Що ви отримуєте?

Смачна вода з мінералами

Якість та безпека води підтверджена національним санітарним сертифікатом США

advantage-img

Окремий кран з чистою водою

Встановимо обладнання за 1 годину у зручний час. Ніяких прихованих платежів за підключення, обслуговування чи відписку.

advantage-img

Більше корисного простору

Ваша кухня або балкон - це не місце скупчення непотрібного пластику.
Наш сервіс вирішить питання нераціонального використання простору, і ви побачите, що без великої кількості бутлів ваша кухня не така вже й маленька.

advantage-img

Зручність

Для того щоб налити склянку води, більше не потрібно взаємодіяти з важкими бутлями.
Ми дбаємо про те, щоб доступ до чистої питної води був максимально зручний для вас та ваших дітей.

advantage-img

Час для більш важливих речей

Ми цінуємо ваш час, тому спеціалісти Ecosoft будуть доглядати за обладнанням. У вас вдома завжди буде чиста вода та більше вільного часу

advantage-img

Прості кроки до чистої води

Зареєструватись

Детальні умови доступні в договорі.

Сьогодні послуга доступна для всіх фільтрів зворотного осмосу Ecosoft лінійки  Standard, Absolute та P'URE.
Зареєструватися на Watter, попередньо погодивши з орендодавцем, що у квартирі на кухні з’явиться додатковий кран. При переїзді допоможемо перевезти обладнання на нове місце безкоштовно. У попередній квартирі залишиться додатковий кран, тому нові жителі зможуть встановити фільтр та пити очищену воду так само зручно.
Обладнання поміститься у стандартну тумбу під мийкою на кухні. У вас з’явиться додатковий кран з чистою водою, яка збагачена мінералами.
Фінансовий партнер проекту компанія Portmone — національний лідер у галузі електронних платежів — гарантує безпеку ваших даних. Детальна інформація та відповіді на інші питання стосовно безпеки платежів за посиланням. Відмовитися від сервісу можна будь-коли, зв’язавшись з нами https://ecosoft.ua/ua/contacts/.
На жаль, така опція неможлива.
З умовами договору можна ознайомитися за посиланням.
Зворотний осмос — найбільш досконала технологія очищення води у світі. Після шести етапів очищення вода стає абсолютно чистою та наповненою корисними мінералами. Вона безпечна та підходить для щоденного споживання. Детально ознайомитися з технологією можна за посиланням.
Вода має бути не тільки чистою, але й смачною та корисною. Тому краще пити мінералізовану воду, до того ж страви та напої приготовані на такій воді розкриваються по-новому.
Так, в середньому на 1 літр чистої води в каналізацію зливається 8 літрів. Це збільшить розмір платежу за холодну воду на 1-2 м3, тобто 20-40 грн/місяць.
Для підключення обладнання у більшості випадків достатньо, щоб у вас вдома була холодна вода та каналізація. Якщо напір води в крані нижче 3 бар, ми безкоштовно встановимо помпу. Для її підключення потрібна розетка.
ecosoft image
portmone image