• Інтернет-магазин
  0
 • Карта якості води
 • Про компанію
 • Партнерам
 • Споживачам

29 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Фільтри зворотного осмосу у Харкові

Сортування:
Артикул : MO650MECOSTD
Закінчується
2 799 грн
2 099 грн
Купити
Артикул : MO550ECOSTD
Закінчується
2 499 грн
1 874 грн
Купити
Артикул : MO550PECOSTD
Закінчується
4 499 грн
3 374 грн
Купити
Новинка
Фільтр зворотного осмосу BWT THERO 90
Фільтр зворотного осмосу BWT THERO 90

Вартість фільтрів та картриджів на Ecosoft.ua:

Назва товаруЦіна товару
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Standard з мінералізатором2 099 грн
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Standard1 874 грн
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Absolute з мінералізатором5 184 грн
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Standard з помпою3 374 грн
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft P’URE BALANCE з помпою на станині14 999 грн

Фільтри зворотного осмосу в Харкові

Якість водопровідної води у великих містах України, в тому числі та Харкові, залишає бажати кращого. Якщо усереднити результати проведених в нашій лабораторії аналізів у цьому регіоні, то можна виділити два показники, які перевищують гранично допустимі показники — це мутність і кольоровість. Вони є непрямими ознаками того, що у воді підвищений вміст органічних речовин і зважених механічних домішок.

Чи очистить фільтр зворотного осмосу харківську воду?

Найефективнішим засобом очищення питної води сьогодні є фільтри зворотного осмосу. Вони здатні видалити до 99,8% шкідливих домішок, включаючи навіть найдрібніші частинки важких металів і вірусів.

Для того щоб вам було простіше зрозуміти, як працюють такі пристрої ми підготували для вас короткий огляд про те як працює сам фільтр. Осмос харківської водопровідної води, як і будь-який інший забезпечить вам і вашим близьким смачну і безпечну воду прямо на вашій кухні.

Стадії роботи установки

 1. Попередня фільтрація від хлору, органіки та механічних часток на каскаді з трьох картриджних фільтрів, щоб уникнути пошкодження мембрани.
 2. Цей етап значно подовжує тривалість життя мембранного елементу, бо хлор викликає руйнування волокон мембранного полотна, а органічні домішки створюють слизький наліт на його поверхні, який перешкоджає повноцінній фільтрації — збільшує перепад тиску на мембрані, а відповідно збільшує кількість стоків з 30-50 до 70 %.

 3. Власне мембранне очищення
 4. Мембрана складається з корпусу, всередину якого вставляється фільтруючий елемент. Його виробляють з напівпроникного поліамідного полотна намотаного на розподільчий сердечник. Розмір пор цього матеріалу досягає 0.0001 мікрон, що в 100 разів менше розміру вірусів.

  Зворотний осмос є єдиною побутовою технологією здатною на 99,8% відсотків видалити небезпечні важкі метали, які накопичуючись в організмі та провокують розвиток серйозних захворювань.

 5. Дезодорація.
 6. На постфільтрі з кокосовим активованим вугіллям вода набуває приємного солодкуватого смаку.

 7. Мінералізація.

На цьому етапі вода проходить через спеціальний фільтр, який насичує воду корисними мікроелементами кальцію і/або магнію.

Якщо ви вирішили купити фільтр зворотного осмосу в Харкові компанія Екософт — до ваших послуг. Наші фахівці надають весь спектр послуг на ринку водоочищення, включаючи встановлення та обслуговування.

Розгорнути