першого ступеня очищення як в побутових, так і в промислових системах. На даному етапі видаляються механічні домішки: мул, іржа, пісок та ін. Такі моделі відрізняються простотою конструкції та високою продуктивністю. У системах водопідготовки зазвичай використовують картриджний або промивний магістральний фільтр. Вони компактні та прості в монтажі та сервісі.

Що таке фільтр магістральний промивний?

Такий пристрій являє собою колбу з сітчастим циліндричним фільтроелементом, яка вкручується в металевий (найчастіше латунний оголовок). Вода подається на зовнішню частину картриджа, проходить через фільтруючий елемент і відводиться назовні.

Колба зазвичай проводиться з пластику для холодної води та з металу для гарячої. Фільтруючий елемент може бути з нержавіючої сталі або з пластику. Розмір частинок, що видаляються, вищий за 90-100 мкм, в залежності від особливостей картритжа-сітки.

Сервіс передбачає його регулярне ручне або автоматичне промивання, коли вода під великим тиском прямим або зворотним струмом подається на фільтруючий елемент і вимиває звідти все домішки. Також необхідно проводити розбирання пристрою і ручне механічне очищення фільтроелемента, а також його частин.

Як влаштований фільтр для води магістральний картриджний?

На відміну від промивних моделей, тут використовують змінний очисний елемент, який замінюють на новий в міру накопичення забруднень. Маючи ідентичне призначення з промивними системами, картриджні колби забезпечують тоншу очистку. Рейтинг фільтрації в такому випадку становить від 1 до 20 мкм.

Пристрої встановлюють на вході трубопроводу, що подає холодного водопостачання. В процесі очищення вода проходить через матеріал, пори якого утримують частинки домішок.

Змінні картриджі виготовляють зі спіненого поліпропілену або туго намотаної поліпропіленової нитки.

Для попереднього очищення застосовуються картриджні фільтри-колби Ecosoft типу ½'', ¾" і Big Blue (BB), в яких використовуються змінні модулі діаметром 2,5 або 4,5 дюйма і довжиною 10 або 20 дюймів (відповідно - ½'', ¾", BB10 і BB20). Чим більший розмір картриджа - тим вищий його ресурс і продуктивність.

Особливості робочих параметрів

Стандартні системи призначені для роботи в умовах до 8 атмосфер, яка має температуру від 4 до 40-45°C. Також є термостійкі зразки до 75°C і захищені від гідравлічних ударів до 30 атм.

Термостійкі моделі оснащуються непрозорими колбами зі спеціального пластику оранжевого кольору. Робоча температура становить 75˚С.

Колби високого тиску виконаний зі спеціального стійка пластика білого кольору. Вони витримують гідравлічні скачки до 30 атм.

На що звернути увагу при виборі?

 1. Рейтинг фільтрації (чим нижчий - тим тонше очищення);
 2. Максимальна робоча температура;
 3. Робочий тиск редуктора;
 4. Матеріали корпусу й фільтруючих елементів;
 5. Для картриджних фільтрів - типорозмір, ресурс і термін служби картриджа;
 6. Габарити й діаметр підключення.

Купити магістральний фільтр для очищення води - значить убезпечити інженерні комунікації будинку або квартири від механічних забруднень.


Розгорнути

Часті питання про магістральні фільтри


Як працює магістральний фільтр для води?

Конструкційно, як картриджний, так і сітчастий фільтр, являють собою колбу з циліндричним картриджем, яка поміщається в оголовок. Той, своєю чергою, містить два підключення: вхід та вихід води, якими монтується в розрив трубопроводу. Вихідна вода направляється на зовнішню поверхню поліпропіленового або сітчастого картриджа і просочується через неї у внутрішній простір, звідки відводиться назад у трубопровід.

Який магістральний фільтр для води обрати?

Принципово магістральні фільтри для води є двох типів:

 • картриджні - являють собою пластикову колбу зі змінним картриджем, заміна якого проводиться раз у 3-6 місяців. Перевага даного фільтра - ціна при встановленні, але вона нівелюється вартістю змінних картриджів;
 • промивні - ці пристрої дорожчі, але майже не вимагають витрат на експлуатацію. Всередині фільтра розташований картридж, який можна промивати прямим і зворотним струменем води, а також очищати вручну, коли промивка вже не допомагає.

Як встановити магістральний фільтр для води?

Щоб встановити магістральний фільтр для води, необхідно:

 • перекрити кран на магістралі входу води;
 • обрати місцерозташування для фільтра (місця повинно бути достатньо, щоб замінити картридж);
 • вирізати частину труби, з огляду на відстань між патрубками фільтра і ширину з'єднувальних муфт;
 • припаяти ніпелі до з'єднувальних муфт;
 • встановити фільтр, з'єднавши дві частини муфт;
 • відкрити подачу води, перевірити відсутність протікання.

Як часто змінювати магістральний фільтр?

У картриджних магістральних фільтрах заміна фільтроелемента проводиться раз на 3-6 місяців. Рекомендований термін експлуатації самого фільтра - 5 років. Що стосується промивних магістральних фільтрів, заміну або очищення фільтруючого елементу потрібно проводити раз на рік, термін експлуатації самого пристрою залежить від гарантій виробника - зазвичай він дорівнює 5-10 років.