замовити зворотній дзвінок


Картриджі для магістральних фільтрів у Чернігові: Температура води - Для гарячої води

Температура води
Бренд
  • Прозора вода, захист побутової техніки, сантехніки, труб, основного фільтра
  • Стабільні характеристики з утримання часток
  • Підходить для очищення гарячої води
  • Заміна картриджа — кожні 3-6 місяців

Картридж для гарячої води в Чернігові

Водопровідна вода, у зв'язку зі старінням систем централізованого водопостачання, має багато недоліків. Найактуальнішим з них вважається каламутність — підвищений вміст частинок піску, іржі, мулу та ін.

Рішення

Механічні магістральні фільтри будуть відмінним розв'язання цієї проблеми у вашій квартирі. При виборі такого пристрою варто звернути увагу на такі параметри:

- продуктивність і ресурс — ці показники прямо пропорційно відповідають розміру фільтра;

- робоча температура — практично все обладнання працює при 35 - 45 ° С, для вищих температур потрібно використовувати спеціальні фільтри та картриджі для гарячої води в Чернігові.

- перевірений виробник і сертифікати якості.

Які можна купити фільтр і картридж для гарячої води в Чернігові?

Такий пристрій являє собою помаранчевий корпус-колбу і картридж з високотекучого спіненого поліпропілену. Він витримує температуру до 75 °C.

Розгорнути

Часті питання про картридж для гарячої води в Чернігові


Де купити картридж для гарячої води в Чернігові ?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Які картридж для гарячої води в Чернігові найдешевші?

Якісний продукт завжди буде коштувати більше. Ми не обіцяємо, що наше обладнання і витратні елементи будуть найдешевшими, але з нами ви точно отримаєте оригінальний продукт, вищу якість, гарантійне обслуговування і безпеку.

Які ціни на картридж для гарячої води в Чернігові ?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Кращі картридж для гарячої води в Чернігові в 2023 році?

На першій сторінці представлені найпопулярніші товари цього року. Обирайте кращі фільтри та обладнання від лідерів ринку водопідготовки. Наші фахівці будуть раді вам допомогти.

Loader