• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам

29 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

На кухні
Чиста вода — джерело здоров'я та довголіття для вас і ваших близьких.
Фільтри Ecosoft — це безпечний, неперервний, надійний доступ до води питної якості на вашій кухні. Оберіть найзручніший фільтр для ваших потреб і вашого інтер'єру.

У всьому домі
Вода ідеально чиста у всьому домі — для душу, прання, приготування їжі.
Ми робимо воду чистою за допомогою фільтрів, які встановлюються безпосередньо там,де вода потрапляє до вашого дому.

Картриджі та фільтрувальні матеріали
Своєчасне обслуговування - запорука стабільно чистої води.
У нашому інтернет-магазині можна знайти широкий асортимент картриджів та фільтрувальних матеріалів для побутових фільтрів.

У кафе, ресторані, готелі
Ecosoft RObust — найкращий вибір для кафе та ресторанів.
Питна вода найвищої якості. Ідеальна вода для приготування кави та чаю. Досконалий смак готових страв. Ecosoft RObust PRO — фільтр, який рекомендують бариста.
У котельні
Правильна вода для котлів забезпечує їх ефективну та безпечну роботу при мінімальному ризику відкладень і корозії.
Сучасні методи і технології дозволяють отримувати воду необхідної якості для котельного обладнання та заощаджують кошти його власника.
Виробництво питної води
Системи зворотного осмосу для виробництва питної води.
Ми використовуємо найсучасніші технології, щоб зробити питну воду безпечною та смачною.
Басейни
Басейн у власному дворі це реальна мрія.
Сучасне обладнання басейнів дозволяє швидке встановлення, а хімія та роботи пилососи забезпечать кристально чисту воду в вашому басейні.

У промисловості
Очищена вода необхідна на всіх етапах промислового виробництва.
Сучасні технології і схеми очищення води відповідають усім вимогам та забезпечують стабільно високу якість води у промисловості.

Продукт BWT
Системи очищення води BWT — рішення перевірені часом
З 2018 року компанія Ecosoft є офіційним представником товарів BWT в Україні.

Ключові переваги:

advantage-image

Ecosoft - міжнародна компанія - виробник фільтрів для очищення води, заснована в 1991 році в Україні. Один з п’яти унікальних світових виробників, які пропонують весь асортимент продуктів: від фільтрів - глечиків до промислових систем зворотного осмосу.

advantage-image

Якість продукції Ecosoft підтверджено сертифікатами EAC, NSF і TÜV SÜD. Впровадивши бережливе виробництво і систему управління якістю, ми змогли зробити ціни на наші продукти доступними, а якість - відмінною.

advantage-image

Ми виготовляємо фільтри для очищення води, і продаємо їх в більш ніж 50 країн світу. 8 000 кв. м виробничих і складських приміщень. Продукція та виробництво сертифіковані.

Наші партнери

Фільтри для води в інтернет-магазині Ecosoft

Українська компанія Ecosoft розробляє і впроваджує побутові фільтри в квартиру і промислові системи очищення води, робота яких базується на ефективних і високоекономічних матеріалах і технологіях.

Магістральні фільтри грубої очистки

Фільтри грубої очистки встановлюються на вході трубопроводу холодної води в будинок або квартиру. Вони призначені для початкового очищення води від механічних домішок: мулу, піску, іржі та окалини.

Є два типи магістральних фільтрів:

  • - картриджні де фільтруючим елементом виступає змінний елемент із спіненого поліпропілену або поліпропіленової нитки;

  • - дискові, в яких фільтруюче тіло утворюється завдяки стисканню та розтисканню дисків.

Промислові фільтри

На відміну від побутових систем очищення води, промислові фільтри характеризуються більш високою продуктивністю і можуть працювати в безперервному режимі. Такі системи представлені установками багатоступеневого циклу з високим рівнем автоматизації.

У промислових установках широко застосовуються високопродуктивні мембрани зворотного осмосу. Сфера їх використання - технологічні лінії підприємств харчової, ювелірної та електронної промисловості, а також великі готелі та ресторани. Компанія Ecosoft має значний досвід реалізації великих проектів з розробки та виробництва систем для промислового водоочищення.

Побутові фільтри

Вода господарсько-побутового призначення також зазвичай потребує. Основні проблеми такої води - висока жорсткість, надлишковий вміст механічних домішок, заліза і сірководню. Побутові фільтри являють собою засипні установки балонного типу або компактного типу “кабінет”, що наповнені фільтруючим матеріалом. Відновлення робочих характеристик таких установок здійснюється шляхом періодичної регенерації.

Рішення для свердловини

Фільтри для заміського будинку, як правило, призначені для підготовки природної води зі свердловини. Такі системи використовують вихідну воду нижчої якості, ніж моделі, призначені для доочищення водопровідної води. Якщо вода з центрального водопроводу вже пройшла попередню очистку, то та, що подається зі свердловини потребує коригування цілого ряду проблем.

