Ваше місто Ашберн?
Так Ні, обрати інший

Вкажіть ваше місто, це допоможе актуалізувати ціни на послуги

Фільтри для кафе, ресторанів, офісів в Києві

Популярні товари
Новинка
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft RObust 1500 ECONNECT
Новинка
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft RObust PRO ECONNECT
Новинка
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft RObust Mini

Фільтри зворотного осмосу RObust

Фільтри зворотного осмосу RObust — це високопродуктивні системи мембранного очищення, призначені для комерційної сфери. Очищена з їх допомогою вода відмінно підходить для приготування страв і напоїв. Це оптимальне рішення для ресторанів і кав'ярень.

Переваги фільтра RObust:

  • Висока продуктивність;

  • Компактні розміри;

  • Привабливий дизайн;

  • Відсутність накопичувального бака;

  • Надійна захисна автоматика;

  • Індикатори стану на лицьовій панелі.

  • Пристрій і принцип роботи

Основним елементом систем очищення води RObust є мембрана зворотного осмосу, що очищає воду на рівні молекул. Особливістю є постфільтрація води. Після мембрани вода проходить через спеціальний картридж, що насичує воду кальцієм і магнієм в кількостях, рекомендованих SCAA — спеціалізованою асоціацією кави в США.

На відміну від побутових систем зворотного осмосу, моделі сімейства RObust не мають в своєму складі накопичувального бака. Завдяки відсутності бака системи займають мінімум вільного простору і можуть бути встановлені на барній стійці або кухонній панелі ресторану або кав'ярні. Відмовитися від бака стало можливим за допомогою мембран високої продуктивності. У моделях RObust використовуються мембрани на 100 і 500 GPD.

Необхідний тиск на вході в мембрану досягається завдяки насосу високого тиску. Автоматика захищає насос від «сухого ходу». Для контролю тиску в системі на лицьовій панелі розміщені циферблати манометрів.

Модельний ряд

Сімейство фільтрів зворотного осмосу Ecosoft RObust включає в себе наступні моделі:

  1. RObust 1000 — компактна система очищення води, продуктивністю 1000 л/добу. Комплектується трьома мембранами зворотного осмосу.
  2. RObust PRO — професійна система для отримання води, яка за своїми якостями оптимально підходить для приготування кави. У складі установки є одна високопродуктивна мембрана.
  3. RObust 3000 — максимальна продуктивність для великих ресторанів. Може використовуватися, як засіб очищення води для льодогенераторів. Містить 2 високопродуктивні мембрани.

Системи очищення води RObust — це професійні рішення для кав'ярень та ресторанів. Купівля установки зворотного осмосу RObust — це вигідне вкладення в якість страв та напоїв, а також репутацію закладу. Фільтри відрізняються стильним дизайном і легкістю в обслуговуванні.


Розгорнути

Часті питання про фільтри для кафе, ресторанів, офісів


Де купити фільтри для кафе, ресторанів, офісів?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Які фільтри для кафе, ресторанів, офісів найдешевші?

Якісний продукт завжди буде коштувати більше. Ми не обіцяємо, що наше обладнання і витратні елементи будуть найдешевшими, але з нами ви точно отримаєте оригінальний продукт, вищу якість, гарантійне обслуговування і безпеку.

Які ціни на фільтри для кафе, ресторанів, офісів?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Loader