+38 (044) 333-44-04 +38 (050) 445-08-11 09.00-18.00 Call-центр
 • Інтернет-магазин
  0
 • Карта якості води
 • Про компанію
 • Партнерам
 • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

На кухні
Чиста вода — джерело здоров'я та довголіття для вас і ваших близьких.
Фільтри Ecosoft — це безпечний, неперервний, надійний доступ до води питної якості на вашій кухні. Оберіть найзручніший фільтр для ваших потреб і вашого інтер'єру.

У всьому домі
Вода ідеально чиста у всьому домі — для душу, прання, приготування їжі.
Ми робимо воду чистою за допомогою фільтрів, які встановлюються безпосередньо там,де вода потрапляє до вашого дому.

Картриджі та фільтрувальні матеріали
Своєчасне обслуговування - запорука стабільно чистої води.
У нашому інтернет-магазині можна знайти широкий асортимент картриджів та фільтрувальних матеріалів для побутових фільтрів.

У кафе, ресторані, готелі
Ecosoft RObust — найкращий вибір для кафе та ресторанів.
Питна вода найвищої якості. Ідеальна вода для приготування кави та чаю. Досконалий смак готових страв. Ecosoft RObust PRO — фільтр, який рекомендують бариста.
У котельні
Правильна вода для котлів забезпечує їх ефективну та безпечну роботу при мінімальному ризику відкладень і корозії.
Сучасні методи і технології дозволяють отримувати воду необхідної якості для котельного обладнання та заощаджують кошти його власника.
Виробництво питної води
Системи зворотного осмосу для виробництва питної води.
Ми використовуємо найсучасніші технології, щоб зробити питну воду безпечною та смачною.
Басейни
Мрія про басейн у власному дворі стає реальністю.
Сучасне обладнання басейнів дозволяє швидке встановлення, а хімія та роботи-пилососи забезпечать кришталево чисту воду в вашому басейні.

У промисловості
Очищена вода необхідна на всіх етапах промислового виробництва.
Сучасні технології і схеми очищення води відповідають усім вимогам та забезпечують стабільно високу якість води у промисловості.

Продукт BWT
Системи очищення води BWT — рішення перевірені часом
З 2018 року компанія Ecosoft є офіційним представником товарів BWT в Україні.

Ключові переваги:
advantage-image

Ecosoft - міжнародна компанія - виробник фільтрів для очищення води, заснована в 1991 році в Україні. Один з п’яти унікальних світових виробників, які пропонують весь асортимент продуктів: від фільтрів - глечиків до промислових систем зворотного осмосу.

advantage-image

Якість продукції Ecosoft підтверджено сертифікатами EAC, NSF і TÜV SÜD. Впровадивши ощадливе виробництво і систему управління якістю, ми змогли зробити ціни на наші продукти доступними, а якість - відмінною.

advantage-image

Ми виготовляємо фільтри для очищення води, і продаємо їх в 60 країн світу. Загальна площа виробничих і складських приміщень складає 8000 кв.м. Продукція та виробництво сертифіковані.

Наші партнери

Фільтри для води в інтернет-магазині Ecosoft

Українська компанія Ecosoft розробляє і виробляє побутові фільтри у квартиру і промислові системи очищення води, робота яких заснована на ефективних і високо економічних матеріалах і технологіях. У 2018 році ми стали частиною команди BWT (Best Water Technology) - лідера світової водопідготовки, а відповідно й офіційним представником компанії на ринку. Тепер в нашому інтернет-магазині ви можете купити фільтри для води від світових лідерів ринку.

Рішення для підготовки питної води

Для доочищення води до рівня питної застосовуються системи зворотного осмосу, проточні фільтри і фільтри-глечики. Очищена вода може безпечно використовуватися для пиття, а також приготування страв і напоїв.

Системи зворотного осмосу

Технологія зворотного осмосу забезпечує високу ефективність очищення при порівняно невеликих витратах. Купівля та встановлення зворотного осмосу в будинку або квартирі значно вигідніше, ніж регулярне придбання бутильованої води. Метод заснований на проходженні води через напівпроникну мембрану. В результаті вода розділяється на очищену (пермеат) і забруднену (концентрат). Пермеат - це чиста вода без будь-яких домішок. Вона підходить людям різного віку, і навіть маленьким дітям. Деякі фільтри для очищення води оснащуються помпою (насосом), картриджем-мінералізатором або УФ-лампою для додаткового знезараження.

