• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Фільтри зворотного осмосу у Кривому Розі: Комплектація - З мінералізатором

Сортування:

Фільтри для води з мінералізатором в Кривому Розі

Зворотний осмос — ефективний і сучасний метод очищення води. Завдяки порам, розміри яких менше ніж 0,001 мкм, такі мембрани здатні затримувати до 99,8% домішок. Це віруси, іони кольорових металів, нітрати та пестициди.

Єдиним недоліком таких систем є те, що крім шкідливих домішок, вони затримують також корисні іони кальцію і магнію.

Рішення — фільтри для води з мінералізатором в Кривому Розі

Установки являють собою класичний фільтр зворотного осмосу. Останнім етапом передбачається пропускання води через картридж з засипанням з розчинних природних мінералів, наприклад кальциту. Таким чином відбувається насичення води кальцієм і/або магнієм.

Фахівці компанії Ecosoft розробили унікальні фільтри P'URE Balance та AquaCalcium, які забезпечують технологію двоступеневої мінералізації.

Розгорнути

Часті питання про фільтри для води з мінералізатором в Кривому Розі


Що таке фільтр для води зворотного осмосу?

Основним елементом такої системи є зворотноосмотична мембрана. Вода, попередньо очищена від механічних частинок, органіки та хлору подається на мембранний елемент, де очищається від дрібних домішок: солей твердості, важких металів, фармацевтичних препаратів та інших токсикантів. Після цього йде етап постфільтраціі, який включає пропускання води через активоване вугілля й опціонально мінералізатор.

Скільки коштує система зворотного осмосу?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти. В асортименті нашого інтернет-магазину можна знайти моделі зворотноосмотичних фільтрів на будь-який гаманець

Як правильно встановити фільтр зворотного осмосу?

Монтаж будь-якого фільтра Ecosoft - це завдання по силах кожному. В коробці розмішена детальна покрокова інструкція, а у картці товару кожного фільтра можна знайти відеоінструкцію з встановлення фільтра.

Що таке осмос води?

Процеси осмосу позичені науковцями в клітин живих організмів, які завдяки осмотичному тиску підтримують свою сталість у навколишньому середовищі. Осмос у водоочищенні є найрозповсюдженішою технологією для видалення з води усіх видів домішок.