• Інтернет-магазин
  0
 • Карта якості води
 • Про компанію
 • Партнерам
 • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Засоби для догляду за басейном

Сортування:
Новинка
Пристрій для моніторингу якості води в басейні BWT ICO
Пристрій для моніторингу якості води в басейні BWT ICO
Пристрій для моніторингу якості води в басейні BWT ICO
Пристрій для моніторингу якості води в басейні BWT ICO
Пристрій для моніторингу якості води в басейні BWT ICO
Пристрій для моніторингу якості води в басейні BWT ICO
Пристрій для моніторингу якості води в басейні BWT ICO
Новинка
Гранули BWT AQA marin pH мінус (1,5 кг)
Новинка
Гранули BWT AQA marin pH плюс (1 кг)
Новинка
Гранули BWT AQA marin Активний кисень
Новинка
Швидкорозчинні таблетки BWT AQA marin Швидкий хлор 20 г (1 кг)
Новинка
Повільно розчинні таблетки BWT AQA marin Повільний хлор 200 г (1 кг)

Ціна на засоби по догляду за басейном на Ecosoft.ua:

Назва товаруЦіна товару
Гранули BWT AQA marin pH мінус (1,5 кг)141 грн
Гранули BWT AQA marin Активний кисень312 грн
Швидкорозчинні таблетки BWT AQA marin Швидкий хлор 20 г (1 кг)260 грн

Засоби по догляду за басейном

Блакитна і прозора вода це красиво. Але, насправді, щоб досягти такого результату, необхідно систематично використовувати різні види хімічних речовин. Компанія BWT виробляє всі необхідні реагенти для басейну, нижче ми коротко розберемося з тим, які речовини входять в даний список і для чого вони призначені.

Засоби для дезінфекції басейну

Найпопулярнішим дезинфікуючим реагентом є хлор. Його головні переваги в ефективності проти широкого спектру водоростей і мікроорганізмів (бактерій, вірусів, грибків) і пролонгованій дії. Для обробки води він використовується в різних формах:

 • таблеток на базі хлоізоціанурової кислоти. Зв'язаний стан забезпечує тривале і безпечне зберігання, зручне дозування і ефективне знезараження води; речовина стійко до ультрафіолетового випромінювання;
 • гранул на основі гіпохлориту кальцію - цей реагент використовується переважно для великих критих басейнів і потрапляє в воду через систему дозування;
 • рідкі засоби на базі гіпохлориту натрію також забезпечать ефективну дезінфекцію води критих басейнів і застосовуються через систему дозування.

Важливо відзначити, що гранульовані та рідкі реагенти не рекомендується застосовувати у відкритих басейнах постійно, так як гіпохлорити не стійкі до впливу сонячного випромінювання. Зате вони будуть ефективні для нічного шокового хлорування і для закритих купалень.

Хімія для басейну без хлору

Безхлорні засоби для басейнів виробляються на базі речовин здатних виділяти активний кисень. Ці засоби мають менш виражений запах, але при цьому не мають достатнього пролонгованого ефекту і, відповідно, не можуть застосовуватися для обробки води у великих басейнах, а також завжди поєднуються з хлорною хімією.

У нашому інтернет-магазині можна знайти два типи таких товарів:

 • гранули AQA MARIN SAUERSTOFF;
 • рідина BENAMIN FRESH FLÜSSIG.

Корекція рівня pH

Для того щоб всі реагенти, які ви додаєте в воду басейну працювали ефективно, необхідно, щоб рівень кислотності і лужності відповідав оптимальним показниками роботи реагентів, які ви вносите в воду. Для того щоб нормалізувати pH використовуються два типи сполук:

 • кислотні для зниження pH - використовуються якщо рівень водневого показника вище 7,4;
 • лужні для підвищення pH води.

Якщо pH зміщений в одному або в іншому напрямку, є ймовірність, що вода буде ставати каламутною, не працюватимуть хлорні та інші реагенти.

Захист від водоростей

Користувачі басейнів часто стикаються з проблемою обростання стінок або зеленою водою. Найчастіше це відбувається внаслідок неправильного хлорування, внесення великої кількості органічних речовин або неякісної вихідної води.

Найчастіше проблеми заростання басейну може вирішити шокове хлорування, якщо момент упущений або ж просто для профілактики, існують спеціальні засоби - альгіциди для басейнів. Вони або додаються безпосередньо в воду, або використовуються після спуску і очищення басейну для обробки стінок. Компанія BWT виробляє два рідких альгіциди:

 • BENAMIN PUR - для обробки поверхонь і додавання в воду;
 • AQA MARIN ALGICID - для обробки стінок басейну перед заповненням.

