Мій фільтр

Гарячі пропозиції
Аналіз води
Проєкт
Фільтр знезалізнення та пом'якшення води Ecosoft FK1252CIMIXA
Популярні товари
Аналіз води
Проєкт
Фільтр пом'якшення води Ecosoft FU1252CE
Артикул: FPV24520ECO
Знято з виробництва
Бестселер
Одноважільний фільтр BWT E1 HWS ¾''  (840384)

Побутові фільтри для очищення води

Розділ містить всі фільтри, які можуть використовуватися для отримання чистої води господарського призначення в побутових умовах. Нижче ми коротко опишемо кожну з категорій, щоб допомогти вам зорієнтуватися в наявному асортименті нашого інтернет-магазину та обрати необхідний вам товар перед консультацією з менеджером.

Фільтри для води проточні побутові

Друга назва цих пристроїв — магістральні, бо монтуються безпосередньо в трубопровід-магістраль. Вони виробляються двох видів:

  • Промивні механічні, які забезпечують видалення великих частинок мулу, піску, накипу та іржі розміром до 90 - 200 мкм (в залежності від передбаченого фільтроелементу). Перевагою таких пристроїв є те, що їх можна промивати без заміни картриджа. Корпус зазвичай складається з металевого оголовка і пластикової колби, хоча в модифікаціях для гарячої води всі деталі можуть бути з латуні або інших металів.
  • Картриджні — являють собою пластикову колбу з оголовком, всередині якої знаходиться змінний фільтрувальний картридж. Залежно від його типу, такі фільтри можуть бути механічними, тобто знижувати каламутність води, сорбційними — видаляти кольоровість і запахи, а також каталітичними для зниження вмісту заліза і сірководню.
Фільтри від накипу є рішенням, яке забезпечує захист вашої техніки від вапняних відкладень.

Часто магістральні побутові водяні фільтри встановлюються каскадом, щоб вирішити кілька проблем одночасно. Прикладом готової системи є Aquapoint.

Побутові системи очищення води

Це більш габаритні установки у вигляді балонів або кабінетів, які призначені для очищення води від різноманітних домішок.

  • Фільтри комплексного очищення дозволяють видалити одночасно солі твердості, залізо й органічні речовини, що розв'язує основні проблеми як водопровідної, так і свердловинної води.
  • Пом'якшувачі — це системи здатні знижувати вміст солей кальцію і магнію, які є причиною утворення накипу в системах опалення, бойлерах, а також вапняного нальоту на поверхні сантехніки та кахлю.
  • Вугільні фільтри — це установки, які забезпечать зниження рівня хлору й органічних речовин у воді, тобто поліпшать її колір і запах.
  • Каталітичні фільтри забезпечать зниження сірководню, який є причиною неприємного запаху тухлих яєць.

Якщо ви вирішили купити побутовий фільтр для очищення води, в нашому інтернет-магазині ви зможете знайти все необхідне обладнання, а приємним бонусом буде якісний сервіс менеджерів і інсталяторів.

Розгорнути

Часті питання про побутова вода


Який фільтр для питної води кращий?

Обираючи фільтр для питної води, потрібно в першу чергу розраховувати на якість води, що подається, можливість монтажу у ваших умовах та інші питання. Найпростіший базовий фільтр для води - це глечик. Він не потребує підключення до трубопроводу, недорогий та забезпечить базове очищення води. Наступний варіант - це проточні фільтри, вони являють собою від однієї до трьох послідовно з'єднаних колб, котрі містять картриджі з різними фільтраційними матеріалами. Найефективнішим буде зворотний осмос, бо не залежно від складу вашої води, зможе затримувати 99% домішок та забезпечити вас гарантовано чистою водою.

Які бувають фільтри для очищення води?

Системи очищення води на весь будинок або квартиру різноманітні.

Першою завжди вирішується проблема механічного забруднення (іржа, пісок, мул), в побутових умовах перевагу зазвичай надають механічним картриджним або промивним фільтрам.

На другому етапі вода може проходити через засипні системи, там її пом'якшують, щоб запобігати утворенню накипу і вапняного нальоту, а після знезалізнюють. Завдяки матеріалу Ecomix від Ecosoft ці завдання виконуються на одному фільтрі.

Для свердловинної води, яка багата сірководнем, передбачають картридж з каталітичним матеріалом Centaur, який ефективно розв'язує проблему запаху тухлих яєць.

На останньому етапі часто передбачають вугільну фільтрацію на засипних або картриджних фільтрах.

Який побутовий фільтр для води кращий?

Обрати єдиний фільтр і назвати його "найкращим" неможливо, оскільки кожна вода має свій спектр проблем, а різні фільтри спрямовані на їх рішення. З цієї причини, щоб підібрати підходящу вам систему водоочищення, доведеться звернутися до фахівця, який зможе підібрати обладнання, відповідне завданням, проблемам вашої води та звичайно-ж вашим фінансовим можливостям. Єдине, на що можна орієнтуватися на початковому етапі, - це виробник і наявність сертифікатів якості.

Які ціни на побутова вода?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Telegram Viber
Loader