• Інтернет-магазин
  0
 • Карта якості води
 • Про компанію
 • Партнерам
 • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Потрійні фільтри

Сортування:

Ціна потрійних фільтрів на Ecosoft.ua

Назва товаруЦіна товару
Потрійний фільтр Ecosoft Standard1 450 грн

Потрійний фільтр для води

Потрійні фільтри призначені для доочищення водопровідної води до стану питної. Процес фільтрації здійснюється в 3 етапи, для кожного з яких в складі системи передбачений окремий картридж. Підготовлена ​​за допомогою потрійної системи очищення вода може використовуватися для пиття, а також приготування страв і напоїв. Завдяки багатоступінчастій фільтрації здійснюється комплексна очистка води від найбільш поширених різновидів забруднень.

Проточні триступінчаті фільтри користуються стабільною популярністю. Вони поєднують в собі зручність використання, низьку вартість обслуговування і високий рівень очищення. Ще однією перевагою є збереження вихідного мінерального балансу води. Фільтр здійснює очищення, не видаляючи при цьому корисні мінерали і мікроелементи.

Етапи очищення

Потрійна система очищення води передбачає 3 етапи, під час яких вода послідовно проходить матеріали картриджів.

Етап 1

Механічне очищення від великих часток домішок - мулу, піску, іржі, а також часток з поверхні трубопроводів. Фільтруючий матеріал картриджа - спінений поліпропілен.

Етап 2

Іонообмінна смола пом'якшує воду, нейтралізуючи іони солей жорсткості шляхом заміщення їх безпечними іонами натрію. Також на даному етапі вода очищається від заліза, марганцю та важких металів.

Етап 3

Брикетоване активоване вугілля усуває хлор, органічні та хлорорганічні домішки, покращує органолептику води. Сировиною для виробництва активованого вугілля є шкаралупа кокосових горіхів - натуральний екологічно чистий матеріал.


Переваги проточного фільтра:

 • Легкий монтаж і обслуговування;
 • Компактні розміри, розміщення під мийкою;
 • Окремий кран для очищеної води;
 • Ефективна триступенева очистка;
 • Збереження мінерального балансу води;
 • Оптимальне поєднання ціни та якості водопідготовки.

Потрійний фільтр встановлюють під мийку, зберігаючи при цьому корисний простір вашої кухні. Назовні виводиться лише кран подачі очищеної води, який монтують в невеликому отворі на стільниці або мийці. В результаті у вас завжди під рукою надійне джерело чистої питної води. Досить просто повернути вентиль крана, щоб наповнити склянку, чайник або глечик. По зручності використання проточні фільтри істотно перевершують глечики. Вам не потрібно кожен раз наповнювати і переносити ємність.

Конструктивно фільтр для води потрійного очищення складається з трьох очисних модулів, кожен з яких має знімну колбу, всередині якої поміщений відповідний картридж. Модулі розміщені на єдиному кронштейні, за допомогою якого система кріпиться до стінки під мийкою. Для подачі вихідної і питної води використовуються гнучкі трубки. Купівля потрійного фільтра забезпечить ваш будинок чистою і смачною водою кожен день.

Часті питання про потрійні фільтри

Де купити потрійні фільтри для води?

Компанія Ecosoft є найпершим виробником фільтрів для води в Україні. Ми постійно вдосконалюємо технології та матеріали для очищення води. Якість обладнання підтверджена міжнародними сертифікатами й десятками тисяч задоволених клієнтів.

Скільки коштують потрійні фільтри для води?

У нашому асортименті можна знайти дві моделі потрійних фільтрів — бюджетний варіант Standard і покращений Absolute, а також покращений і стандартний комплекти картриджів для цих фільтрів.


Розгорнути

Часті питання про потрійні фільтри


Де купити потрійні фільтри?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Які потрійні фільтри найдешевші?

Якісний продукт завжди буде коштувати більше. Ми не обіцяємо, що наше обладнання і витратні елементи будуть найдешевшими, але з нами ви точно отримаєте оригінальний продукт, вищу якість, гарантійне обслуговування і безпеку.

Які ціни на потрійні фільтри?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Кращі потрійні фільтри в 2021 році?

На першій сторінці представлені найпопулярніші товари цього року. Обирайте кращі фільтри та обладнання від лідерів ринку водопідготовки. Наші фахівці будуть раді вам допомогти.