• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Змінні картриджі у Сумах: Температура воды - Для гарячої води

Сортування:

Картридж для гарячої води в Сумах

Водопровідна вода містить велику кількість домішок. Сучасне водоочисне обладнання здатне розв'язувати існуючі проблеми, роблячи вашу воду м'яка, прозора, не має кольору, смаків і запаху.

Єдиним недоліком існуючого обладнання є те, що практично всі воно розраховане для очищення води, яка має температуру не більше 40 °C. Вода з гарячого трубопроводу має зазвичай температуру 60 - 75 °C.

Рішення

У нашому каталозі можна знайти магістральні фільтри та картриджі для гарячої води в Сумах.

Фільтр-колба встановлюється безпосередньо в трубопровід на вході води у квартиру або будинок. Він являє собою колбу оранжевого кольору з термостійкого пластика. Всередині неї міститься змінний фільтроелемент зі спіненого поліпропілену високої плинності.

В процесі очищення, вода надходить в корпус фільтра, рівномірно розподіляється по картриджу і просочується в центральну його частину, звідки та відводиться.

Розмір самих маленьких видаляються частинок визначається рейтингом фільтрації картриджа - 5 мкм.

Де купити картридж для гарячої води в Сумах?

Компанія Ecosoft виробляє механічне пристрої для гарячої води й змінні фільтроелементи до них. Все наше обладнання відповідає міжнародним стандартам якості, що підтверджується відповідними сертифікатами.


Розгорнути

Часті питання про картридж для гарячої води в Сумах


Де купити картридж для гарячої води в Сумах ?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Які картридж для гарячої води в Сумах найдешевші?

Якісний продукт завжди буде коштувати більше. Ми не обіцяємо, що наше обладнання і витратні елементи будуть найдешевшими, але з нами ви точно отримаєте оригінальний продукт, вищу якість, гарантійне обслуговування і безпеку.

Які ціни на картридж для гарячої води в Сумах ?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Кращі картридж для гарячої води в Сумах в 2021 році?

На першій сторінці представлені найпопулярніші товари цього року. Обирайте кращі фільтри та обладнання від лідерів ринку водопідготовки. Наші фахівці будуть раді вам допомогти.