Ваше місто Ашберн?
Так Ні, обрати інший

Вкажіть ваше місто, це допоможе актуалізувати ціни на послуги

замовити зворотній дзвінок


Автомати та диспенсери наливу води

Компанія Ecosoft є лідером ринку в сфері очищення води. Одними з популярних сьогодні на ринку продуктів є диспенсер і вуличний автомат по розливу води з вбудованими фільтрами.

Панелі та автомати продажу води на розлив

Чиста, смачна і безпечна вода — це відмінний бізнес, який буде давати стабільний дохід і при цьому не вимагатиме серйозних інвестицій та часу. Автомат потрібно просто підключити до системи водопостачання, каналізації та електрики, що зроблять наші інженери. Втім, вони ж проведуть всі планові обслуговування з заміною фільтруючих елементів за встановленим інструкцією графіком.

Всі системи передбачають встановлення модуля віддаленого контролю, які дозволяють на смартфоні або комп'ютері в реальному часі спостерігати усі параметри для максимальної зручності власника, сервісної служби та запобіганню аварійного простою.

Всередині автомат з продажу води містить ряд компонентів:

  1. блок префільтрів, який складається з двох колб, що передбачають очищення від великих механічних домішок на картриджі зі спіненого поліпропілену, а також видалення хлору й органічних частинок на вугільному картриджі;
  2. мембранний елемент, що затримує солі твердості, важкі метали та інші домішки іонного і мікробіологічного характеру;
  3. фільтр або насос дозатор, які насичують воду корисними мінералами та роблять її смачнішою;
  4. вугільний постфільтр покращує органолептичні якості води, усуваючи будь-які присмаки й запахи.

Детальнішу інформацію про те, як влаштована робота автомата для води, можна знайти в нашому блозі.

У нашому асортименті існує ряд готових рішень.

  1. Системи КА-60 та КА-250 — це стандартні рішення, які можна встановити в магазині, куди люди ходять за продуктами, або в окремій будівлі біля житлового будинку.
  2. Панель наливу води КА-100 може монтуватися як всередині будівель, так і на вулиці (як банкомати).
  3. ECOSOFT AQUAPOINT WATER TO GO — унікальне рішення, яке дозволяє отримувати не просто чисту, а охолоджену, газовану та ароматизовану воду.

Кіоск і виробництво чистої води

Компанія Ecosoft є лідером очищення води в Україні, тому наші фахівці здатні розробити та встановити як маленький кіоск розливу води, так і великий завод з виробництва бутильованої води для доставки або продажу.

Маленькі вуличні кіоски дозволяють отримувати до 6500 літрів на добу води. Подивитися на готові рішення можна тут.

Що стосується великих об'єктів, то вони розробляються з кожним замовником в індивідуальному порядку.

Диспенсери для води

У нашому інтернет-магазині представлені різноманітні моделі пурифаєрів води BWT, які забезпечують корисну воду, мінералізовану магнієм, а також здатні її охолоджувати, нагрівати та насичувати вуглекислим газом.

Принцип роботи системи базується на застосуванні ультрафільтрації та унікальної іонообмінної смоли, яка насичує воду іонами магнію.

Залежно від продуктивності та параметрів диспенсер для питної води може бути встановлений в квартирі, приватному будинку або в місцях великого скупчення людей: офісах, закладах громадського харчування, коворкінгах тощо.

Розгорнути
Loader