замовити зворотній дзвінок


Картриджі для магістральних фільтрів у Хмельницькому: Температура води - Для гарячої води

Температура води
Бренд
  • Прозора вода, захист побутової техніки, сантехніки, труб, основного фільтра
  • Стабільні характеристики з утримання часток
  • Підходить для очищення гарячої води
  • Заміна картриджа — кожні 3-6 місяців

Картридж для гарячої води в Хмельницькому

Водопровідна вода містить велику кількість домішок, але основною проблемою зазвичай є великі механічні частинки іржі, накипу, мулу та ін. Завдяки наявності магістральних фільтрів ці проблеми вирішуються сьогодні просто і недорого.

Як працює?

Пристрій складається з колби, яка встановлюється безпосередньо в трубопровід і поміщеного всередину змінного картриджа. Вода надходить в корпус фільтра, рівномірно розподіляється по поверхні та очищується просочуючись у внутрішню частину картриджа, звідки та відводиться назад в трубопровід.

Єдиним недоліком таких фільтрів є те, що для стандартних пристроїв робоча температура досягає 35 - 40 ℃, в той час як температура гарячої води зазвичай коливається в межах 60 - 65 ℃. На щастя, сьогодні можна купити фільтри та картриджі для гарячої води в Хмельницькому й інших містах України. Допустимий інтервал температур для такого пристрою - 3 - 80 ℃.

Переваги

Фільтроелементи виготовлені шляхом плавлення високотекучого поліпропілену високої якості з введенням пороутворювача.

Де купити картридж для гарячої води в Хмельницькому?

Наш інтернет-магазин є офіційним представником компанії Ecosoft, у нас можна знайти все обладнання водоочистки, а також отримати якісні консультаційні послуги.

Розгорнути

Часті питання про картридж для гарячої води в Хмельницькому


Де купити картридж для гарячої води в Хмельницькому ?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Які картридж для гарячої води в Хмельницькому найдешевші?

Якісний продукт завжди буде коштувати більше. Ми не обіцяємо, що наше обладнання і витратні елементи будуть найдешевшими, але з нами ви точно отримаєте оригінальний продукт, вищу якість, гарантійне обслуговування і безпеку.

Які ціни на картридж для гарячої води в Хмельницькому ?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Кращі картридж для гарячої води в Хмельницькому в 2023 році?

На першій сторінці представлені найпопулярніші товари цього року. Обирайте кращі фільтри та обладнання від лідерів ринку водопідготовки. Наші фахівці будуть раді вам допомогти.

Loader