Мій фільтр

Засоби для шокової дезінфекції води та хлор шок для басейну

Артикул : 352700
Ціна за запитом
Запросити цiну
 • Швидка дезінфекція
 • На основі гіпохлориту натрію
Артикул : 96899
Ціна за запитом
Запросити цiну
 • Засіб 4 в 1
 • Зручна форма
 • Шокова обробка басейну
 • Попереджують ріст водоростей
Новинка
Швидкорозчинні таблетки BWT AQA marin Швидкий хлор 20 г (1 кг)
Артикул : APS13503
Ціна за запитом
Запросити цiну
 • Ефективна дезінфекція води
 • Містять 56% активного хлору
 • Не впливають на показник рН
 • Використовуються в твердій воді
Новинка
Швидкорозчинні таблетки BWT AQA marin Швидкий хлор 20 г (3 кг)
Артикул : APS13652
Ціна за запитом
Запросити цiну
 • Ефективна дезінфекція води
 • Містять 56% активного хлору
 • Не впливають на показник рН
 • Використовуються в твердій воді
Новинка
Активний кисень BWT BENAMIN Fresh flüssig (22 кг)
Артикул : 87379
Ціна за запитом
Запросити цiну
 • Швидка дезінфекція
 • На основі активного кисню

Шок хлор для бассейну та ударна обробка

Обробка води передбачає два види знезараження:

 • пролонгована чи тривала дезінфекція, коли дезінфектант постійно дозується для підтримки певної концентрації реагента, щоб запобігти ймовірності розмноження мікроорганізмів та водоростей;
 • шокова дезінфекція у басейні передбачає періодичну ударну обробку високими концентраціями хлору або безхлорних окиснювачів, і призначена для того, щоб уникнути утворення стійких колоній мікроорганізмів та зниження вмісту хлорамінів – побічних продуктів хлорування.

Як працює швидкий хлор для басейну?

Вище ми розібралися з тим, чим відрізняється ударна обробка від пролонгованої. Тепер розглянемо принцип роботи реагентів, що використовуються. У процесі роботи окиснювачі, зокрема активний хлор, руйнують як мікроорганізми та водорості шляхом деструкції, так і інші домішки — речовини з поверхні шкіри, креми, органічні частки з атмосфери та дощу. Після обробки та іноді застосування коагулянту частинки активно осідають на поверхню стінок і дна чаші, звідки забираються пилососом, або відфільтровуються піщаним фільтром.

Хлор-шок являє собою групу реагентів, які:

 1. Швидко розчиняються;
 2. Виділяють високу концентрацію окиснювача, який здатен руйнувати як мікробіологічні забруднення та органічні речовини, так і хлорорганіку, яка є досить стійкою.
 3. Здатні вивітритися за ніч - 10 - 15 годин, щоб вранці можна було знову купатися.
 4. Не виділяють побічних продуктів.

Коли потрібно зробити ударну обробку?

Існує кілька підстав для шокування басейну.

 1. Налив свіжої води. Якщо ви тільки заповнили чашу зі свердловини або централізованого водопроводу – наступним завданням буде встановлення pH та шокова обробка для знищення мікроорганізмів та органічних речовин, які можуть стати ґрунтом для їх розмноження.
 2. Заміна води. Причини, власне, ті самі, що й у першому пункті. Якщо спуск був пов'язаний зі станом купальні, рекомендується додатково перед заповненням приділити особливу увагу миттю стін та дна.
 3. Тривалий простій — якщо ви тривалий час (два і більше тижнів) не купалися, повільний хлор давно розчинився, а система фільтрації не працювала, рекомендується превентивно продезінфікувати воду.
 4. Збільшення кількості людей, що купаються, — якщо у вашому домашньому або комерційному басейні різко збільшилася кількість людей також рекомендується шокова обробка.
 5. Планова шокова обробка. У різних джерелах її рекомендують проводити в різних часових діапазонах, від одного разу на 7 днів, до одного разу на кілька місяців. Одним з її завдань крім запобігання обростанням є руйнування продуктів, які утворюються при пролонгованому знезаражуванні.

Який можна придбати хлор шок для басейну?

В асортименті компанії BWT можна знайти:

 • таблетки AQA MARIN S-CHLOR та BWT BENAMIN QUICK – засіб на базі солей хлорціанурової кислоти – органічного реагенту, здатного виділяти активний хлор і при цьому не змінювати pH. Оптимальний варіант для застосування у побутових умовах. Поставляються у банках обсягом 1 та 3 кг. Швидко розчиняються без виділення побічних продуктів, економні у використанні.
 • рідина BENAMIN SPOREX - рідкий гіпохлорит для великих басейнів, що оптимально підходить для систем дозування.
 • гранули BENAMIN AKTIVCHLOR – сухий гіпохлорит кальцію, його розчини також застосовують зазвичай на комерційних об'єктах.

Чи буває шокова обробка без хлору?

Препарати активного кисню завдяки своїй високій окисній активності можуть повністю замінити хлорні сполуки в цьому процесі, а іноді доводиться комбінувати засоби. При їх застосуванні важливо також дотримуватися всіх заходів, зазначених в інструкції.

У нашому асортименті є три такі засоби:

 • Мультифункціональний засіб у таблетці BENAMIN ULTRA CLEAR - найкраще рішення для маленького побутового басейну, він виконує функції швидкого та повільного знезараження, альгіциду та коагулянта. Зручно дозувати та зберігати.
 • Кисень для басейну в гранулах AQA MARIN на основі персульфату натрію відмінно розчиняється у воді, його легко дозувати та зберігати.
 • Перекис BENAMIN FRESH FLÜSSIG - є рідиною, яка відмінно підійде для систем дозування.
 • Хімію на основі активного кисню не можна використовувати в комерційних басейнах через неможливість контролю концентрації.
promo img
Розгорнути

Часті питання про засоби для шокової дезінфекції води та хлор шок для басейну


Де купити засоби для шокової дезінфекції води та хлор шок для басейну?

Наш асортимент можна знайти не тільки в інтернет-магазині. Завдяки нашим партнерам фірмові магазини є в усіх регіонах України, можна фільтр для води купити в Києві, Харкові, Одесі та інших містах. Також продукти можна зустріти на полицях мережевих будівельних гіпермаркетів і навіть магазинів біля будинку.

Які засоби для шокової дезінфекції води та хлор шок для басейну найдешевші?

Якісний продукт завжди буде коштувати більше. Ми не обіцяємо, що наше обладнання і витратні елементи будуть найдешевшими, але з нами ви точно отримаєте оригінальний продукт, вищу якість, гарантійне обслуговування і безпеку.

Які ціни на засоби для шокової дезінфекції води та хлор шок для басейну?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Кращі засоби для шокової дезінфекції води та хлор шок для басейну в 2024 році?

На першій сторінці представлені найпопулярніші товари цього року. Обирайте кращі фільтри та обладнання від лідерів ринку водопідготовки. Наші фахівці будуть раді вам допомогти.