• Інтернет-магазин
  0
 • Карта якості води
 • Про компанію
 • Партнерам
 • Споживачам

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

На кухні
Чиста вода — джерело здоров'я та довголіття для вас і ваших близьких.
Фільтри Ecosoft — це безпечний, неперервний, надійний доступ до води питної якості на вашій кухні. Оберіть найзручніший фільтр для ваших потреб і вашого інтер'єру.

У всьому домі
Вода ідеально чиста у всьому домі — для душу, прання, приготування їжі.
Ми робимо воду чистою за допомогою фільтрів, які встановлюються безпосередньо там,де вода потрапляє до вашого дому.

Картриджі та фільтрувальні матеріали
Своєчасне обслуговування - запорука стабільно чистої води.
У нашому інтернет-магазині можна знайти широкий асортимент картриджів та фільтрувальних матеріалів для побутових фільтрів.

У кафе, ресторані, готелі
Ecosoft RObust — найкращий вибір для кафе та ресторанів.
Питна вода найвищої якості. Ідеальна вода для приготування кави та чаю. Досконалий смак готових страв. Ecosoft RObust PRO — фільтр, який рекомендують бариста.
У котельні
Правильна вода для котлів забезпечує їх ефективну та безпечну роботу при мінімальному ризику відкладень і корозії.
Сучасні методи і технології дозволяють отримувати воду необхідної якості для котельного обладнання та заощаджують кошти його власника.
Виробництво питної води
Системи зворотного осмосу для виробництва питної води.
Ми використовуємо найсучасніші технології, щоб зробити питну воду безпечною та смачною.
Басейни
Мрія про басейн у власному дворі стає реальністю.
Сучасне обладнання басейнів дозволяє швидке встановлення, а хімія та роботи-пилососи забезпечать кришталево чисту воду в вашому басейні.

У промисловості
Очищена вода необхідна на всіх етапах промислового виробництва.
Сучасні технології і схеми очищення води відповідають усім вимогам та забезпечують стабільно високу якість води у промисловості.

Продукт BWT
Системи очищення води BWT — рішення перевірені часом
З 2018 року компанія Ecosoft є офіційним представником товарів BWT в Україні.

Ключові переваги:

advantage-image

Ecosoft - міжнародна компанія - виробник фільтрів для очищення води, заснована в 1991 році в Україні. Один з п’яти унікальних світових виробників, які пропонують весь асортимент продуктів: від фільтрів - глечиків до промислових систем зворотного осмосу.

advantage-image

Якість продукції Ecosoft підтверджено сертифікатами EAC, NSF і TÜV SÜD. Впровадивши ощадливе виробництво і систему управління якістю, ми змогли зробити ціни на наші продукти доступними, а якість - відмінною.

advantage-image

Ми виготовляємо фільтри для очищення води, і продаємо їх в 60 країн світу. Загальна площа виробничих і складських приміщень складає 8000 кв.м. Продукція та виробництво сертифіковані.

Наші партнери

Фільтри для води у Вінниці

Компанія Ecosoft є лідером водоочищення України та однією з п'яти компаній у світі, які виробляють весь спектр водоочисного обладнання. Наші представництва є у всіх великих містах України, а також в більш ніж 50 країнах світу.

Нижче ми розповімо, які можна купити фільтри для очищення води у Вінниці й пояснимо вам деякі подробиці їх роботи.

Рішення для питної води вдома

Фільтри глечики - найпростіший, але при цьому ефективний пристрій, що являє собою естетичний пластиковий глечик, в якому встановлена ​​воронка зі змінним фільтрувальним картриджем для видалення забруднень.

Потрійні - така система являє собою каскад з трьох картриджних фільтрів з різними змінними елементами для зниження вмісту важких металів, хлору, заліза, марганцю, канцерогенних хлорорганічних речовин та ін.

Системи зворотного осмосу - універсальне рішення для доочищення будь-якої води до питної якості високого рівня.

Домашні фільтри для води у Вінниці

Водопровідна вода в більшості населених пунктів України має загальні характерні проблеми. До них відносяться підвищені показники мутності, кольоровості та запахів, іноді твердості та заліза. Що стосується свердловинної води, тут мають місце бути практично всі проблеми зі згаданого нижче переліку:

 • зважені частинки;
 • твердість;
 • залізо і/або марганець;
 • сірководень;
 • кольоровість і органіка (рідко).

Для вирішення ряду таких проблем сьогодні можна встановити одно- або багатостадійні системи очищення води на весь будинок. Нижче розглянемо основні моделі фільтрів, які використовуються в побутовій водоочищення.

Магістральні

Вони отримали таку назву завдяки тому, що встановлюються безпосередньо в трубопровід, в залежності від функціональних завдань на вході в будівлю або вже безпосередньо перед необхідним обладнанням. Ця група включає три категорії:

 • картриджні - являють собою колбу, всередині якої знаходиться змінний фільтрувальний картридж. Спектр забруднень і продуктивність, що характеризують фільтр для води у Вінниці зумовлені матеріалом, з якого виготовлений змінний елемент, його технологією виробництва і розміром;
 • дискові - виконуються з нержавіючої сталі, всередині них розташовується пакет стійких полімерних дисків з нанесеними на їх поверхню канавками. Фільтрація відбувається завдяки стисканню і розтисканню дисків;
 • від накипу - всередині таких пристроїв знаходиться засипка з гранул просочених пом'якшуючим реагентом, який виноситься в корпус водонагрівального обладнання і перешкоджає утворенню накипу.

Фільтраційні системи в Вінниці

Їх принцип роботи заснований на тому, що в колону завантажується певний фільтрувальний матеріал, який здатний виконувати визначені функції:

 • зниження каламутності води (затримування іржі, піску, мулу, глини) - на інертних матеріалах, частіше це кварцовий пісок, цеоліти тощо. Ми використовуємо засипку Filter Ag +, яка складалася з природного кліноптілоліту;
 • зниження кольоровості та запахів води шляхом сорбції органічних речовин і хлору на активованому вугіллі;
 • окиснення сірководню до безпечних сполук, що не мають запаху, на каталітичному вугіллі Centaur;
 • пом'якшення води на іонообмінних смолах, які завдяки своїй унікальній здатності можуть обмінювати іони кальцію і магнію з води на безпечний натрій, а потім відновлювати його ресурс розчином таблетованої солі;
 • комплексне очищення від заліза, марганцю, солей жорсткості та органічних речовин природного походження на матеріалі Ecomix.
розгорнути згорнути