• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Фільтри зворотного осмосу у Сумах: Комплектація - З мінералізатором

Сортування:

Фільтри для води з мінералізатором в Сумах

Фільтри зворотного осмосу є простим і ефективним рішенням для отримання ідеально чистої води в режимі 24/7 безпосередньо у вас на кухні. Така мембрана здатна видаляти 99,8% домішок, включаючи віруси, важкі, метали, пестициди та інші токсини.

Єдиним недоліком таких пристроїв є те, що крім шкідливих речовин видаляються також безпечні та корисні іони кальцію і магнію. Оскільки кількість цих мінералів спожите з питної води дорівнює менш як 5% добової норми та в разі відсутності такого джерела буде компенсовано з їжі, це не несе шкоди для людського організму. Але демінералізована вода володіє незвичним смаком, який у багатьох викликає неприємні відчуття. Сьогодні для розв'язання цієї проблеми можна купити фільтр для води з мінералізатором в Сумах та інших регіонах України.

Як працює?

Вода після проходження мембранної очистки та вугільного постфільтра надходить в маленьку ємність заповнену природними мінералами (кальцит, доломіт і ін.), Які мають великий вміст розчинних сполук кальцію і/або магнію.

P'URE AquaCalcium - це фільтри для води з мінералізатором в Сумах, які передбачають двоетапний процес, що забезпечує оптимальний рівень мінералів згідно зі стандартами світової організації охорони здоров'я.

Розгорнути