• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Змінні картриджі в Одесі: Температура воды - Для гарячої води

Сортування:

Картриджі для гарячої води в Одесі

Гаряча водопровідна вода часто містить механічні забруднення, такі як іржа, накип, пісок. Це створює дискомфорт при користуванні водою, оскільки:

  • неприємно приймати душ або ванну, мити руки та посуд;
  • пошкоджуються змішувачі;
  • забиваються форсунки душової лійки;

Чому не можна використовувати звичайні фільтри?

Ще одним недоліком є ​​те, що очищення гарячої води дає технологічні обмеження для спектра використовуваного обладнання. Стандартні магістральні пристрої не підходять для очищення гарячої води — їх температурне обмеження 35 - 40 ℃, тоді як температура її досягає 70-75 °C. Тому потрібно використовувати спеціальне обладнання — фільтри для гарячої води в Одесі. 

Як працюють?

Вода потрапляє в корпус, розподіляється по поверхні фільтрувального картриджа, який затримує домішки розміром менше ніж 5 мкм, а потім подається назад в трубопровід.

Обслуговування полягає в заміні картриджа не рідше, ніж раз на 6 місяців, виходячи з якості водоочищення.

Які можна знайти картриджі для гарячої води в Одесі?

Компанія Ecosoft виробляє фільтри для гарячої води та картриджі до них. Останні виробляються з високотекучого поліпропілену, який має високу термічну стабільність.

Розмір такого елемента - 2,5 '' x 10 '', підходить для корпуса фільтра для гарячої води з підключенням ½. Максимальна продуктивність досягає 10 літрів у хвилину.

Якщо вам потрібно купити фільтр або картридж для гарячої води в Одесі, наш інтернет-магазин і офіційні представництва швидко і зручно організують доставку, встановлення та обслуговування такого обладнання.

Розгорнути

Часті питання про картриджі для гарячої води в Одесі


Де купити картриджі для гарячої води в Одесі?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Які картриджі для гарячої води в Одесі найдешевші?

Якісний продукт завжди буде коштувати більше. Ми не обіцяємо, що наше обладнання і витратні елементи будуть найдешевшими, але з нами ви точно отримаєте оригінальний продукт, вищу якість, гарантійне обслуговування і безпеку.

Які ціни на картриджі для гарячої води в Одесі?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Кращі картриджі для гарячої води в Одесі в 2021 році?

На першій сторінці представлені найпопулярніші товари цього року. Обирайте кращі фільтри та обладнання від лідерів ринку водопідготовки. Наші фахівці будуть раді вам допомогти.