• Інтернет-магазин
  0
 • Карта якості води
 • Про компанію
 • Партнерам
 • Споживачам

29 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Фільтри механічного очищення

Сортування:

Фільтр механічного очищення Ecosoft FP

Механічний фільтр для води Ecosoft FP забезпечує ефективну очистку при мінімальних експлуатаційних витратах. Система складається з балона з фільтруючим матеріалом і керуючого клапана. В якості фільтруючого завантаження використовується сорбент Filter-Ag виробництва американської компанії Clack Corporation. Установка може працювати в автономному режимі.

Проблеми води з підвищеним вмістом механічних домішок

Джерелом механічних домішок може бути як джерело забору води, так і поганий стан міського водопроводу. Разом з водою такі домішки надходять в систему водопостачання будинку або квартири.

Високий вміст механічних домішок і окислених форм заліза призводить до утворення характерного нальоту та осаду на дні душових кабін, ванни й раковини. Такий рівень забруднення є причиною передчасного зносу сантехніки та побутових приладів. Забруднена вода відрізняється неприємним присмаком і запахом. Фільтр механічного очищення води видалить частинки забруднень від 20 до 40 мкм і поліпшить органолептичні показники.

Переваги фільтра Ecosoft FP

 • Ефективне видалення механічних домішок і окислених форм заліза;
 • Автоматична робота завдяки унікальному керуючому клапану;
 • Стійкі до корозії матеріали;
 • Великий вибір моделей і опцій;
 • Низькі витрати;
 • Термін служби фільтруючого завантаження Filter-Ag - до 5 років.

Пристрій і принцип роботи фільтра

Процес очищення від механічних домішок полягає в проходженні води через шар фільтруючого завантаження. Під час фільтрації сорбційний матеріал Filter-Ag поглинає частинки механічних домішок і окисненого заліза. Система водопідготовки Ecosoft FP дозволяє очистити воду від мулу, піску, іржі, окалини та інших небажаних включень.

Конструктивно фільтр механічного очищення води складається з корпусу для розміщення фільтруючого завантаження і розташованої на ньому керуючої автоматики. Корпус фільтра — балонного типу, виготовлений з високоміцного полімерного композиту. Він не схильний до корозії, відрізняється невеликою масою і довговічністю роботи. Ціна конкретної моделі залежить від її продуктивності, яка визначається кількістю фільтруючого завантаження.

Автоматична робота фільтра можлива завдяки керуючій автоматиці нового покоління. Сучасний клапан CE (Clack-Ecosoft) оснащений багатомовним меню, енергонезалежною пам'яттю і дисплеєм з можливістю підсвічування.

Фільтруючий матеріал

Для видалення механічних домішок використовується матеріал Filter-Ag на основі діоксиду кремнію. Це ефективний і екологічно чистий сорбент виробництва компанії Clack Corporation (США). Гранули матеріалу надійно утримують частинки механічних забруднень. Завдяки здатності до періодичного відновлення своїх властивостей за допомогою регенерації матеріал Filter-Ag має високий термін служби — до 5 років.

Регенерація

Процес відновлення початкових робочих властивостей фільтруючого завантаження Filter-Ag здійснюється шляхом його зворотної промивки. У процесі регенерації накопичені частинки відділяються і зливаються в каналізаційну систему. Промивка виконується зворотним потоком води в автоматичному режимі.

Установка системи очищення Ecosoft FP здійснюється на будь-якій рівній поверхні з можливістю підключення комунікацій. Фільтр механічного очищення води ефективно видаляє домішки розміром від 20 до 40 мікронів. Системи Ecosoft FP відрізняються високою продуктивністю і надійністю роботи.

Розгорнути