• Інтернет-магазин
  0
 • Карта якості води
 • Про компанію
 • Партнерам
 • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Фільтри видалення сірководню

Сортування:

Фільтри видалення сірководню Ecosoft FPC

Фільтр від сірководню дозволить покращити органолептику води, а головне — позбутися неприємного запаху «тухлих яєць». Очищення здійснюється за допомогою високоякісного та ефективного фільтруючого матеріалу — каталітичного вугілля CENTAUR (Calgon Carbon Corporation, США). Завдяки керуючому клапану нового покоління система працює повністю в автономному режимі.

Переваги фільтра від сірководню Ecosoft FPC:

 1. Ефективне усунення неприємного смаку і запаху «тухлих яєць»;
 2. Керуюча автоматика останнього покоління — повністю автономна робота фільтра;
 3. Безреагентна регенерація;
 4. Висока продуктивність;
 5. Низькі експлуатаційні витрати.

Проблема високого вмісту сірководню

Причиною підвищеного рівня сірководню у воді є сіркобактерії — природні мікроорганізми, що містяться в артезіанських свердловинах і колодязях з ускладненим доступом кисню. Такі бактерії перетворюють сполуки сірки, що містяться у воді (сульфати та сульфіти), в сірководень. Його головною особливістю є характерний запах, що нагадує запах тухлих яєць.

Запах сірководню викликає сильний дискомфорт при купанні й інших водних процедурах. Неприємний запах і присмак роблять практично неможливим використання води з сірководнем для пиття і приготування їжі. Сірководень також є токсичним. Вдихання його парів може викликати нудоту і запаморочення. Вирішити проблему сірководню допоможе вугільний фільтр.

Ефективний фільтруючий матеріал

В якості фільтруючого завантаження в системах очищення від сірководню Ecosoft FPC використовується каталітичне активоване вугілля CENTAUR. Це гранульований матеріал, що виготовляється американською компанією Calgon Carbon Corporation за власною запатентованою технологією. Каталітичні властивості поверхні гранул матеріалу ефективно окиснюють сірководень до безпечних сполук. В результаті очищення нормалізується колір, смак і запах води.

Пристрій і принцип роботи фільтра

Очищення води від сірководню виконується шляхом проходження води через фільтруючий матеріал. Фільтруючий матеріал знаходиться всередині корпусу фільтра, який являє собою балон з високоміцного полімерного композиту. У верхній частині корпусу встановлений керуючий клапан зі зручним РК-дисплеєм.

При накопиченні певної кількості забруднень автоматично запускається процес регенерації — відновлення робочих характеристик фільтруючого матеріалу. Регенерація здійснюється зворотним потоком води без використання реагентів. Сучасний керуючий клапан забезпечує мінімальну витрату води при промивці фільтра.

Розгорнути

Фільтри від сірководню в Запоріжжі

Вода зі свердловин зазвичай має низку характерних забруднень, це залізо, висока жорсткість і іноді дуже неприємний запах сірководню. На щастя, сьогодні існують розв'язання цих проблем. Поговоримо трохи про фільтри для видалення сірководню.

Які можна знайти фільтри від сірководню для води в Запоріжжі?

Компанія Ecosoft виробляє побутові і промислові системи очищення води. Конструкційно ці пристрої виконуються у вигляді балона з фільтруючим завантаженням і "розумного" керуючого клапана.

Продуктивність таких систем вона прямопропорційна обсягу завантаження і становить від 0,6 до 25 м.куб/год.

Завдяки широкому асортименту моделей наші фільтри можуть використовуватися:

- в приватних будинках і котеджах;

- в закладах HoReCa;

- у виробництвах продуктів харчування і напоїв.

А також у фармацевтичних, хімічних і ряді інших виробництв.

Як працює?

Усередині балона міститься спеціальне каталітичне бітумінозне вугілля Centaur виробництва США.

Його поверхня активована спеціальною технологією, яка дозволяє прискорювати окислення до хімічно безпечних з'єднань, які не мають запаху.

Обслуговування

Через певний час експлуатації, в залежності від якості вихідної води, операційної продуктивності і терміну використання матеріалу, гранули вугілля забуваються механічними забрудненнями.

Для відновлення ресурсу, фільтри Ecosoft FPC передбачають регенерацію матеріалу зворотним потоком води. Завдяки "розумної" автоматиці такий процес проходить автоматично в момент мінімального водоспоживання. Ваша участь в роботі системи мінімальна.

Термін служби завантаження при правильній експлуатації досягає півтора — двох років.

Де купити?

Компанія Ecosoft - лідер Української водопідготовки. Ми встановлюємо всі види обладнання для побутового та промислового водопідготовки, в тому числі фільтри від сірководню для води в Запоріжжі.

Якість наших продуктів підтверджена міжнародними сертифікатами.

Розгорнути

Часті питання про фільтри видалення сірководню


Де купити фільтри видалення сірководню?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Які фільтри видалення сірководню найдешевші?

Якісний продукт завжди буде коштувати більше. Ми не обіцяємо, що наше обладнання і витратні елементи будуть найдешевшими, але з нами ви точно отримаєте оригінальний продукт, вищу якість, гарантійне обслуговування і безпеку.

Які ціни на фільтри видалення сірководню?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Кращі фільтри видалення сірководню в 2021 році?

На першій сторінці представлені найпопулярніші товари цього року. Обирайте кращі фільтри та обладнання від лідерів ринку водопідготовки. Наші фахівці будуть раді вам допомогти.