Рішення для очищення води зі свердловини включають в себе механічні фільтри, систему комплексної очистки та доочистку до рівня питної. Компанія Екософт виробляє весь комплекс обладнання, необхідного для підготовки води зі свердловини. У системах очищення води господарсько-побутового призначення використовуються наступні різновиди обладнання:

Вугільні фільтри

Принцип дії вугільних фільтрів базується на процесі адсорбції. В якості фільтруючого матеріалу застосовується активоване вугілля, отримане спалюванням шкаралупи кокосового горіха. Активоване вугілля усуває такі забруднення, як хлор і сірководень.

Пом’якшувачі

Причиною підвищеної жорсткості води є надмірний вміст кальцію і магнію. Жорстка вода - основна причина утворення накипу - твердих відкладень на поверхні нагрівальних елементів побутових приладів. Накип знижує ефективність побутової техніки та може стати причиною її поломки. Щоб розв'язувати цю проблему використовують фільтри-пом'якшувачі. Вода фільтрується через спеціальний матеріал - іонообмінну смолу, або катіоніт. В результаті, іони жорсткості заміщуються безпечними іонами натрію.

Фільтри знезалізнення та пом’якшення

Системи комплексного очищення призначені для підготовки води, що має складний характер забруднень. В якості фільтруючого матеріалу використовується багатокомпонентна суміш, яка складається з п’яти різних компонентів. В процесі роботи системи кожен компонент усуває певні забруднення, а очищена вода направляється споживачу.

Фільтри від накипу

Крім систем пом'якшення, для розв'язання проблеми накипу використовуються поліфосфатні або безфосфатні фільтри, які встановлюються безпосередньо перед побутовою технікою - пральною або посудомийною машиною, бойлером або котлом. Це простий і недорогий спосіб захисту нагрівальних елементів побутових приладів.

Компанія Ecosoft турбується про навколишнє середовище, тому зараз ми виробляємо лише безфосфатні фільтри від накипу.


Рішення для підготовки питної води

Для доочистки води до рівня питної застосовуються системи зворотного осмосу, проточні фільтри та фільтри-глечики. Очищена вода може безпечно використовуватися для пиття і приготування страв і напоїв.

Системи зворотного осмосу

Технологія зворотного осмосу забезпечує високу ефективність очищення при порівняно невеликих витратах. Придбання і установка зворотного осмосу в будинку або квартирі є істотно вигіднішою, ніж регулярне придбання бутильованої води. Метод базується на проходженні води через напівпроникну мембрану. В результаті вода розділяється на очищену (пермеат) і забруднену (концентрат). Пермеат - це чиста вода без будь-яких шкідливих домішок. Вона підходить людям різного віку, в тому числі маленьким дітям. Деякі моделі систем зворотного осмосу оснащуються помпою (насосом) для підкачки тиску, картриджем-мінералізатором та УФ-лампою для додаткового знезараження.

Фільтри з мінералізатором

Деякі системи зворотного осмосу мають додатковий ступінь обробки води - мінералізацію. В процесі фільтрації вода насичується оптимальною кількістю необхідних мінеральних макроелементів.

Проточні системи очищення

Як випливає з назви, в проточному фільтрі вода очищується, проходячи через матеріал картриджа - поліпропілен, адсорбент на основі активованого вугілля та іонообмінну смолу. Проточні моделі передбачають 3 ступені очищення, для кожного з яких призначено окремий картридж. Система очищення води проточного типу - це ідеальне поєднання вартості та якості очищення. Проточні фільтри встановлюються під мийку.

Фільтри-глечики

Це найбільш прості та доступні фільтри для підготовки питної води. Глечик не потребує підключення до водоводу. А завдяки мобільності його завжди можна взяти з собою в поїздку, на дачу або в офіс. Картриджі для глечиків виготовляють з тих же матеріалів, що і для проточних систем. Глечик оптимально підійде для невеликих сімей, а також для очищення води в офісі або на дачі.

УФ-знезаражувачі

Ультрафіолетове випромінювання нейтралізує біологічні забруднення води - віруси і бактерії. УФ-знезаражувачі використовують в комплекті систем зворотного осмосу, промислових в магістральних фільтрувальних установок.


Часті питання про фільтри для води

Де купити фільтри для води❓

Компанія Ecosoft є першим виробником фільтрів в Україні. Ми займаємося очищенням води вже майже тридцять років. В нашому інтернет-магазині, а також в мережах магазинів наших партнерів ви можете знайти будь-яке обладнання водоочищення та отримати консультацію спеціаліста.

Скільки коштують фільтри для води❓

Вартість фільтра завжди залежить від його типу та модифікації. Найдешевшими будуть прості фільтри глечики. Якщо говорити про ціни на системи зворотного осмосу, то вони будуть залежати від виробника мембрани, наявності мінералізатора та інших комплектуючих.

Де виробляють фільтри для води ❓

Повний цикл виробництва фільтрів для води Ecosoft розташоване в місті Ірпінь Київської області. Це вітчизняний продукт з високоякісними комплектуючими провідних світових виробників.

розгорнути згорнути