Мій фільтр

Карта якості води в Україні
Info block
Хочете дізнатися якість вашої води?
Залиште ваші дані у формі нижче, і наші фахівці зв'яжуться з вами, або скористайтеся нашими послугами Базовий, Стандартний та Розширений аналізи води.

Здоровий спосіб життя - це в першу чергу якісна вода, яку безпечно пити. Нерідко її стан далекий від ідеалу. І якщо водопровідна проходить певну централізовану очистку, то вода з джерела або криниці може бути небезпечно забруднена. Проблемну воду можна і потрібно очищати.

Як дізнатися, наскільки чиста ваша вода? Існує два простих способи перевірити її стан.

Спосіб перший: Скористатися нашою картою якості води

Ми зібрали дані, які показав хімічний аналіз води в різних регіонах України. Карта налічує понад 10 тисяч замірів. У них зазначено як загальний стан води, так і розгорнуті показники за 7 основними показниками: жорсткість, кольоровість, вміст заліза та нітратів, мутність, сухий залишок і запах. Повний аналіз питної води - це надійний спосіб дізнатися, чи придатна вона до вживання. Якщо вибрати місто і поглянути на карту, можна побачити результати аналізу проб, зібраних поруч з вашим місцем розташування.

Спосіб другий: Замовити аналіз води

З "Ecosoft" ви легко можете не тільки дізнатися якість водопостачання в вашому районі, а й зробити лабораторний аналіз води, що надходить безпосередньо в вашу оселю. Так ви точно будете знати, який фільтр забезпечить найвищий рівень захисту. Здати воду на аналіз - це найточніший спосіб для правильного визначення проблем і оптимальних шляхів їх вирішення.

Чому так важливо знати якість водоочистки?

Вода - це те, без чого не буде існувати ніщо живе. Те, наскільки вона відповідає встановленим санітарним нормам, має велике значення для здоров’я вашого і ваших близьких. А в разі, якщо в сім'ї є діти, контроль якості просто незамінний. Саме тому ми рекомендуємо провести аналіз води і правильно підібрати систему очищення. Правильний підбір фільтрувальної системи - це не лише безпека, але й зазвичай нижча вартість водопідготовки. Оптимально підібрана система очищення забезпечить висококласну водоочистку при мінімальних витратах.

Де зробити аналіз води?

Фахівці "Ecosoft" аналізують стан проб води різного походження: як з природних джерел, так і отриманих з водопроводу. Лабораторія оснащена комплексом сучасного обладнання. Для замовлення аналізу потрібно просто заповнити форму зверху. Залиште контактні дані, і ми зв'яжемося з вами для обговорення передачі проби.

Яку воду можна віддати на дослідження?

Незалежно від того, живете чи за містом, або ж в багатоквартирному будинку, вам доступна можливість замовити дослідження води. Фахівці компанії виконають аналіз джерельної, артезіанської та водопровідної води. Результати дослідження включають в себе як загальний висновок про придатність її для пиття, так і детальний перелік небажаних домішок і показників органолептики. Аналіз води з колодязя або артезіанського джерела особливо важливий, оскільки вона надходить споживачеві без попереднього очищення в централізованому водопроводі.

Сучасне лабораторне обладнання дозволяє виявити надмірний вміст небажаних домішок. Протокол виконаного дослідження точно дасть відповідь на питання про раціональний вибір обладнання для водопідготовки. Спеціальні роботи, як аналіз води на залізо, дають можливість досконально розкрити склад забруднень і правильно вибрати способи їх усунення.

Ми допоможемо вам замовити аналіз води зі свердловини і інших джерел. Якщо залишилися питання, просто залиште свій номер телефону за допомогою форми «Зв'язатися з нами», і консультант "Ecosoft" подзвонить вам, щоб дати детальну консультацію.

Розгорнути