• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам

29 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Змінні картриджі в Одесі

Сортування:
Новинка
Градієнтний картридж зі спіненого поліпропілену Ecosoft BB20

Ціна змінних картриджів на Ecosoft.ua:

Назва товаруЦіна товару
Наповнювач для фільтрів від накипу Ecosoft SCALEX 200 мл186 грн
Картридж для фільтра від накипу Ecosoft SCALEX314 грн
Картридж зі спресованого активованого вугілля Ecosoft 2,5"х10"161 грн
Картридж з гранульованим активованим вугіллям Ecosoft 2,5"х10"144 грн
Картридж для пом'якшення води Ecosoft 2,5"х10"169 грн

Картриджі для магістральних фільтрів в Одесі

Магістральні фільтри в останні роки зайняли свою впевнену позицію у побутовому водоочищенні, оскільки вони при маленьких габаритах здатні виконувати широкий ряд функцій. Цільове застосування фільтра залежить від матеріалу, з якого виготовлений фільтрувальний елемент і його розміру.

Стандартні типорозміри картриджів: 2,5''x10'', 4,5''x10 і 4,5''x20''. Продуктивність їх, незалежно від наповнення, прямо пропорційно залежить від розміру.

Які можна знайти картриджі для магістральних фільтрів в Одесі?

Картриджі для механічного очищення води.

Їх виробляють зі спіненого поліпропілену або поліпропіленової нитки.

Виробництво перших полягає в розплавлянні та “набризкуванні” для формування їх в циліндричну структуру. Міцність досягається без використання сердечника завдяки характеристикам матеріалу.

Нитяні картриджі виробляються шляхом намотування поліпропіленової нитки різної товщини на сердечник з поліпропілену, який має отвори для підведення води. Вони дорожчі спінених картриджів за ціною, але мають вищу продуктивність.

Вугільні сорбційні для видалення органічних домішок і хлору, а також каталітичні від сірководню

Ці елементи виробляються у вигляді пластикового корпусу з засипанням з гранульованого активованого вугілля і в формі карбон блоку одержуваного послідовним пресуванням і спіканням вугільного порошку. У виробництві використовується високоякісне кокосове активоване вугілля.

Усередині сірководневих картриджів знаходиться завантаження з бітумінозного вугілля, що володіє каталітичними властивостями — сірководень швидко окислюється до безпечних сполук без запаху.

Картриджі з матеріалами для пом'якшення, знезалізнення і деманганізаціі води містять іонообмінні смоли або комплексні суміші матеріалів.

Де придбати?

Якщо вам необхідний картридж для магістральних фільтрів в Одесі звертайтеся в наш інтернет-магазин або до авторизованих представників Ecosoft. Наше водоочисне обладнання і комплектуючі сертифіковані згідно зі світовими стандартами та поставляються в 50 країн світу.

Розгорнути