• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Фільтри для води з мінералізатором в Запоріжжі

Сортування:

Фільтри для води з мінералізатором в Запоріжжі


Зворотний осмос видаляє 99,8% відсотків домішок молекулярної та іонної дисперсності. Єдиним недоліком даної технології, є те, що в процесі очищення також затримуються іони кальцію і магнію, які є корисними мікроелементами. Хоча 98% їх отримується людиною з продуктів харчування, демінералізована вода має незвичайний смак (деякі вважають її несмачною).

Для розв'язання цієї проблеми можна купити фільтри для води з мінералізатором в Запоріжжі.

Як працює система?

Побутова установка передбачає кілька ступенів фільтрації.

Для того, щоб забезпечити тривалу та якісну роботу протягом всього терміну служби системи на першій стадії передбачена передочистка на блоці із трьох картриджних фільтрів:

- механічного поліпропіленового для видалення великих частинок піску, іржі, глини, які здатні пошкоджувати і забивати мембрану;

- вугільного засипного, який затримує хлор, який руйнує поліамідне мембранне полотно та органіку, яка є причиною утворення слизу в міжлистовому просторі мембрани;

- поліпропіленового/карбон блоку для фінішної очистки.

Коли вода не містить або майже не містить домішок здатних пошкодити мембранний елемент, вона подається на мембрану. На цьому етапі відбувається поділ її на два потоки:

- очищеної, або пермеату;

- брудної, концентрату.

Після мембранної очистки відбувається кондиціонування води на постфільтрі, що містить активоване вугілля і, власне, мінералізація.

Який можна знайти фільтр для води з мінералізатором в Запоріжжі?

Компанія Ecosoft виробляє три лінійки побутових зворотно осмотичних систем: Standart, Absolut, P'URE.

Існують кілька типів мінералізаторів:

- стандартний, який є універсальним, всередині нього міститься природний мінерал кальцит, проходячи через який, вода насичується невеликими корисними кількостями кальцію і набуває приємного смаку.

- AquaEnergy містить 5 природних компонентів: гірський кришталь, гранат, кварц, турмалін і кремінь. Цей особливий фільтр робить воду смачною і корисною, як в гірському джерелі.

- картридж AquaCalcium до однойменних фільтрів завдяки особливій конструкції системи дарує воді чудовий баланс макроелементів, оскільки наші вчені скопіювали процес руху води в природі.

Розгорнути

Часті питання про фільтри для води з мінералізатором в Запоріжжі


Що таке фільтр для води зворотного осмосу?

Основним елементом такої системи є зворотноосмотична мембрана. Вода, попередньо очищена від механічних частинок, органіки та хлору подається на мембранний елемент, де очищається від дрібних домішок: солей твердості, важких металів, фармацевтичних препаратів та інших токсикантів. Після цього йде етап постфільтраціі, який включає пропускання води через активоване вугілля й опціонально мінералізатор.

Скільки коштує система зворотного осмосу?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти. В асортименті нашого інтернет-магазину можна знайти моделі зворотноосмотичних фільтрів на будь-який гаманець

Як правильно встановити фільтр зворотного осмосу?

Монтаж будь-якого фільтра Ecosoft - це завдання по силах кожному. В коробці розмішена детальна покрокова інструкція, а у картці товару кожного фільтра можна знайти відеоінструкцію з встановлення фільтра.

Що таке осмос води?

Процеси осмосу позичені науковцями в клітин живих організмів, які завдяки осмотичному тиску підтримують свою сталість у навколишньому середовищі. Осмос у водоочищенні є найрозповсюдженішою технологією для видалення з води усіх видів домішок.