• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Фільтри зворотного осмосу у Харкові : Комплектація - З мінералізатором

Сортування:

Фільтри з мінералізатором в Харкові

Зворотний осмос забезпечує повне очищення води від 99,8% домішок. Він видаляє ті частинки, які не під силу видалити за допомогою ніякої іншої побутової технології водоочищення — частинки вірусів і бактерій і важкі метали.

На жаль, такий високий ступінь очищення має свої недоліки, які хоч і виглядають зовсім незначними на тлі переваг, але повинні вирішуватися.

Єдиним практичним негативним наслідком мембранного очищення є те, що крім токсичних домішок видаляються також іони корисних організму мікроелементів: кальцію і магнію.

Для розв'язання цієї проблеми вчені розробили спеціальний пристрій, який вносить в високоочищену воду ці важливі речовини. Такий пристрій називається мінералізатором.

Він виконується у вигляді порожнього корпусу, який наповнений частинками малорозчинних мінералів.

Встановлюються мінералізатори після постфільтру.

Принцип дії

Засипка мінералізаційних фільтрів Ecosoft складається з природних кальцій та магнієвмісних матеріалів: кальциту, доломіту, вапняку й інших розчинних порід.

Дистилят після мембрани та постфільтра пропускається через засипку та вимиває з неї іони корисних мінералів. Мінералізована вода подається в кран питної води на мийці.

Які є фільтри для води з мінералізатором в Харкові?

Компанія Ecosoft виробляє три типи таких пристроїв, які підходять для встановлення на побутові системи зворотного осмосу Ecosoft і інших виробників.

  1. Стандартний — всередині нього знаходиться суміш кальциту й активованого вугілля зі шкаралупи кокосового горіха. Збагачує тільки кальцієм, підходить для установки в усіх системах Екософт.
  2. AquaCalcium унікальний картридж, який розроблений українськими вченими для системи P'URE. Суміш всередині забезпечує оптимальний вміст кальцію і магнію, що відповідає рекомендаціям Всесвітньої організації охорони здоров'я. Фільтр P'URE AquaCalcium імітує процес протікання через породи гірських струмків.
  3. AquaEnergy - унікальна технологія, яка передбачає пропускання води через суміш з 5 компонентів: кремінь, індиголіт, кварц, гранат і гірський кришталь. Підходить для установки в усіх системах зворотного осмосу.

Якщо ви вирішили придбати фільтр для води з мінералізатором в Харкові, наш інтернет-магазин, до ваших послуг.

Розгорнути