• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Фільтри зворотного осмосу у Кременчузі : Комплектація - З мінералізатором

Сортування:

Фільтр для води з мінералізатором в Кременчуці

Мембранні фільтри є простим рішенням для смачної питної води високої якості прямо у вас вдома. Такі фільтри можуть затримувати до 99,8% домішок, в тому числі небезпечні віруси, кольорові метали, нітрати, пестициди тощо. Крім цього такі фільтри затримують корисні мінерали — кальцій і магній. Не дивлячись на те, що з води береться не більше 1% цих мікроелементів, вона є їх важливим джерелом.

Які можна знайти фільтри для води з мінералізатором в Кременчуці?

Наша компанія виробляє чотири лінійки фільтрів:

- Standard - бюджетне рішення для невеликої сім'ї;

- Absolute - покращене рішення з поліпшеними комплектуючими;

- P'URE - передбачають унікальну технологію мінералізації;

- Sense - фільтр з підключенням до інтернету для цілодобового моніторингу стану води.


Розгорнути

Часті питання про фільтр для води з мінералізатором в Кременчуці


Що таке фільтр для води зворотного осмосу?

Основним елементом такої системи є зворотноосмотична мембрана. Вода, попередньо очищена від механічних частинок, органіки та хлору подається на мембранний елемент, де очищається від дрібних домішок: солей твердості, важких металів, фармацевтичних препаратів та інших токсикантів. Після цього йде етап постфільтраціі, який включає пропускання води через активоване вугілля й опціонально мінералізатор.

Скільки коштує система зворотного осмосу?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти. В асортименті нашого інтернет-магазину можна знайти моделі зворотноосмотичних фільтрів на будь-який гаманець

Як правильно встановити фільтр зворотного осмосу?

Монтаж будь-якого фільтра Ecosoft - це завдання по силах кожному. В коробці розмішена детальна покрокова інструкція, а у картці товару кожного фільтра можна знайти відеоінструкцію з встановлення фільтра.

Що таке осмос води?

Процеси осмосу позичені науковцями в клітин живих організмів, які завдяки осмотичному тиску підтримують свою сталість у навколишньому середовищі. Осмос у водоочищенні є найрозповсюдженішою технологією для видалення з води усіх видів домішок.