• Інтернет-магазин
  0
 • Карта якості води
 • Про компанію
 • Партнерам
 • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Фільтри зворотного осмосу

Сортування:
Новинка
Фільтр зворотного осмосу BWT THERO 90
Фільтр зворотного осмосу BWT THERO 90

Вартість фільтрів та картриджів на Ecosoft.ua:

Назва товаруЦіна товару
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Absolute6 590 грн
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft P’URE BALANCE з помпою на станині18 890 грн
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft P’URE AQUACALCIUM10 490 грн
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft SENSE29 990 грн
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft P’URE BALANCE15 990 грн

Фільтр зворотного осмосу

Якість води з-під крана в Українських містах переважно падає. Це пов’язано, в першу чергу, з незадовільним станом трубопроводів, системним погіршення стану водойм, що використовують для водозабору, дещо застарілі технології на станціях централізованого очищення води.

У воді з-під крана в залежності від її походження можуть бути вагомо перевищені різні параметри. Наприклад, якщо джерелом водозабору є поверхневі води, то для води будуть характерні:

 • гумінові речовини, що викликають специфічний жовтуватий відтінок та неприємний смак води;
 • продукти хлорування (хлорорганічні речовини), які є визнаними канцерогенами;
 • алюміній, що потрапляє в воду на етапі коагуляції води, та інші важкі метали, які можуть бути в вихідній річковій воді.
 • промислові хімічні речовини.

Підземна вода має менше проблем. В ній немає органічних та хлорорганічних речовин, але вона зазвичай тверда та часто має високий вміст заліза, мангану (вода має неприємний металічний присмак) та сірководню (неприємний запах “тухлих яєць”). Усі ці проблеми може вирішити фільтри для води зворотного осмосу. Це найкращий метод отримати чисту і безпечну воду вдома без носіння бутлів, дорогої доставки та тонн шкідливого для навколишнього середовища пластику.

Як працюють фільтри зворотного осмосу?

Принцип роботи фільтра зворотного осмосу заснований на роботі зворотноосмотичної мембрани, яка здатна затримувати навіть найдрібніші іонні домішки, включаючи іони металів, органічні сполуки та інші домішки.

Попереднє очищення

Мембрана - це дуже чутливий до деяких компонентів води елемент, тому перед нею передбачають кілька етапів попереднього очищення. У фільтрах Ecosoft їх три. Перші два передбачають:

 • механічну фільтрацію на картриджі зі спіненого поліпропілену, який забезпечує видалення піску, іржі, мулу та інших часток, що викликають каламутність води та здатні забивати пори мембранного елемента, швидко виводячи його з ладу;
 • сорбційне очищення на фільтроелементі з гранульованим активованим вугіллям, яке отримують спалюванням шкарлупи кокосового, призначене для видалення хлору, що може руйнувати чутливе поліамідне мембранне полотно, та органічних речовин, що сприяють утворенню слизу в товщі мембранного елемента системи зворотного осмосу.

Третій етап залежить від комплектації та моделі фільтра. У найпростішому варіанті на останньому етапі також встановлюється механічний поліпропіленовий картридж для того, щоб затримати вугільний пил, який може виділяти картридж з гранульованим активованим вугіллям. Дещо складніша модифікація передбачає встановлення картриджа з пресованого вугілля, який здатен видаляти, як органіку, так і залишок хлору.

Найцікавішим рішенням від Ecosoft є картридж з технологією Aquagreen, яка забезпечує максимальну ефективність роботи мембрани за мінімального тиску.

Мембранне очищення

Серцем системи зворотного осмосу є мембранний елемент. Він являє собою циліндричний корпус, всередині якого розташований згорток з тонкого напівпроникного поліамідного волокна. Вода після етапу попередньої обробки подається в шар волокна. Чиста, демінералізована вода без органіки, важких металів, солей твердості та хлору просочується у внутрішню трубку мембрани, а інша її частина з концентрованим вмістом домішок виводиться у каналізацію.

Кондиціювання та мінералізація води

Вода, отримана після мембрани зворотного осмосу, практично не містить мінералів, але може містити специфічні присмаки. Для попередження таких явищ фільтри зворотного осмосу предбачають ще два етапи її обробки:

 • фільтрацію на картриджі з кокосовим активованим вугіллям для видалення смаків та запахів;
 • мінералізацію, що передбачає пропускання її через картридж, заповнений гранулами розчинних мінералів, які будуть виділяти в воду певні кількості кальцію і магнію для забезпечення приємного смаку та корисності води.

Як вибрати фільтр зворотного осмосу?

