• Інтернет-магазин
  0
 • Карта якості води
 • Про компанію
 • Партнерам
 • Споживачам

29 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Фільтри-глечики

Сортування:
Новинка
Фільтр-глечик NEMO синій 3 л
Фільтр-глечик NEMO синій 3 л
Фільтр-глечик NEMO синій 3 л
Новинка
Фільтр-глечик NEMO жовтий 3 л
Фільтр-глечик NEMO жовтий 3 л
Фільтр-глечик NEMO жовтий 3 л
Новинка
Фільтр-глечик NEMO зелений 3 л
Фільтр-глечик NEMO зелений 3 л
Фільтр-глечик NEMO зелений 3 л

Вартість фільтрів-кувшинів на Ecosoft.ua:

Назва товаруЦіна товару
Фільтр-глечик NEMO синій 3 л129 грн
Фільтр-глечик "BARRIER-Норма" індиго250 грн
Фільтр-глечик Ecosoft Dewberry Slim 3,5 л424 грн
Фільтр-глечик ECOSOFT Максима синій 5 л185 грн
Фільтр-глечик ECOSOFT Максима зелений 5 л185 грн

Фільтри-глечики для води

Фільтр-глечик — простий і недорогий спосіб отримання чистої питної води в будинку. Його головна перевага — відсутність необхідності підключення. Ви можете поставити ваш фільтр в будь-якому зручному місці, включаючи кухонний стіл або дверцята холодильника. При мінімальних витратах ви отримуєте постійний доступ до чистої і смачної води для пиття і приготування страв та напоїв.

Дизайн

На відміну від проточних фільтрів і систем зворотного осмосу, що встановлюються під кухонною мийкою, глечики практично завжди знаходяться на видному місці. Тому, незважаючи на загальний принцип роботи, кожна модель відрізняється своїм зовнішнім виглядом. Глечик стане помітною деталлю інтер'єру вашої кухні, тому при виборі моделі приділіть увагу її відповідності інтер'єру приміщення. Більшість виробників пропонують свої моделі в різних варіантах колірних рішень.

До складу глечика входить пластиковий корпус, воронка для заливання вихідної води і кришка для захисту від пилу і інших зовнішніх впливів. У передній частині корпусу знаходиться носик виливу, а в задній — ручка для зручного носіння. У конструкції воронки передбачено отвір для установки змінного картриджа. Він вставляється таким чином, щоб отвори забору води знаходилися в нижній площині воронки. Матеріалом для виготовлення деталей глечика служить екологічно чистий і безпечний харчовий пластик. Корпус фільтра виконують прозорим для зручного візуального контролю обсягу очищеної води.

Принцип роботи

Щоб наповнити глечик водою, досить просто піднести його під потік змішувача, відкривши або знявши перед цим кришку. Після наповнення поставте його на будь-яку рівну поверхню і почекайте, поки вода витече з воронки вниз. При цьому здійснюється очищення води за допомогою змінного картриджа. Проходячи через фільтр, вода очищається від механічних домішок, органіки і сполук хлору, а також солей жорсткості. Для особливо жорсткої води використовуються спеціальні картриджі.

Мобільність

Ще одна перевага такого приладу — мобільність. Його не потрібно підключати і встановлювати, завдяки чому можна використовувати як вдома, так і в офісі, на дачі, під час відпочинку або просто в поїздці. Компактні розміри дають можливість поставити його в холодильник або на невелику полицю кухонної шафи.

На що звернути увагу при виборі фільтра-глечика

 • Корисний і загальний об'єм
 • Особливу увагу зверніть на показник корисного об'єму. Він визначає, стільки води у вас буде в наявності після очищення однієї заповненої воронки. Чим більший об'єм фільтра — тим більші його габаритні розміри.
 • Зовнішній вигляд і кольорову гаму. Фільтр-глечик буде радувати вас не один місяць, тому він повинен гармонійно вписатися в інтер'єр вашої кухні. Також ви можете підібрати модель потрібного вам кольору.

Картридж в комплекті

Ціна фільтра частково визначається вартістю змінного картриджа, що входить в комплект. Перед покупкою дізнайтеся, який картридж поставляється в комплекті. Як правило, виробники пропонують для кожної моделі кілька варіантів картриджів сумісного типорозміру.

НАША ВОДА

Ecosoft

Модель

Луна

Максима

Соло

Dewberry Slim

Dewberry Shape

Об'єм, л

загальний/корисний

3,5/2

5/3

5/3

3,5/1,7

3,5/2


Нові фільтри-глечики Ecosoft Dewberry комплектуються картриджем з багатокомпонентною сумішшю Ecomix з додаванням компонента, котрий містить срібло.

Догляд за фільтром

Догляд за фільтром-глечиком передбачає регулярну заміну картриджів і промивання деталей. Для заміни картриджа на новий необхідно виконати наступну послідовність дій:

 • Акуратно витягнути старий картридж;
 • Розібрати його. Промити деталі розчином неабразивного миючого засобу.
 • Наповнити водою з-під крана.
 • Розпакувати новий картридж і помістити його в наповнений водою глечик на 5 ... 10 хвилин.
 • Після витримки злити воду і вийняти картридж.
 • Вставити в корпус воронку і встановити картридж в спеціальний отвір у воронці.
 • Наповнити його водою і злити її після фільтрації. Процедуру повторити, після чого його можна використовувати за призначенням.

Картриджі

У змінних картриджах для фільтрів-глечиків використовуються матеріали, аналогічні вживаним в стаціонарних проточних системах. Головна відмінність полягає в обсязі фільтруючого матеріалу — з огляду на його компактні розміри, він нижчий в порівнянні з проточними моделями. Як і в інших системах підготовки питної води, для картриджів фільтрів-глечиків використовується брикетоване і гранульоване активоване вугілля, іонообмінні смоли, багатокомпонентні суміші та інші матеріали.

Часті питання про фільтри-глечики

Де купити фільтри-глечики для води?

У нашому інтернет-магазині можна знайти три лінійки глечиків "Наша Вода", "Dewberry", Barrier, а також змінні картриджі до них. Ви можете оформити замовлення у нас на сайті або купити фільтр в Центрах чистої води або в мережах наших партнерів.

Скільки коштує фільтр-глечик для води?

Бюджетні фільтри представлені глечиками "Наша Вода" Nemo. Вони забезпечують високий рівень очищення води, але при цьому мають низьку вартість внаслідок економії на упаковці та додаткових деталях. Преміум фільтри представлені лінійкою Dewberry. Ці фільтри мають стильний дизайн і поліпшені картриджі.

Розгорнути