• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Фільтри зворотного осмосу у Черкасах: Комплектація - З мінералізатором

Сортування:

Фільтри для води з мінералізатором в Черкасах

Мембранний фільтр — це зручне і просте розв'язання проблеми питної води вдома. Вони здатні затримувати 99,8% домішок, які включають віруси, бактерії, іони кольорових металів, пестициди тощо.

Єдиним недоліком таких пристроїв є те, що в процесі очищення з води видаляються також корисні іони кальцію та магнію. Попри те, що при правильному харчуванні вони повністю компенсуються з продуктів харчування, демінералізована вода має специфічний смак.

Які можна знайти фільтри для води з мінералізатором в Черкасах?

Зворотно осмотичні системи Ecosoft продаються в модифікаціях із мінералізатором та без нього.

- Standard, Absolut і P'URE передбачають в комплекті стандартний мінералізатор із природним матеріалом кальцитом;

- P'URE Balance, AquaCalcium та Sense передбачають вдосконалену технологію мінералізації у два етапи.Розгорнути

Часті питання про фільтри для води з мінералізатором в Черкасах


Що таке фільтр для води зворотного осмосу?

Основним елементом такої системи є зворотноосмотична мембрана. Вода, попередньо очищена від механічних частинок, органіки та хлору подається на мембранний елемент, де очищається від дрібних домішок: солей твердості, важких металів, фармацевтичних препаратів та інших токсикантів. Після цього йде етап постфільтраціі, який включає пропускання води через активоване вугілля й опціонально мінералізатор.

Скільки коштує система зворотного осмосу?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти. В асортименті нашого інтернет-магазину можна знайти моделі зворотноосмотичних фільтрів на будь-який гаманець

Як правильно встановити фільтр зворотного осмосу?

Монтаж будь-якого фільтра Ecosoft - це завдання по силах кожному. В коробці розмішена детальна покрокова інструкція, а у картці товару кожного фільтра можна знайти відеоінструкцію з встановлення фільтра.

Що таке осмос води?

Процеси осмосу позичені науковцями в клітин живих організмів, які завдяки осмотичному тиску підтримують свою сталість у навколишньому середовищі. Осмос у водоочищенні є найрозповсюдженішою технологією для видалення з води усіх видів домішок.