+38 (044) 333-44-04 +38 (067) 803-21-12 09.00-18.00 Call-центр
 • Інтернет-магазин
  0
 • Карта якості води
 • Про компанію
 • Партнерам
 • Споживачам
ua

31 рік виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Фільтри зворотного осмосу в Харкові

Сортування:
Артикул : MO550ECO
6 590 грн
5 602 грн
Купити
Артикул : MO550ECOSTD
3 390 грн
2 712 грн
Купити
Новинка
Фільтр зворотного осмосу BWT THERO 90
Фільтр зворотного осмосу BWT THERO 90

Вартість фільтрів та картриджів на Ecosoft.ua:

Назва товаруЦіна товару
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Absolute5 602 грн
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft P’URE BALANCE з помпою на станині18 890 грн
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft P’URE AQUACALCIUM10 490 грн
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft SENSE29 990 грн
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft P’URE BALANCE15 990 грн

Фільтри зворотного осмосу в Харкові

Якість водопровідної води у великих містах України, в тому числі та Харкові, залишає бажати кращого. Якщо усереднити результати проведених в нашій лабораторії аналізів у цьому регіоні, то можна виділити два показники, які перевищують гранично допустимі показники — це мутність і кольоровість. Вони є непрямими ознаками того, що у воді підвищений вміст органічних речовин і зважених механічних домішок.

Чи очистить фільтр зворотного осмосу харківську воду?

Найефективнішим засобом очищення питної води сьогодні є фільтри зворотного осмосу. Вони здатні видалити до 99,8% шкідливих домішок, включаючи навіть найдрібніші частинки важких металів і вірусів.

Для того щоб вам було простіше зрозуміти, як працюють такі пристрої ми підготували для вас короткий огляд про те як працює сам фільтр. Осмос харківської водопровідної води, як і будь-який інший забезпечить вам і вашим близьким смачну і безпечну воду прямо на вашій кухні.

Стадії роботи установки

 1. Попередня фільтрація від хлору, органіки та механічних часток на каскаді з трьох картриджних фільтрів, щоб уникнути пошкодження мембрани.
 2. Цей етап значно подовжує тривалість життя мембранного елементу, бо хлор викликає руйнування волокон мембранного полотна, а органічні домішки створюють слизький наліт на його поверхні, який перешкоджає повноцінній фільтрації — збільшує перепад тиску на мембрані, а відповідно збільшує кількість стоків з 30-50 до 70 %.

 3. Власне мембранне очищення
 4. Мембрана складається з корпусу, всередину якого вставляється фільтруючий елемент. Його виробляють з напівпроникного поліамідного полотна намотаного на розподільчий сердечник. Розмір пор цього матеріалу досягає 0.0001 мікрон, що в 100 разів менше розміру вірусів.

  Зворотний осмос є єдиною побутовою технологією здатною на 99,8% відсотків видалити небезпечні важкі метали, які накопичуючись в організмі та провокують розвиток серйозних захворювань.

 5. Дезодорація.
 6. На постфільтрі з кокосовим активованим вугіллям вода набуває приємного солодкуватого смаку.

 7. Мінералізація.

На цьому етапі вода проходить через спеціальний фільтр, який насичує воду корисними мікроелементами кальцію і/або магнію.

Якщо ви вирішили купити фільтр зворотного осмосу в Харкові компанія Екософт — до ваших послуг. Наші фахівці надають весь спектр послуг на ринку водоочищення, включаючи встановлення та обслуговування.

Розгорнути

Часті питання про фільтри зворотного осмосу в Харкові


Що таке фільтр для води зворотного осмосу?

Основним елементом такої системи є зворотноосмотична мембрана. Вода, попередньо очищена від механічних частинок, органіки та хлору подається на мембранний елемент, де очищається від дрібних домішок: солей твердості, важких металів, фармацевтичних препаратів та інших токсикантів. Після цього йде етап постфільтраціі, який включає пропускання води через активоване вугілля й опціонально мінералізатор.

Скільки коштує система зворотного осмосу?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти. В асортименті нашого інтернет-магазину можна знайти моделі зворотноосмотичних фільтрів на будь-який гаманець

Як правильно встановити фільтр зворотного осмосу?

Монтаж будь-якого фільтра Ecosoft - це завдання по силах кожному. В коробці розмішена детальна покрокова інструкція, а у картці товару кожного фільтра можна знайти відеоінструкцію з встановлення фільтра.

Що таке осмос води?

Процеси осмосу позичені науковцями в клітин живих організмів, які завдяки осмотичному тиску підтримують свою сталість у навколишньому середовищі. Осмос у водоочищенні є найрозповсюдженішою технологією для видалення з води усіх видів домішок.