• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Змінні картриджі у Полтаві : Температура воды - Для гарячої води

Сортування:

Картридж для гарячої води в Полтаві

Водопровідна вода являє собою складну систему, яка містить велику кількість розчинних і нерозчинних забруднень. Частинки піску, мулу, глини, окисненого заліза, накипу та ін. Не розчиняються, але утворюють каламутність води. Її наслідком є:

  • брудні розводи на поверхні сантехніки;
  • швидке зношення змішувачів, клапанів, кульових кранів;
  • ушкодження акрилових поверхонь та ін.

Всі ці проблеми можна без зусиль вирішити застосуванням фільтраційного обладнання. Єдине питання полягає в тому, що більшість фільтрів розраховані на очищення холодної води (до 35 - 40°C), а вода в гарячому трубопроводі має температуру 60 - 70 °C.

У нас можна купити магістральні фільтри та картриджі для гарячої води в Полтаві й будь-якому іншому населеному пункті України.

Такий пристрій являє собою помаранчеву пластикову колбу, всередині якої розташований картридж. Пристрій встановлюється безпосередньо в водопровід на вході гарячої води в квартиру або будинок. В процесі очищення вода рівномірно розподіляється по поверхні картриджа та проходить через його матеріал, який затримує механічні домішки розміром понад 5 мкм.

Де купити картридж для гарячої води в Полтаві?

У нашому інтернет-магазині представлений весь асортимент компанії Ecosoft. Все обладнання сертифіковане згідно з державними та міжнародними стандартами.

Розгорнути

Часті питання про картридж для гарячої води в Полтаві


Де купити картридж для гарячої води в Полтаві ?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Які картридж для гарячої води в Полтаві найдешевші?

Якісний продукт завжди буде коштувати більше. Ми не обіцяємо, що наше обладнання і витратні елементи будуть найдешевшими, але з нами ви точно отримаєте оригінальний продукт, вищу якість, гарантійне обслуговування і безпеку.

Які ціни на картридж для гарячої води в Полтаві ?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Кращі картридж для гарячої води в Полтаві в 2021 році?

На першій сторінці представлені найпопулярніші товари цього року. Обирайте кращі фільтри та обладнання від лідерів ринку водопідготовки. Наші фахівці будуть раді вам допомогти.