замовити зворотній дзвінок


Картриджі для магістральних фільтрів у Миколаєві: Температура води - Для гарячої води

Температура води
Бренд
 • Прозора вода, захист побутової техніки, сантехніки, труб, основного фільтра
 • Стабільні характеристики з утримання часток
 • Підходить для очищення гарячої води
 • Заміна картриджа — кожні 3-6 місяців

Картридж для гарячої води в Миколаєві

Механічні домішки — це частинки мулу, накипу, глини, пісок та ін. Пересичення водопровідної води такими домішками є небезпечним для сантехніки та побутової техніки.

 • Дряпаються акрилові й керамічні поверхні.
 • Пошкоджуються змішувачі та клапани.
 • Забиваються душові лійки.
 • Швидко виходять з ладу пральна і посудомийна машина, зволожувач повітря.

Одним із варіантів розв'язання такої проблеми є використання магістральних картриджних фільтрів. Їхнім єдиним недоліком є ​​те, що вони призначені для очищення води температурою до 40 °C, або умовно холодної.

Яке рішення?

Для розв'язання цієї проблеми можна купити магістральні фільтри й картриджі для гарячої води в Миколаєві. Такі пристрої відрізняються тим, що виготовлені за особливою технологією та з більш термостійких матеріалів. Завдяки термостійкому пластику корпусу та картриджу з високотекучого поліпропілену вони можуть витримувати температуру до 80 °C. Таке значення покриває верхню позначку діапазону трубопровідної води.

Який можна знайти картридж для гарячої води в Миколаєві?

Компанія Ecosoft виробляє високоякісні фільтри та змінні елементи до них. Пристрій являє собою колбу, що встановлюється безпосередньо в трубопровід на вході в квартиру або будинок. Роль фільтруючого тіла виконує змінний картридж зі спіненого поліпропілену. Стандартний типорозмір такого картриджа 2,5''x10''. Рейтинг фільтрації визначає розмір самих маленьких частинок, що видаляються, він дорівнює 5 мікронів. Це означає, що з води будуть видалятися всі домішки розміром 5 і більше мкм. Вони включають всі основні забруднювачі.

Обслуговування

Воно полягає в регулярній заміні картриджів. Ми рекомендуємо проводити її раз на 2-3 місяці, але не рідше, ніж раз в 6 місяців. Частота заміни залежить від обсягів і якості використовуваної води.

Для заміни потрібно виконати ряд операцій.

 1. Перекрити кран на гарячому трубопроводі та спустити залишки води з системи.
 2. Відкрутити колбу з використанням сервісного ключа.
 3. Витягти використаний картридж.
 4. Промити колбу під проточною водою.
 5. Розпакувати новий картридж і встановити його в колбу.
 6. Прикрутити колбу до кріплення вручну (БЕЗ використання сервісного ключа).
Розгорнути

Часті питання про картридж для гарячої води в Миколаєві


Де купити картридж для гарячої води в Миколаєві ?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Які картридж для гарячої води в Миколаєві найдешевші?

Якісний продукт завжди буде коштувати більше. Ми не обіцяємо, що наше обладнання і витратні елементи будуть найдешевшими, але з нами ви точно отримаєте оригінальний продукт, вищу якість, гарантійне обслуговування і безпеку.

Які ціни на картридж для гарячої води в Миколаєві ?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Кращі картридж для гарячої води в Миколаєві в 2023 році?

На першій сторінці представлені найпопулярніші товари цього року. Обирайте кращі фільтри та обладнання від лідерів ринку водопідготовки. Наші фахівці будуть раді вам допомогти.

Loader