• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Змінні картриджі у Кропивницькому: Температура воды - Для гарячої води

Сортування:

Картридж для гарячої води в Кропивницькому

Водопровідна вода часто має підвищену мутність. Її причиною є високий вміст великих частинок піску, іржі, мулу, глини та ін. В умовах квартири або невеликого приватного будинку ефективним шляхом вирішення буде установка картриджного фільтра.

Якщо вам необхідна установка в гарячий трубопровід, врахуйте те, що звичайні поліпропіленові фільтроелементи призначені для роботи при температурі рідини не більше 43 оС.

Який можна купити картридж для гарячої води в Кропивницькому?

Компанія Ecosoft виробляє картриджі зі спеціального термостійкого поліпропілену верхня межа робочої температури якого 75 ℃. Рейтинг фільтрації такого елемента - 5 мкм.

Розгорнути

Часті питання про картридж для гарячої води в Кропивницькому


Де купити картридж для гарячої води в Кропивницькому ?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Які картридж для гарячої води в Кропивницькому найдешевші?

Якісний продукт завжди буде коштувати більше. Ми не обіцяємо, що наше обладнання і витратні елементи будуть найдешевшими, але з нами ви точно отримаєте оригінальний продукт, вищу якість, гарантійне обслуговування і безпеку.

Які ціни на картридж для гарячої води в Кропивницькому ?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Кращі картридж для гарячої води в Кропивницькому в 2021 році?

На першій сторінці представлені найпопулярніші товари цього року. Обирайте кращі фільтри та обладнання від лідерів ринку водопідготовки. Наші фахівці будуть раді вам допомогти.