Мій фільтр

Гранульовані засоби для басейнів

Наявність
Форма
Лінійка
Де застосовуємо?
Бренд
Новинка
Гранули BWT AQA marin pH мінус (1,5 кг)
Артикул : APS16625
Ціна за запитом
Запросити цiну
 • Ефективно знижує рН
 • Зручна форма
Новинка
Гранули BWT AQA marin pH мінус (7,5 кг)
Артикул : APS16681
Ціна за запитом
Запросити цiну
 • Ефективно знижує рН
 • Зручна форма
Новинка
Гранули BWT AQA marin Активний кисень
Артикул : APS22332
Ціна за запитом
Запросити цiну
 • Ефективна довготривала дезінфекція води
 • НЕ містять хлору
 • Підходить для проблемної води
Новинка
Гранули BWT AQA marin pH плюс (1 кг)
Артикул : 753201
Ціна за запитом
Запросити цiну
 • Ефективно підвищує рН
 • Зручна форма
Новинка
Гранули BWT AQA marin pH плюс (3 кг)
Артикул : 753203
Ціна за запитом
Запросити цiну
 • Ефективно підвищує рН
 • Зручна форма

Гранульовані засоби для басейнів

Однією з форм виробництва хімії для басейнів є грануляти. Іноді гранульована форма обумовлена специфікою реагентів, іноді практичністю застосування.

Які можна купити гранули для басейну?

В асортименті компанії BWT можна знайти кілька типів гранульованих засобів для обробки води в домашніх і громадських купальнях.

Хлор в гранулах для басейну

Швидкорозчинні гранули BENAMIN Quick на основі органічної сполуки хлору, підійдуть для шокової і тривалої обробки як відкритих, так і закритих басейнів. Вміст активного хлору 56%. Виробляються в банках фасуванням 1 кг.

Швидкорозчинний гранулят BENAMIN AKTIVCHLOR - гіпохлорит кальцію для дозування через насос-дозатор, підійдуть як для шокової, так і для пролонгованої дезінфекції води. Для вуличних відкритих басейнів рекомендується поєднувати з органічними хлорним реагентами.

Гранули для басейну без хлору

Реагент AQA marin SAUERSTOFF створений на базі речовин здатних до виділення активного кисню. Завдяки його окислювальній дії, засіб буде ефективним для знешкодження більшості мікроорганізмів, також має чітко виражену альгіцидну дію. Головною перевагою даного засобу є відсутність їдкого хлорного запаху.

Гранульовані регулятори pH

Засоби для настройки pH виробляються завжди або в рідкій, або в гранульованій формі. Це пов'язано з тим, що їх дозування визначається чітко за обсягом води і одиницям pH, які потрібно отримати.

Наприклад, щоб знизити або підвищити рівень pH, приблизно, на 0,1 потрібно додати 100 г реагенту лінійки BWT AQA Marin або Benamin на кожні 10 м3 води і при цьому проводити виміри тестером або тест-смужками.

Гранульовані засоби pH-minus зазвичай виробляються на базі бісульфату натрію. Він безпечний в експлуатації і неагресивний до оздоблення стінок.

Реагенти pH плюс виробляються на базі карбонату кальцію, вони також абсолютно безпечні для людини і деталей.

Важливо відзначити, що завдання підвищення pH при експлуатації басейну постає значно рідше, ніж його підвищення.

promo img
Розгорнути

Часті питання про гранульовані засоби для басейнів


Де купити гранульовані засоби для басейнів?

Наш асортимент можна знайти не тільки в інтернет-магазині. Завдяки нашим партнерам фірмові магазини є в усіх регіонах України, можна фільтр для води купити в Києві, Харкові, Одесі та інших містах. Також продукти можна зустріти на полицях мережевих будівельних гіпермаркетів і навіть магазинів біля будинку.

Які гранульовані засоби для басейнів найдешевші?

Якісний продукт завжди буде коштувати більше. Ми не обіцяємо, що наше обладнання і витратні елементи будуть найдешевшими, але з нами ви точно отримаєте оригінальний продукт, вищу якість, гарантійне обслуговування і безпеку.

Які ціни на гранульовані засоби для басейнів?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Кращі гранульовані засоби для басейнів в 2023 році?

На першій сторінці представлені найпопулярніші товари цього року. Обирайте кращі фільтри та обладнання від лідерів ринку водопідготовки. Наші фахівці будуть раді вам допомогти.