замовити зворотній дзвінок


Картриджі для магістральних фільтрів у Запоріжжі: Температура води - Для гарячої води

Типорозмір
Температура води
Бренд
Місто
  • Прозора вода, захист побутової техніки, сантехніки, труб, основного фільтра
  • Стабільні характеристики з утримання часток
  • Підходить для очищення гарячої води
  • Заміна картриджа — кожні 3-6 місяців

Картридж для гарячої води в Запоріжжі


Частинки піску, іржі і накипу створюють дискомфорт при прийманні ванни та душу, брудні плями, а також прискорюють поломку змішувачів, кульових кранів та клапанів. Теоретично механізм очищення гарячої води, аналогічний холодній. Використовуються магістральні фільтри. Пристрій встановлюється безпосередньо в трубопровід. Рідина надходить на фільтруюче тіло картриджа, де затримуються домішки.

Але є ряд проблем, які несе гаряча вода. Наприклад, те, що внаслідок високої температури термін дії звичайного фільтроелемента швидко вичерпується і він виходить з ладу.

Тому, вчені в компанії Ecosoft розробили спеціальний картридж, який повністю підходить для очищення води будь-якого ступеня забруднення.

Чим відрізняється?

Колба пристрою проводиться з термостійкого пластика, який на відміну від стандартного корпусу витримує температуру на рівні 80 ° С. Картридж — з високотекучого пластика, який дозволяє отримати фільтроелемент стійкий до впливу високих температур.

Який можна знайти картридж для гарячої води в Запоріжжі?

Ми виробляємо один тип картриджів. Їх розміри - 2,5’’x10’’. Розмір найменших частинок, що видаляються, відповідає рейтингу фільтрації дорівнює 5 мікронів. При такому розподілі видаляються найпоширеніші забруднення гарячої води.


Обслуговування

Обслуговування такого фільтра полягає в заміні картриджів не менше, ніж один раз в 6 місяців. Щоб замінити його потрібно провести ряд операцій:

- перекрити подачу води та спустити надлишок з системи;

- відкрутити колбу з використанням сервісного ключа;

- витягти і утилізувати використаний картридж;

- вимити колбу під проточною водою;

- зняти з нового елемента плівку, встановити його в колбу;

- закрутити колбу руками БЕЗ використання сервісного ключа.

Де купити?

Наш інтернет-магазин — офіційне представництво компанії Екософт в Україні та світі. Наші продукти сертифіковані згідно з світовими стандартами якості, поставляються в 50 країн світу. Ми пропонуємо весь спектр обладнання водопідготовки та комплектуючих, в тому числі картриджі для гарячої води в Запоріжжі і будь-якому куточку України. Ми також надаємо послуги по встановленню та обслуговуванню фільтрів Ecosoft.

Розгорнути
Loader