+38 (044) 333-44-04 +38 (050) 445-08-11 09.00-18.00 Call-центр
 • Інтернет-магазин
  0
 • Карта якості води
 • Про компанію
 • Партнерам
 • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

ЗАРЕЄСТРУЙТЕ СВІЙ ФІЛЬТР ECOSOFT ТА ОТРИМАЙТЕ СЕРТИФІКАТ НА 12 МІСЯЦІВ ДОДАТКОВОЇ ГАРАНТІЇ!

 • ВПЕВНЕНІСТЬ У ТРИВАЛІЙ ТА НАДІЙНІЙ РОБОТІ ФІЛЬТРА
  Ми надамо додаткову гарантію від Виробника строком на 12 місяців на ваш фільтр зворотного осмосу Ecosoft
 • СТАБІЛЬНО ВИСОКА ЯКІСТЬ ОЧИЩЕНОЇ ВОДИ
  Ми нагадаємо про необхідність заміни фільтраційних елементів та, за потреби, відправимо сервісного інженера
 • МОЖЛИВІСТЬ ПРИДБАТИ ІНШІ ПРОДУКТИ КОМПАНІЇ ЗІ ЗНИЖКОЮ
  Мы будемо повідомляти вам про акційні пропозиці
Поля нижче для отримання додаткової гарантії

Ім’я користувача *
Прізвище користувача *
Контактний номер телефону *
E-mail користувача*
Серійний номер фільтра (?) *
1 Заповніть форму реєстрації
2 Отримайте електроний сертифікат на пошту
Цей сертифікат надає розширену гарантію на фільтр зворотного осмосу Ecosoft строком на 12 місяців додатково до основної гарантії споживача, яка становить 12 місяців із моменту придбання фільтра. Сертифікат дійсний лише за умови обслуговування фільтра в авторизованих сервісних центрах Ecosoft упродовж усього гарантійного терміну.
ДЕ ШУКАТИ СЕРІЙНИЙ НОМЕР ВАШОГО ФІЛЬТРА?

Якщо ви придбали фільтр не в інтернет-магазині Ecosoft або мережі франчайзингових магазинів (перелік магазинів), ви можете зареєструвати фільтр та отримати додаткові переваги від виробника!

Ми сподіваємося, що дана система буде служити довго і дарувати вам і вашій родині задоволення від чистої питної води.

УМОВИ НАДАННЯ ГАРАНТІЇ

Гарантійний строк експлуатації фільтрів зворотного осмосу складає 12 мicяців від дня продажу через роздрібну мережу (якщо інше не вказано в гарантійному талоні виробу), а умови обслуговування фільтра в авторизованих сервісних центрах Ecosoft упродовж усього гарантійного терміну.


Виробник гарантує, що дана система очищення води не містить виробничих дефектів та що такі дефекти не виявляться протягом гарантійного строку, вказаного в гарантійному талоні, з моменту реалізації зі складу виробника, у випадку якщо система очищення встановлена та працює відповідно до технічних вимог та умов експлуатації. Щоб уникнути непорозумінь, переконливо просимо вас уважно вивчити інструкцію з підключення та експлуатації системи зворотного осмосу, умови гарантійних зобов’язань, перевірити правильність заповнення гарантійного талону, наявність документа, що підтверджує придбання (касовий, товарний чек, накладна, акт введення в експлуатацію). Гарантійний талон дійсний тільки за наявності правильно вказаних: моделі, дати продажу, чітких печаток фірми-продавця.


Для правильного встановлення системи детально вивчіть інструкцію з її підключення та експлуатації або зверніться за допомогою до кваліфікованого спеціаліста. Виробник не несе відповідальності за будь-яке пошкодження або будь-яку іншу шкоду, у тому числі втрачену вигоду, яка виникла випадково або внаслідок експлуатації або неможливості експлуатації цього виробу.


Гарантійні зобов’язання не розповсюджуються на:

Всі претензії щодо якості води, смаку, запаху та інших властивостей води, очищеної за допомогою даного фільтра, приймаються лише за наявності підтверджуючого протоколу аналізу, виконаного дослідною акредитованою лабораторією.


УВАГА!!! У випадку самостійного підключення системи виробник не несе відповідальності та не приймає претензії, які можуть бути викликані неправильним підключенням та некоректною роботою системи в цілому.


Перелік авторизованих сервісних центрів вказаний на сайті https://ecosoft.ua/contacts/