Вище ми розібралися з загальним принципом роботи системи, а зараз підійшли до найцікавішого: як обрати зворотній осмос, ціна та параметри якого задовольнять саме ваші потреби.

Щоб оцінити ваші потреби, розглянемо деякі особливості систем.

Тиск та конверсія

Важливим параметром оцінки роботи зворотного осмосу є конверсія, яка визначає скільки очищеної води можна отримати з вихідної. Показник наводиться у відсотках і для побутових фільтрів зворотного осмосу може дорівнювати 10-70%, тобто від 1 до 7 літрів чистої на 10 літрів вихідної води.

Важливими моментами, що впливають на рівень конверсії є тиск у мережі та якість вихідної води. Якщо тиск у мережі нижчий за три атмосфери, то вихід буде мінімальним, а за тиску менше ніж 2 атм вода взагалі може не набиратися у бак. У випадку, коли тиск досягає двох атмосфер, але не дотягує до трьох, встановлюють підкачувальну помпу на фільтр зворотного осмосу, відгуки клієнтів кажуть, що такий пристрій значно збільшує швидкість наповнення баку та силу потоку у крані очищеної води, а дослідження доводять, що насос здатен підвищити конверсію до 50%.

В нашому асортименті можна знайти як фільтри з вмонтованою помпою, якщо ви знаєте про проблеми з тиском, так і придбати її додатково, якщо ви виявили проблему вже після встановлення системи.

Ще одним фактором, що впливає на конверсію є картридж Aquagreen, який забезпечує особливий захист мембрани від відкладень і, відповідно, забезпечує стабільно-високу продуктивність та конверсію протягом усього строку її служби. Ця технологія передбачена у системах преміум-класу P’URE Balance та Sense.

Мінерали для користі та смаку

Найпростіша модифікація фільтрів Absolute та Standard не передбачає мінералізаторів. На виході ви отримуєте очищену від усіх домішок демінералізовану слабокислотну воду. Ці ж моделі з мінералізатором забезпечують невисоку концентрацію іонів кальцію, що підвищує лужність та покращує смакові якості води.

Преміумрішення від Ecosoft передбачають особливу технологію мінералізації, коли прямо у себе на кухні ви можете отримати воду, що за смаковими якостями та користю буде близька до найкращих природніх столових вод.

Система AquaCalcium насичує воду солями кальцію. Вода буде містити 10-15 мг/л кальцію, 30-50 мг гідрокарбонатів та мати нейтральний pH.

Фільтри P’URE Balance та Sense забезпечу.nm до 15 мг кальцію та 4 мг на літр, в залежності від якості вихідної води, pH може бути нейтральним або слаболужним.

Керування через смартфон

Система Ecosoft Sense - це унікальне рішення в ряді продуктів Ecosoft. Завдяки модулю E-connect ви можете детально відслідковувати головні параметри вашого фільтра: скільки води використовуєте та якість її очищення. А також знати про те, коли потрібно замінити картриджі у фільтрі. Хоча це не обов’язково, бо наша сервісна служба також буде отримувати нагадування та пропонувати вам зручний час для обслуговування вашої системи.

Якщо ви вирішили придбати водяний фільтр, зворотній осмос буде дійсно найкращим варіантом, а Ecosoft - надійним партнером, який несе відповідальність як за сам продукт, так і за його гарантійне чи просто сервісне обслуговування.

Розгорнути

Часті питання про фільтри зворотного осмосу


Що таке фільтр для води зворотного осмосу?

Основним елементом такої системи є зворотноосмотична мембрана. Вода, попередньо очищена від механічних частинок, органіки та хлору подається на мембранний елемент, де очищається від дрібних домішок: солей твердості, важких металів, фармацевтичних препаратів та інших токсикантів. Після цього йде етап постфільтраціі, який включає пропускання води через активоване вугілля й опціонально мінералізатор.

Скільки коштує система зворотного осмосу?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти. В асортименті нашого інтернет-магазину можна знайти моделі зворотноосмотичних фільтрів на будь-який гаманець

Як правильно встановити фільтр зворотного осмосу?

Монтаж будь-якого фільтра Ecosoft - це завдання по силах кожному. В коробці розмішена детальна покрокова інструкція, а у картці товару кожного фільтра можна знайти відеоінструкцію з встановлення фільтра.

Що таке осмос води?

Процеси осмосу позичені науковцями в клітин живих організмів, які завдяки осмотичному тиску підтримують свою сталість у навколишньому середовищі. Осмос у водоочищенні є найрозповсюдженішою технологією для видалення з води усіх видів домішок.