Мій фільтр

pH мінус для басейну

Новинка
Гранули BWT AQA marin pH мінус (1,5 кг)
Артикул : APS16625
Ціна за запитом
Запросити цiну
 • Ефективно знижує рН
 • Зручна форма
Новинка
Гранули BWT AQA marin pH мінус (7,5 кг)
Артикул : APS16681
Ціна за запитом
Запросити цiну
 • Ефективно знижує рН
 • Зручна форма
Новинка
Рідкий засіб BWT BENAMIN pH-minus flüssig (35 кг)
Артикул : 94226
Ціна за запитом
Запросити цiну
 • Ефективно знижує рН води в басейні
 • Висока хімічна чистота
 • Не містить хлоридів та соляної кислоти

Хімія pH мінус для басейну

Догляд за басейном передбачає низку операцій, яких неможливо уникнути, якщо ви хочете отримувати задоволення від купання у прозорій та чистій водній гладі. Першим завданням сервісного інженера або власника купальні є контроль та регулювання рівня pH.

Розберемося з тим, що це таке. Водневий показник води - pH характеризує кислою або лужною є вода. Нейтральне середовище відповідає показнику - 7, все, що нижче — кисле, все що вище — лужне.

Навіщо застосовують pH мінус для басейнів?

Оптимальним pH води для басейну вважається рівень від 7,2 до 7,4. Це оптимальний показник як для роботи хімії та обладнання, так і з точки зору впливу на шкіру та слизові оболонки людини. Як водопровідна, так і підземна вода в Україні зазвичай мають слабо лужне середовище з показником до 8,5 одиниць. Тобто з великою ймовірністю ph мінус доведеться застосовувати при першому запуску — наливі води.

Такі реагенти, як гіпохлорити кальцію та натрію, які часто застосовуються у великих басейнах, також можуть призводити до залуговування води, чого не роблять органічні хлорні таблетки та активний кисень. Тому часто воду доводиться підкислювати у процесі роботи.

До чого призводить перевищення pH?

Існує ряд ключових критичних моментів, які доводять необхідність контролю водневого показника.

 • Ефективність роботи дезінфектантів залежить від середовища. Для повноцінної роботи як хлору, і активного кисню завжди потрібен нормалізований водневий показник. Якщо цей показник порушений, то ви отримаєте знижену ефективність роботи деззасобів і як наслідок слиз та водорості на стінках чи постійне підвищення концентрації хлору;
 • Як високий, так і низький рівень водневого показника може викликати печіння в очах, подразнення на шкірі та ін.;
 • Зі зростанням водневого показника краще утворюються вапнякові відкладення на стінках та дні чаші.

Який можна купити ph мінус для басейну?

У нашому асортименті є кілька продуктів для вирішення такого завдання.

Гранульований реагент BWT AQA MARIN – це кислотний засіб на основі бісульфату натрію, який оптимально підійде для побутового застосування. Завдяки гранульованій формі та високій чистоті:

 • його зручно дозувати — для зниження pH на 0,1 необхідно 100 г засобу на кожні 10 м.куб води;
 • швидко розчиняється у рідині без утворення побічних продуктів;
 • зручно зберігати — маленьке фасування по 1,5 та 7,5 кг. Займає малий об’єм, не леткий, і, відповідно, не вимагає особливих заходів безпеки при використанні;
 • має тривалий термін придатності – 3 роки.

BWT BENAMIN PH-MINUS PULVER - це також гранульований засіб. Має ті ж переваги, що і вище згаданий продукт. Фасування у відрах по 6 та 16 кг робить оптимальним його використання у великих домашніх та громадських купальнях.

Рідкий засіб BWT BENAMIN pH-minus flüssig – це реагент на основі сірчаної кислоти. Застосовується у габаритних басейнах із системами дозування. Фасування — каністри по 35 кг.

Як використовувати засіб для зниження ph у басейні?

 1. Після наливу чаші, виміряйте рН тест-смужками або спеціальним приладом виміряйте водневий показник.
 2. Якщо вона не в межах норми, розрахуйте необхідну кількість засобу.
 3. У разі застосування гранульованих препаратів розчиніть їх у воді.
 4. Внесіть рідину у чашу по периметру, система фільтрації швидко змішає її.
 5. Внесіть засіб для шокового хлорування та альгіцид згідно з інструкцією.
 6. Дайте системі фільтрації розподілити кошти та не купайтеся найближчі 10-16 годин, щоб вивітрилися надлишки хлору.
 7. Очистіть стінки та дно чаші із застосуванням ручного або робота-пилососа.
 8. Внесіть засіб для тривалої дезінфекції (зазвичай таблетки).
 9. Процедуру рекомендується повторювати щотижня. 

Зсув рівня pH можливий також після дощів, вітряної погоди та інтенсивного купання.

Важливо! Завжди звертайте увагу на термін придатності препарату, особливо рідких форм реагентів. Прострочені препарати можуть не мати достатньої ефективності та створити вам додаткові проблеми на шляху до кришталево чистої води басейну.

Якщо ви потребуєте консультації щодо підбору хімії або обладнання для басейну, наші фахівці будуть раді допомогти вам заощадити час та сили та гроші якісною консультацією.

Окремо додамо, що вся хімія BWT має як українські, так і міжнародні сертифікати якості та широко застосовується у всьому світі.

promo img
Розгорнути

Часті питання про pH мінус для басейну


Де купити pH мінус для басейну?

Наш асортимент можна знайти не тільки в інтернет-магазині. Завдяки нашим партнерам фірмові магазини є в усіх регіонах України, можна фільтр для води купити в Києві, Харкові, Одесі та інших містах. Також продукти можна зустріти на полицях мережевих будівельних гіпермаркетів і навіть магазинів біля будинку.

Які pH мінус для басейну найдешевші?

Якісний продукт завжди буде коштувати більше. Ми не обіцяємо, що наше обладнання і витратні елементи будуть найдешевшими, але з нами ви точно отримаєте оригінальний продукт, вищу якість, гарантійне обслуговування і безпеку.

Які ціни на pH мінус для басейну?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Кращі pH мінус для басейну в 2023 році?

На першій сторінці представлені найпопулярніші товари цього року. Обирайте кращі фільтри та обладнання від лідерів ринку водопідготовки. Наші фахівці будуть раді вам допомогти.