Мій фільтр

Популярні товари
Продуктивність 140 л/год
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft RObust 3000
Артикул: ROBUST3000
72 129 грн
59 713 грн
Новинка
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft RObust 1500 ECONNECT
Новинка
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft RObust PRO ECONNECT
Продуктивність 60 л/год
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft RObust Mini

Фільтри зворотного осмосу RObust

Фільтри зворотного осмосу RObust — це високопродуктивні системи мембранного очищення, призначені для комерційної сфери. Очищена з їх допомогою вода відмінно підходить для приготування страв і напоїв. Це оптимальне рішення для ресторанів і кав'ярень.

Переваги фільтра RObust:

  • Висока продуктивність;

  • Компактні розміри;

  • Привабливий дизайн;

  • Відсутність накопичувального бака;

  • Надійна захисна автоматика;

  • Індикатори стану на лицьовій панелі.

  • Пристрій і принцип роботи

Основним елементом систем очищення води RObust є мембрана зворотного осмосу, що очищає воду на рівні молекул. Особливістю є постфільтрація води. Після мембрани вода проходить через спеціальний картридж, що насичує воду кальцієм і магнієм в кількостях, рекомендованих SCAA — спеціалізованою асоціацією кави в США.

На відміну від побутових систем зворотного осмосу, моделі сімейства RObust не мають в своєму складі накопичувального бака. Завдяки відсутності бака системи займають мінімум вільного простору і можуть бути встановлені на барній стійці або кухонній панелі ресторану або кав'ярні. Відмовитися від бака стало можливим за допомогою мембран високої продуктивності. У моделях RObust використовуються мембрани на 100 і 500 GPD.

Необхідний тиск на вході в мембрану досягається завдяки насосу високого тиску. Автоматика захищає насос від «сухого ходу». Для контролю тиску в системі на лицьовій панелі розміщені циферблати манометрів.

Модельний ряд

Сімейство фільтрів зворотного осмосу Ecosoft RObust включає в себе наступні моделі:

  1. RObust 1000 — компактна система очищення води, продуктивністю 1000 л/добу. Комплектується трьома мембранами зворотного осмосу.
  2. RObust PRO — професійна система для отримання води, яка за своїми якостями оптимально підходить для приготування кави. У складі установки є одна високопродуктивна мембрана.
  3. RObust 3000 — максимальна продуктивність для великих ресторанів. Може використовуватися, як засіб очищення води для льодогенераторів. Містить 2 високопродуктивні мембрани.

Системи очищення води RObust — це професійні рішення для кав'ярень та ресторанів. Купівля установки зворотного осмосу RObust — це вигідне вкладення в якість страв та напоїв, а також репутацію закладу. Фільтри відрізняються стильним дизайном і легкістю в обслуговуванні.


Розгорнути

Часті питання про фільтри для кафе, ресторанів, офісів


Де купити фільтри для кафе, ресторанів, офісів?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Які фільтри для кафе, ресторанів, офісів найдешевші?

Якісний продукт завжди буде коштувати більше. Ми не обіцяємо, що наше обладнання і витратні елементи будуть найдешевшими, але з нами ви точно отримаєте оригінальний продукт, вищу якість, гарантійне обслуговування і безпеку.

Які ціни на фільтри для кафе, ресторанів, офісів?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Loader