Фільтри з мінералізатором

Системи зворотного осмосу передбачають додатковий щабель - мінералізацію. В процесі фільтрації вода насичується корисними мінералами - кальцієм і/або магнієм.

Проточні системи очищення води

Як випливає з назви, в проточному фільтрі вода очищається, проходячи через матеріал картриджа - активоване вугілля, поліпропілен або іонообмінну смолу. Проточні моделі передбачають від 1 до 3 ступенів очищення, для кожної з яких призначений окремий картридж. Система очищення води проточного типу - це ідеальне поєднання вартості та якості очищення. У нашому асортименті можна знайти потрійний фільтр води, який передбачає комплексне очищення води від хлору, солей твердості, важких металів тощо.

Фільтри-глечики

Це найпростіші й доступні фільтри для підготовки питної води. Глечик не вимагає підключення. Завдяки мобільності його завжди можна взяти з собою в поїздку, на дачу або в офіс. Картриджі для глечиків виготовляються з тих же матеріалів, що і для проточних систем. Глечик оптимально підходить для невеликих сімей, а також для очищення води в офісі або на дачі.

УФ-знезаражувачі

Ультрафіолетове випромінювання нейтралізує біологічні забруднення води - віруси й бактерії. УФ-знезаражувачі використовуються в складі, як побутових систем зворотного осмосу, так і побутових і промислових фільтруючих установок.

Магістральні фільтри грубого очищення

Фільтри грубого очищення встановлюються на вході води в будинок або квартиру, а також як стадія попереднього очищення перед складнішим обладнанням водопідготовки. Вони призначені для початкового очищення води від механічних домішок: мулу, піску, іржі та окалини.

В асортименті нашого інтернет-магазину є три типи магістральних фільтрів:

 • картриджні, де фільтруючим елементом виступає змінний елемент зі спіненого поліпропілену або поліпропіленової нитки;
 • промивні, де фільтрувальним елементом виступає картридж з нержавіючої сталі та пластику;
 • дискові, де фільтрувальним елементом виступає картридж з нержавіючої сталі та пластику.

Побутові фільтри

Вода господарсько-побутового призначення також може потребувати очищення. Основні проблеми такої води - висока твердість, надмірний вміст механічних домішок, заліза і сірководню. Побутові фільтри являють собою засипні установки балонного типу, наповнені фільтрувальним матеріалом. Відновлення робочих характеристик таких установок здійснюється шляхом періодичної регенерації.

Фільтри комплексного очищення

Системи комплексного очищення призначені для підготовки води, яка має складний характер забруднень. Фільтруючим завантаженням є багатокомпонентна суміш, яка складається з гранул різних фільтрувальних матеріалів. В процесі роботи системи кожен компонент усуває певні забруднення, а очищена вода направляється споживачу.

Матеріал Ecomix - єдиний у своєму роді. Він розроблений компанією Ecosoft для комплексного очищення води від заліза, мангану, природних органічних речовин і солей твердості. Засипний фільтр для води з комплексним завантаженням замінює кілька одиниць обладнання.

Вугільні фільтри

Вугільні фільтри засновані на принципі абсорбції. Фільтрувальним матеріалом є активоване вугілля, що виготовляється на основі шкаралупи кокосових горіхів. Активоване вугілля усуває такі забруднення, як хлор, органічні речовини природного і промислового походження, покращуючи органолептичні якості води.

Бітумінозне каталітичне вугілля Centaur призначене для видалення з підземних вод сірководню, який має характерний запах "тухлих яєць".

Пом’якшувачі

Причиною підвищеної твердості води є надмірний вміст солей кальцію і магнію. Тверда вода - основна причина утворення накипу - твердих осадів на поверхні нагрівальних елементів побутових приладів. Накип знижує ефективність побутової техніки та може стати причиною її поломки. Менш вирішальними факторами є вапняний наліт на сантехніці й кахлі, висока витрата миючих засобів при пранні та прибиранні, дерматологічні проблеми.

