+38 (044) 333-44-04 +38 (050) 445-08-11 09.00-18.00 Call-центр
  • Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Фільтр зворотного осмосу в Миколаєві

Сортування:

Вартість фільтрів та картриджів на Ecosoft.ua:

Назва товаруЦіна товару
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Absolute з мінералізатором7 950 грн
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft P’URE AQUACALCIUM11 400 грн
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft P’URE BALANCE17 400 грн
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Standard з мінералізатором4 200 грн
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft P’URE AquaCalcium з помпою на станині15 000 грн

Фільтр зворотного осмосу в Миколаєві

Якість водопровідної води у великих містах України є не найкращою, багато показників не відповідають нормам державних стандартів. До них зазвичай належать кольоровість, каламутність, наявність запахів. Така вода буде теж корисною для здоров'я, особливо маленьких дітей.

Найефективнішим рішенням для очищення води на сьогодні є фільтр зворотного осмосу в Миколаєві та будь-якому іншому місті України.

Принцип роботи

Зворотньоосмотична мембрана завдяки дрібним порам здатна видаляти з води 99,8% забруднень. Цей перелік включає всі мікробіологічні забруднювачі, іони важких металів, нітрати та ін. Очищення на побутовій мембрані зворотного осмосу являє собою процес, що складається з декількох ступенів.

Першим етапом є попередня фільтрація. Призначенням цього етапу є забезпечення максимально тривалої та ефективної роботи мембранного елемента. Передочищення проводиться на блоці з трьох картриджних фільтрів, які включають:

  • механічний — завдяки поліпропіленовому елементу, видаляє великі домішки (пісок, мул, іржу, частки глини та інші забруднення);
  • сорбційний з гранульованим активованим вугіллям ефективно поглинає хлор (здатний пошкоджувати структуру поліаміду з якого вироблено мембранне полотно) і органічні речовини (утворюють на поверхні мембрани слиз, який знижує продуктивність і збільшує кількість стоків);
  • фінішного очищення для видалення залишків механічних домішок (поліпропіленовий з рейтингом фільтрації 1 мкм) або карбон блок, який гарантовано забезпечить видалення залишків хлору та органіки.

Наступним етапом є власне мембранне розділення. Частина води проходить через мембрану та очищається від токсичних домішок, а друга частина з підвищеним їх вмістом зливається в каналізацію.

Далі йде стадія кондиціонування води на вугільному постфільтрі, який забезпечує приємний солодкуватий присмак.

Мінералізація води передбачає її збагачення корисними мінералами.

Де купити фільтри зворотного осмосу в Миколаєві?

Наш інтернет-магазин є офіційним представництвом компанії Ecosoft в Україні. Вся продукція поставляється безпосередньо зі складу виробника.

Всі продукти Ecosoft відповідають міжнародним стандартам якості.

Розгорнути

Часті питання про фільтр зворотного осмосу в Миколаєві


Що таке фільтр для води зворотного осмосу?

Основним елементом такої системи є зворотноосмотична мембрана. Вода, попередньо очищена від механічних частинок, органіки та хлору подається на мембранний елемент, де очищається від дрібних домішок: солей твердості, важких металів, фармацевтичних препаратів та інших токсикантів. Після цього йде етап постфільтраціі, який включає пропускання води через активоване вугілля й опціонально мінералізатор.

Скільки коштує система зворотного осмосу?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти. В асортименті нашого інтернет-магазину можна знайти моделі зворотноосмотичних фільтрів на будь-який гаманець

Як правильно встановити фільтр зворотного осмосу?

Монтаж будь-якого фільтра Ecosoft - це завдання по силах кожному. В коробці розмішена детальна покрокова інструкція, а у картці товару кожного фільтра можна знайти відеоінструкцію з встановлення фільтра.

Що таке осмос води?

Процеси осмосу позичені науковцями в клітин живих організмів, які завдяки осмотичному тиску підтримують свою сталість у навколишньому середовищі. Осмос у водоочищенні є найрозповсюдженішою технологією для видалення з води усіх видів домішок.