Зниження мутності води в басейні

Дуже часто якість вихідної води - низька, тоді вона стає каламутною, так само ймовірне виникнення каламутності після обробки її деякими реагентами. Для того щоб забезпечити кристально прозору воду, необхідно скористатися спеціальними засобами - коагулянтами, які скріплюють дрібні частинки каламутності в одне ціле і забезпечують їх ефективну фільтрацію на піщаному механічному фільтрі.

Існують різні види комплексної хімії, які можуть використовуватися, замість декількох складових. Наприклад, мультифункціональні таблетки Ultra clear та Multifunktional, які забезпечують одночасно знезараження, коагуляцію і шокову обробку басейну.

Хімія для басейнів BWT має всі належні документи, підтверджують якість, і ввозиться в Україну з країн Європи, де вже багато років активно використовується мільйонами споживачів.

Як правильно провести обробку басейну до і під час запуску?

Перше, що потрібно зробити перед початком набору води - ретельно вимити стіни і обробити їх альгіцидом мочалкою або за допомогою розпилювача.

Після того як купіль наповнена, необхідно провести первинну обробку води:

 • запустити фільтраційну установку в режим фільтрації;
 • якщо показник pH води вище 7,4 скористайтеся реагентом pH-, якщо ж нижче 7,2 скористайтеся реагентом pH +. Варто орієнтуватися на те, що на кожні 0,1 одиниці pH може знадобитися від 100 - 200 мл; перед введенням в воду, реагент обов'язково розчинити в достатній кількості рідини;
 • зробити шокову обробку води хлором, швидкорозчинними таблетками або ж альтернативними засобами на основі гіпохлоритів;
 • додайте альгіциди згідно з рекомендаціями на упаковці;
 • після 10 - 15 годин роботи фільтра, очистіть стінки і дно басейну пилососом;
 • проведіть промивання фільтра;
 • на наступний день внесіть в скіммер довгорозчинну таблетку реагенту і отримаєте ефективне знезараження напротязі тижня.

Ми рекомендуємо проводити всі операції, крім спуску води, раз на тиждень.


Чи токсична хімія для басейнів?

Це питання турбує багатьох людей, особливо батьків. Зараз ми розглянемо основні реагенти вже через призму здоров'я людини, а не якості води.

Почнемо з того, що всі реагенти BWT, які використовуються для обробки води в басейнах сертифіковані згідно з міжнародними і українськими гігієнічним стандартам. Це говорить про те, що вони можуть використовуватися без шкоди для здоров'я людини.

По-друге, хлор визнаний одним з найефективніших засобів проти більшості патологічних мікроорганізмів, і захищає людину від багатьох захворювань, тому відмова від знезараження несе певні ризики особливо в теплу пору року.

Якщо хлор сушить шкіру і викликає подразнення, лікарі рекомендують користуватися зволожуючими засобами і приймати душ після купання.

Часті питання

Де купити хімію для басейнів?

Наша компанія є офіційним постачальником реагентів BWT AQA MARIN і Benamin в Україні. Ви можете знайти цікаві для вас товари з доставкою в нашому інтернет-магазині, а також в центрах чистої води Ecosoft і великих будівельних гіпермаркетах, які є дилерами нашої продукції.

Який набір реагентів знадобиться для мого басейну?

Найімовірніше, для запуску вашого басейну вам знадобитися невеликий комплект реагентів. Зазвичай стартовий набір реагентів для басейну включає в себе:

 • таблетки для тривалої дезінфекції;
 • таблетки або рідина для шокової обробки;
 • суміш для зниження pH;
 • альгідід (необов'язково).

Ціни на хімію для басейнів BWT

Наші продукти відносяться до середнього сегменту цінових пропозицій на ринку. Це пов'язано з їх високою якістю, а також тим, що вони ввозяться з країн Європи.


Розгорнути

Часті питання про засоби для догляду за басейном


Де купити засоби для догляду за басейном?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Які засоби для догляду за басейном найдешевші?

Якісний продукт завжди буде коштувати більше. Ми не обіцяємо, що наше обладнання і витратні елементи будуть найдешевшими, але з нами ви точно отримаєте оригінальний продукт, вищу якість, гарантійне обслуговування і безпеку.

Які ціни на засоби для догляду за басейном?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Кращі засоби для догляду за басейном в 2021 році?

На першій сторінці представлені найпопулярніші товари цього року. Обирайте кращі фільтри та обладнання від лідерів ринку водопідготовки. Наші фахівці будуть раді вам допомогти.