Для усунення твердості води використовують фільтри-пом'якшувачі. Вони вміщують спеціальний фільтруючий матеріал - іонообмінну смолу (катіоніт). В результаті іони твердості заміщуються безпечними іонами натрію, а накип і вапняний наліт йдуть назавжди.

Фільтри від накипу

Крім систем пом'якшення, для розв'язання проблеми накипу використовуються реагентні фільтри, що встановлюються безпосередньо перед побутовою технікою - пральною або посудомийною машиною, бойлером або котлом. Це простий і недорогий спосіб захисту нагрівальних елементів побутових приладів. Завдяки розробці компанії Ecosoft - унікальному фільтру Scalex, ми змогли уникнути застосування поліфосфатів, які були незамінні в пристроях подібного типу раніше.

Також в нашому асортименті є безреагентні системи пом'якшення води.

Рішення для свердловинної води

Фільтри для заміського будинку - це комплексне рішення для автономних джерел води. Фільтри для очищення води зі свердловини містять механічний фільтр, систему комплексного очищення та доочищення до рівня питної. Компанія Екософт виробляє весь комплекс обладнання, необхідного для підготовки води зі свердловини. У системах очищення води господарсько-побутового призначення використовуються наступні різновиди обладнання:

 • механічні фільтри;
 • системи комплексного очищення;
 • вугільні фільтри.

Фільтри для ресторанів і кафе

Фільтр Екософт RObust буде відмінним рішенням для забезпечення оптимальної кількості чистої води з правильним рівнем мінералізації для найсмачнішої кави та страв на вашій кухні, а також захисту техніки від накипу.

Також в нашому асортименті представлені ​​лінійки фільтрів BWT Magnesium mineralized water і Bestmax, які давно популярні серед власників готельно-ресторанного бізнесу.

Ще одним зручним рішенням є диспенсери з вбудованим фільтром для води. Завдяки лінійці диспенсерів, ви можете отримати великі обсяги смачної та безпечної води 一 охолодженої, з газом або просто очищеної для смачних напоїв.

Бізнес з продажу води

Якість води у водопровідних мережах України низька. Вода є питною лише формально, тому гостро стоїть проблема чистої питної води серед побутових споживачів. Купівля побутового фільтра - це лише одне з можливих розв'язань проблеми, не завжди доступне споживачеві.

Автомати й кіоски розливу води Ecosoft - це хороший бізнес, який буде відмінним джерелом стабільного доходу, але при цьому буде економити ваш час і ресурси, оскільки всі турботи з питань обслуговування обладнання бере на себе наша сервісна служба, що має розгалужену мережу по всій Україні.

Промислові фільтри та системи водопідготовки

На відміну від побутових систем водоочищення, промислові фільтри характеризуються вищою продуктивністю і можуть працювати в безперервному режимі. Такі системи являють собою установки багатоступеневого циклу з високим ступенем автоматизації.

У промислових системах широко застосовуються високопродуктивні мембрани зворотного осмосу. Сфера їх використання - технологічні лінії підприємств харчової, ювелірної та електронної промисловості, а також великі готелі та ресторани. Компанія Ecosoft має значний досвід реалізації великих проєктів з розробки та виробництва систем для промислового водоочищення.

розгорнути згорнути

Часті питання про фільтри для води Ecosoft


Де купити фільтри для води Ecosoft ?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Скільки коштують фільтри для води?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Які бувають фільтри для води Ecosoft ?

Асортимент обладнання для очищення води дуже широкий. Якщо розглядати побутові водоочищувачі, то вони діляться на фільтри для питної води (глечики, потрійні та зворотноосмотичні системи) і фільтри на весь будинок (магістральні механічні фільтри, пом'якшувачі, знезалізнювачі й інші пристрої). Також компанія Ecosoft виробляє рішення для малого та великого бізнесу: від ідеальної води в кав'ярні до заводу опріснення води.

Найкращі фільтри для води у 2021 році.

Що стосується побутових фільтрів для питної води, то цього року першість займають бюджетна лінійка систем зворотного осмосу Standard та преміум рішення P'URE. З побутових фільтрів традиційну популярність мають магістральні фільтри, а також компактні системи комплексного очищення та пом'якшення води.