Мій фільтр

Гарячі пропозиції
Запас води 7 л
Збагачує мінералами
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Standard з мінералізатором (MO650MECOSTD)
Для низького тиску
Запас води 7 л
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Standard з помпою (MO550PECOSTD)
Ексклюзивно
Збагачує Са
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft P’URE AQUACALCIUM (MO675MACPUREECO)
Запас води 7 л
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Absolute з мінералізатором (MO675MECO)
Популярні товари
Ексклюзивно
Збагачує Са та Mg
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft P’URE BALANCE (MO675MPUREBALECO)
Для низького тиску
Збагачує Са та Mg
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft P’URE BALANCE з помпою на станині (MO675MBALPSECO)
Для низького тиску
Збагачує Са
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft P’URE AquaCalcium з помпою на станині (MO675MACPSECO)
Запас води 7 л
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Absolute з мінералізатором (MO675MECO)

Фільтри для питної води

Фільтри для питної води забезпечують її доочищення і поліпшення смакових якостей. Для фільтрації до рівня питної вода подається вже після попередньої підготовки в централізованій або автономній системі очищення. Додаткове очищення має комплексну дію, очищаючи її від основних різновидів шкідливих домішок.

Для домашнього використання призначені фільтри для питної води 3 типів:

  • Фільтри-глечики; ;

  • Проточні системи;

  • Установки зворотного осмосу.

Фільтр питної води - глечик

Це найбільш простий і доступний спосіб доочищення води, який не вимагає установки і підключення. Ви просто наповнюєте глечик, і протягом короткого проміжку часу вода очищається, проходячи через картридж. Змінні модулі для глечиків складаються з декількох фільтруючих компонентів, кожен з яких призначений для видалення певних забруднень.

Конструктивно фільтри глечики складаються з воронки для вихідної води з отвором для установки картриджа, прозорого корпусу з виливом та захисної кришки. Такі моделі призначені для невеликих сімей або індивідуального використання. Глечик зручно взяти з собою в офіс, на дачу або в поїздку. Він компактний і простий в обслуговуванні.

Питні проточні системи

Проточний фільтр являє собою колбу, всередині якої знаходиться картридж з фільтруючим матеріалом. Найбільшого поширення набули триступінчаті моделі, в яких вода проходить 3 ступені очищення, для кожного з яких існує свій змінний модуль.

Проходячи через картридж, вода очищається від певних різновидів домішок. Після проходження всіх етапів фільтрації очищена вода надходить в спеціальний кран, який встановлюють в безпосередній близькості від кухонної мийки. Проточний потрійний фільтр поєднує в собі зручність використання і низьку вартість. Це компактне і недороге рішення для підготовки питної води в будинку або квартирі.

Зворотноосмотичні системи очищення питної води

На відміну від інших питних фільтрів, установки зворотного осмосу очищають воду на молекулярному рівні. Вода під тиском пропускається через напівпроникну полімерну мембрану, розділяючись на очищену (пермеат) і забруднену (концентрат). Деякі моделі зворотноосмотичних систем очищення питної води оснащуються мінералізатором, УФ-лампою для знезараження та насосом (помпою). При виборі фільтра також потрібно звернути увагу на продуктивність мембрани. Зворотний осмос - найбільш ефективний спосіб очищення питної води.Розгорнути

Часті питання про питна вода


Як підключити фільтр для питної води?

Порядок дій при встановленні буде обумовлений тим, який фільтр вам потрібно змонтувати. Перед встановленням зворотного осмосу і проточного фільтра потрібно запастися гайковим ключем, хрестоподібною викруткою, дрилем і свердлом ½''. Можливо вам також знадобиться кілька саморізів. Що стосується етапів монтажу, наполегливо рекомендуємо вивчати інструкції, які йдуть в комплекті з фільтрами зворотного осмосу та проточними системами. Детальний поетапний опис монтажу також можна знайти в блозі, там же є посилання на всі наявні відеоінструкції.

Які бувають фільтри для очищення питної води?

Існує три принципово різних типи пристроїв:

  • фільтри-глечики - найпростіші пристрої. Являють собою пластиковий глечик, всередину якого вмонтовано спеціальний картридж з сумішшю активованого вугілля та іонообмінних смол. Завдяки цій суміші, вода, проходячи через картридж, частково очищається від хлору, органічних речовин і солей твердості;
  • проточні фільтри - передбачають під собою ряд послідовно встановлених колб з картриджами з різних основних фільтруючих матеріалів. Вода надходить прямо з водопроводу, проходить кожну з колб, де очищається від певних домішок, а потім подається в спеціальний кран питної води;
  • побутові системи зворотного осмосу - забезпечують воду ідеальної якості - без солей твердості, важких металів, органічних речовин та ін.

Який фільтр для питної води кращий?

Обираючи фільтр для питної води, потрібно в першу чергу розраховувати на якість води, що подається, можливість монтажу у ваших умовах та інші питання. Найпростіший базовий фільтр для води - це глечик. Він не потребує підключення до трубопроводу, недорогий та забезпечить базове очищення води. Наступний варіант - це проточні фільтри, вони являють собою від однієї до трьох послідовно з'єднаних колб, котрі містять картриджі з різними фільтраційними матеріалами. Найефективнішим буде зворотний осмос, бо не залежно від складу вашої води, зможе затримувати 99% домішок та забезпечити вас гарантовано чистою водою.

Які ціни на питна вода?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Telegram Viber
Loader