Мій фільтр

Фільтри для води 3-ступінчасті

Лінійка фільтра
Ступені очищення
Продуктивність
Ресурс
Комплект картриджів
Товари зі знижкою
Бренд
Компактний
Зберігає мінерали
Потрійний фільтр Ecosoft Standard (FMV3ECOSTD)
Артикул : FMV3ECOSTD
2 132 грн
Оренда: 13 грн/день
Оренда Купити
 • Природний смак води без запаху хлору
 • Чайник та праска без накипу, чай без плівки на поверхні
 • 1 літр чистої води за хвилину
 • Просте підключення за 15 хвилин
 • Нагадуємо про заміну картриджів
 • Гарантія 12 місяців
Артикул : FMV3ECO
Знято з виробництва
 • Вода джерельної якості без запаху хлора
 • Чайник та праска без накипу, чай без плівки на поверхні
 • 1 літр чистої води за хвилину
 • Просте підключення за 15 хвилин
 • Нагадуємо про заміну картриджів
 • Гарантія 12 місяців
Відгуки
Артикул: FMV3ECOSTD
2 132 грн
Оренда: 13 грн/день
Оренда Купити
Наталія

Скажіть, будь ласка, чи має сенс замінювати настільний БОБ-фільтр (картридж із сумішшю EcomixD531 Ecosoft) на цей, чи відчується якесь покращення стану очищеної води? По описам фільтрів вони начебто виконують одні й ті ж очищення. Дякую

Ціна потрійних фільтрів на Ecosoft.ua

Назва товаруЦіна товару
Потрійний фільтр Ecosoft Standard (FMV3ECOSTD)2 132 грн

Особливості трьохступеневих фільтрів для води

Потрійні фільтри призначені для доочищення водопровідної води до стану питної. Процес фільтрації здійснюється в 3 етапи, для кожного з яких у складі системи передбачений окремий картридж. В результаті проходження через всі три етапи очищення, вода стає придатною для пиття, приготування їжі та напоїв. Вона звільняється від механічних домішок, хлору, органічних забруднень, а також від заліза та арсеніку.

Фільтри для води трійної очистки користуються стабільною популярністю. Вони поєднують у собі зручність використання, низьку вартість обслуговування та високий рівень очищення. Ще однією перевагою є збереження початкового мінерального балансу води. Фільтр трійної очистки здійснює очищення, не видаляючи при цьому корисні мінерали та мікроелементи.

Отже, трьохступеневі фільтри забезпечують комплексне очищення води від різних типів забруднень. Це дозволяє отримувати високоякісну питну воду, вільну від основних проблем, таких як неприємні запахи, смаки та небезпечні хімічні сполуки.

Етапи очищення

Фільтр для води трійної очистки передбачає 3 етапи, під час яких вода послідовно проходить матеріали картриджів.

ЕТАП 1

Механічне очищення від великих часток домішок - іла, піску, ржавчини, а також часток з поверхні трубопроводів. Фільтруючий матеріал картриджа - пінополіпропілен.

ЕТАП 2

Іонообмінна смола змякшує воду, нейтралізуючи іони солей жорсткості шляхом заміщення їх безпечними іонами натрію. Також на даному етапі вода очищується від заліза, марганцю та важких металів.

ЕТАП 3

Брикетований активований вугілля усуває хлор, органічні та хлорорганічні домішки, покращує органолептику води. Сировиною для виробництва активованого вугілля є шкаралупа кокосових горіхів - натуральний екологічно чистий матеріал.

Переваги трьохступеневого фільтра для води

Проточні фільтри для води мають кілька переваг:

 • Зручність використання. Проточні фільтри забезпечують миттєвий доступ до чистої води прямо з крана. Вам не потрібно запасатися пляшками або чекати процесу фільтрації великих обсягів води, як у випадку з системами з накопичувальними баками.
 • Ефективна очистка. Технології, що використовуються в проточних фільтрах, забезпечують високий рівень очищення води від різних забруднень, таких як хлор, органічні речовини, важкі метали та мікроорганізми.
 • Низька вартість обслуговування. Заміна фільтруючих елементів у проточних фільтрах виконується раз в 3 місяці, що знижує витрати на обслуговування порівняно з іншими типами систем очищення води.
 • Збереження мінерального складу. Деякі проточні фільтри можуть очищати воду, не видаляючи при цьому корисні мінерали та мікроелементи, зберігаючи природний смак та користь води для здоров'я.
 • Екологічність. Використання проточних фільтрів дозволяє скоротити споживання пластикових пляшок та зменшити навантаження на навколишнє середовище.

Потрійний фільтр для води встановлюють під мийку, зберігаючи при цьому корисний простір вашої кухні. Ззовні виводиться лише кран подачі очищеної води, який монтується в невеликому отворі на стільниці або мийці. В результаті у вас завжди під рукою надійне джерело чистої питної води. Достатньо просто повернути вентиль крана, щоб наповнити склянку, чайник або кувшин. За зручністю використання проточні фільтри значно перевершують кувшини. Вам не потрібно кожного разу наповнювати та переносити ємність.

Конструктивно фільтр для води тройної очистки складається з трьох очисних модулів, кожен з яких має знімну колбу, всередині якої розміщений відповідний картридж. Модулі розміщені на єдиному кронштейні, за допомогою якого трьохступенева система очищення води кріпиться до стінки під мийкою. Для подачі вихідної та питної води використовуються гнучкі трубки. Покупка трьохступеневого фільтра забезпечить ваш дім чистою та смачною водою кожен день.

Кому підійде трьохступеневий фільтр?

Фільтр тройної очистки води - це відмінне рішення для широкого кола користувачів. Він підійде тим, хто прагне забезпечити свою сім'ю чистою та безпечною питною водою, вільною від різних забруднень. Цей тип фільтрів ідеально підходить для домашнього використання, особливо якщо ви проживаєте в районах з низькою якістю води або використовуєте воду з криниці.

Фільтри для води тройні підійдуть для тих, хто цінує зручність та економію простору. Якщо ви турбуєтеся про здоров'я своєї сім'ї та хочете бути впевненими в якості питної води, розгляньте можливість встановлення трьохступеневого фільтра. Це надійне та доступне рішення для забезпечення чистої та безпечної води прямо у вас вдома. Дозвольте собі та вашій сім'ї насолоджуватися смачною та здоровою водою кожен день - встановіть 3 ступінчастий фільтр для води вже зараз!


Розгорнути

Часті питання про фільтри для води 3-ступінчасті


Де купити фільтри для води 3-ступінчасті?

Наш асортимент можна знайти не тільки в інтернет-магазині. Завдяки нашим партнерам фірмові магазини є в усіх регіонах України, можна фільтр для води купити в Києві, Харкові, Одесі та інших містах. Також продукти можна зустріти на полицях мережевих будівельних гіпермаркетів і навіть магазинів біля будинку.

Які фільтри для води 3-ступінчасті найдешевші?

Якісний продукт завжди буде коштувати більше. Ми не обіцяємо, що наше обладнання і витратні елементи будуть найдешевшими, але з нами ви точно отримаєте оригінальний продукт, вищу якість, гарантійне обслуговування і безпеку.

Які ціни на фільтри для води 3-ступінчасті?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Кращі фільтри для води 3-ступінчасті в 2023 році?

На першій сторінці представлені найпопулярніші товари цього року. Обирайте кращі фільтри та обладнання від лідерів ринку водопідготовки. Наші фахівці будуть раді вам допомогти.