Мій фільтр

Фільтри для води BWT

Компанія Best Water Technologies є світовим лідером з виробництва побутових і промислових установок водопідготовки. У 2019 Ecosoft став частиною, і, відповідно, офіційним представником BWT на українському ринку. Тому тепер, якщо вам необхідні обладнання та фільтри bwt, купити їх можна в нашому інтернет-магазині. Також наші фахівці надають ефективне сервісне обслуговування і відповідають за рекламаційні звернення.

Нижче коротко розглянемо представлений на сайті Ecosoft.ua асортимент.

Фільтри BWT для питної води

Це системи типу під мийку:

  • установка зворотного осмосу Thero, яка поміщена в компактний корпус і, завдяки, високій продуктивності мембрани може використовуватися без накопичувального бака;
  • фільтр БВТ WODA PURE S-CUF — це ультрафільтраційна мембрана, здатна видалити мікробіологічні забруднення, і сорбційні матеріали для зниження вмісту хлору, органічних речовин, а також солей жорсткості та важких металів.

Промивні фільтри BWT

Механічне очищення є обов'язковою стадією в будь-якій побутовій та промисловій системі водопідготовки. Фільтри, що виробляються БВТ — це довговічні рішення, які перевірені мільйонами користувачів по всьому світу.

Фільтри Protector продуктивністю 1,6 - 3,5 м³/год призначені для побутового застосування. Промивання пристроїв лінійки mini - пряме, а вже BW передбачають промивання протитоком.

Europafilter — це пристрої, продуктивністю від 3 до 12 м³/год, використовуються переважно в комерційних цілях і передбачають зворотне промивання.

Пристрої R1 і Infinity це преміум рішення продуктивністю, вони передбачають тривалу гарантію й естетичний дизайн.

Лінійка Multipur — це промислові та комерційні рішення, великої продуктивності.

Фільтраційні системи

Пом'якшувачі Perla Silk — це один з найпопулярніших продуктів бренду. Системи працюють в повністю автоматичному режимі, ефективні при низькому тиску в трубопроводі (від 1 атм.) і передбачають настройку рівня одержуваної жорсткості.

Perla Seta і Home — це преміум системи, крім ефективного пом'якшення, вони передбачають вбудований електролізер, який забезпечує знезараження системи, а також може контролюватися віддалено, через GSM або WIFI.

Установки безреагентного пом'якшення води

Це унікальна технологія, яка дозволяє отримувати воду, що має вихідний мінеральний склад, але при цьому абсолютно безпечна для побутової техніки. Пристрої працюють за допомогою електричних імпульсів, які сполучають кристали кальцію в специфічні структури та не дають їм можливості осідати у вигляді накипу і вапняного нальоту.

Вода для кафе і ресторанів

Це особливий продукт BWT. Завдяки вдосконаленій технології іонного обміну, вода насичується не іонами натрію, як в звичайному іонному обміні, а магнієм, який, по-перше, є не лише безпечним, а навіть корисним для здоров'я, а по-друге, утворює менше накипу.

Практично всі рішення виконані у вигляді компактних фільтрів, які складаються з монтажною голови, змінного картриджа і комплекту підключень. Популярною є лінійка BESTMAX.

Компактні системи зворотного осмосу BESTAQUA — це компактне рішення для отримання демінералізованої води в побутових умовах.

Диспенсери БВТ

Це пристрої для подачі води в офісах, закладах громадського харчування та ін., які вміщують в себе картриджний фільтр bwt, а також системи газування, нагрівання та охолодження.

Басейни, обладнання та хімія

Весь спектр продуктів, необхідних для встановлення та обслуговування домашніх і муніципальних басейнів є в асортименті нашого інтернет-магазину:

  • дерев'яні та панельні басейни;
  • циркуляційні насоси;
  • піщані фільтри;
  • теплові насоси.

Хімія для басейнів представлена двома продуктовими лінійками: AQA і Benamin, в каталозі можна знайти всі необхідні реагенти, як для маленького басейну на дачі, так і для великого плавального басейну.

Захист систем опалення та котлів

На особливу увагу заслуговують пристрої та реагенти для очищення котлів та підготовки котельної води. У каталозі компанії можна знайти весь спектр обладнання, яке може як поліпшити якість води, так і допоможе зробити планове обслуговування домашнього і комерційного котла.

Розгорнути

Часті питання про фільтри для води BWT


Де купити фільтри для води BWT?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Які фільтри для води BWT найдешевші?

Якісний продукт завжди буде коштувати більше. Ми не обіцяємо, що наше обладнання і витратні елементи будуть найдешевшими, але з нами ви точно отримаєте оригінальний продукт, вищу якість, гарантійне обслуговування і безпеку.

Які ціни на фільтри для води BWT?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Кращі фільтри для води BWT в 2023 році?

На першій сторінці представлені найпопулярніші товари цього року. Обирайте кращі фільтри та обладнання від лідерів ринку водопідготовки. Наші фахівці будуть раді вам допомогти.

Loader