• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Фільтри для води з мінералізатором

Сортування:

Фільтри для води з мінералізатором

Мембранні фільтри це найсучасніше рішення отримання питної води в побутових умовах. Мембрана здатна затримувати до 99,8% домішок, включаючи добрива, кольорові метали, йони заліза і марганцю. Єдиним недоліком таких систем, є те, що вони видаляють з води також солі жорсткості (карбонати кальцію і магнію). Хоча при правильному харчуванні з води засвоюється не більше 1% добової норми, і ця кількість цілком забезпечується з їжі, знесолена вода має специфічний незвичний смак.

Для розв'язання цієї проблеми можна купити фільтри для води з мінералізатором в Полтаві, вони відрізняються від звичайних зворотно осмотичних систем тим, що після всіх етапів очищення вода пропускається через картридж заповнений природними кальціє і/або магнієвмісними матеріалами. До їх переліку відносять кальцит, доломіт і ін.

Який можна знайти фільтр для води з мінералізатором в Полтаві?

Компанія Ecosoft виробляє три типи систем зворотного осмосу з мінералізацією:

  • Absolut і Standart зі звичайним мінералізатором Ecosoft, що містить чистий кальцит;
  • P'URE AquaCalcium і Balance передбачають особливу технологію мінералізації, яка відтворює потік води в натуральних джерелах.
Розгорнути

Часті питання про фільтри для води з мінералізатором


Що таке фільтр для води зворотного осмосу?

Основним елементом такої системи є зворотноосмотична мембрана. Вода, попередньо очищена від механічних частинок, органіки та хлору подається на мембранний елемент, де очищається від дрібних домішок: солей твердості, важких металів, фармацевтичних препаратів та інших токсикантів. Після цього йде етап постфільтраціі, який включає пропускання води через активоване вугілля й опціонально мінералізатор.

Скільки коштує система зворотного осмосу?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти. В асортименті нашого інтернет-магазину можна знайти моделі зворотноосмотичних фільтрів на будь-який гаманець

Як правильно встановити фільтр зворотного осмосу?

Монтаж будь-якого фільтра Ecosoft - це завдання по силах кожному. В коробці розмішена детальна покрокова інструкція, а у картці товару кожного фільтра можна знайти відеоінструкцію з встановлення фільтра.

Що таке осмос води?

Процеси осмосу позичені науковцями в клітин живих організмів, які завдяки осмотичному тиску підтримують свою сталість у навколишньому середовищі. Осмос у водоочищенні є найрозповсюдженішою технологією для видалення з води усіх видів домішок.