• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Змінні картриджі у Запоріжжі: Температура воды - Для гарячої води

Сортування:

Картридж для гарячої води в Запоріжжі


Частинки піску, іржі і накипу створюють дискомфорт при прийманні ванни та душу, брудні плями, а також прискорюють поломку змішувачів, кульових кранів та клапанів. Теоретично механізм очищення гарячої води, аналогічний холодній. Використовуються магістральні фільтри. Пристрій встановлюється безпосередньо в трубопровід. Рідина надходить на фільтруюче тіло картриджа, де затримуються домішки.

Але є ряд проблем, які несе гаряча вода. Наприклад, те, що внаслідок високої температури термін дії звичайного фільтроелемента швидко вичерпується і він виходить з ладу.

Тому, вчені в компанії Ecosoft розробили спеціальний картридж, який повністю підходить для очищення води будь-якого ступеня забруднення.

Чим відрізняється?

Колба пристрою проводиться з термостійкого пластика, який на відміну від стандартного корпусу витримує температуру на рівні 80 ° С. Картридж — з високотекучого пластика, який дозволяє отримати фільтроелемент стійкий до впливу високих температур.

Який можна знайти картридж для гарячої води в Запоріжжі?

Ми виробляємо один тип картриджів. Їх розміри - 2,5’’x10’’. Розмір найменших частинок, що видаляються, відповідає рейтингу фільтрації дорівнює 5 мікронів. При такому розподілі видаляються найпоширеніші забруднення гарячої води.


Обслуговування

Обслуговування такого фільтра полягає в заміні картриджів не менше, ніж один раз в 6 місяців. Щоб замінити його потрібно провести ряд операцій:

- перекрити подачу води та спустити надлишок з системи;

- відкрутити колбу з використанням сервісного ключа;

- витягти і утилізувати використаний картридж;

- вимити колбу під проточною водою;

- зняти з нового елемента плівку, встановити його в колбу;

- закрутити колбу руками БЕЗ використання сервісного ключа.

Де купити?

Наш інтернет-магазин — офіційне представництво компанії Екософт в Україні та світі. Наші продукти сертифіковані згідно з світовими стандартами якості, поставляються в 50 країн світу. Ми пропонуємо весь спектр обладнання водопідготовки та комплектуючих, в тому числі картриджі для гарячої води в Запоріжжі і будь-якому куточку України. Ми також надаємо послуги по встановленню та обслуговуванню фільтрів Ecosoft.

Розгорнути

Часті питання про картридж для гарячої води в Запоріжжі


Де купити картридж для гарячої води в Запоріжжі ?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Які картридж для гарячої води в Запоріжжі найдешевші?

Якісний продукт завжди буде коштувати більше. Ми не обіцяємо, що наше обладнання і витратні елементи будуть найдешевшими, але з нами ви точно отримаєте оригінальний продукт, вищу якість, гарантійне обслуговування і безпеку.

Які ціни на картридж для гарячої води в Запоріжжі ?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Кращі картридж для гарячої води в Запоріжжі в 2021 році?

На першій сторінці представлені найпопулярніші товари цього року. Обирайте кращі фільтри та обладнання від лідерів ринку водопідготовки. Наші фахівці будуть раді вам допомогти.