+38 (044) 333-44-04 +38 (050) 445-08-11 09.00-18.00 Call-центр
 • Інтернет-магазин
  0
 • Карта якості води
 • Про компанію
 • Партнерам
 • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

На кухні
Чиста вода — джерело здоров'я та довголіття для вас і ваших близьких.
Фільтри Ecosoft — це безпечний, неперервний, надійний доступ до води питної якості на вашій кухні. Оберіть найзручніший фільтр для ваших потреб і вашого інтер'єру.

У всьому домі
Вода ідеально чиста у всьому домі — для душу, прання, приготування їжі.
Ми робимо воду чистою за допомогою фільтрів, які встановлюються безпосередньо там,де вода потрапляє до вашого дому.

Картриджі та фільтрувальні матеріали
Своєчасне обслуговування - запорука стабільно чистої води.
У нашому інтернет-магазині можна знайти широкий асортимент картриджів та фільтрувальних матеріалів для побутових фільтрів.

У кафе, ресторані, готелі
Ecosoft RObust — найкращий вибір для кафе та ресторанів.
Питна вода найвищої якості. Ідеальна вода для приготування кави та чаю. Досконалий смак готових страв. Ecosoft RObust PRO — фільтр, який рекомендують бариста.
У котельні
Правильна вода для котлів забезпечує їх ефективну та безпечну роботу при мінімальному ризику відкладень і корозії.
Сучасні методи і технології дозволяють отримувати воду необхідної якості для котельного обладнання та заощаджують кошти його власника.
Виробництво питної води
Системи зворотного осмосу для виробництва питної води.
Ми використовуємо найсучасніші технології, щоб зробити питну воду безпечною та смачною.
Басейни
Мрія про басейн у власному дворі стає реальністю.
Сучасне обладнання басейнів дозволяє швидке встановлення, а хімія та роботи-пилососи забезпечать кришталево чисту воду в вашому басейні.

У промисловості
Очищена вода необхідна на всіх етапах промислового виробництва.
Сучасні технології і схеми очищення води відповідають усім вимогам та забезпечують стабільно високу якість води у промисловості.

Продукт BWT
Системи очищення води BWT — рішення перевірені часом
З 2018 року компанія Ecosoft є офіційним представником товарів BWT в Україні.

Ключові переваги:
advantage-image

Ecosoft - міжнародна компанія - виробник фільтрів для очищення води, заснована в 1991 році в Україні. Один з п’яти унікальних світових виробників, які пропонують весь асортимент продуктів: від фільтрів - глечиків до промислових систем зворотного осмосу.

advantage-image

Якість продукції Ecosoft підтверджено сертифікатами EAC, NSF і TÜV SÜD. Впровадивши ощадливе виробництво і систему управління якістю, ми змогли зробити ціни на наші продукти доступними, а якість - відмінною.

advantage-image

Ми виготовляємо фільтри для очищення води, і продаємо їх в 60 країн світу. Загальна площа виробничих і складських приміщень складає 8000 кв.м. Продукція та виробництво сертифіковані.

Наші партнери

Фільтри для води в Луцьку

Компанія Ecosoft - лідер водоочищення України. Ми один з провідних виробників обладнання в Європі. Якщо вам необхідні фільтри для очищення води в Луцьку, наші представники допоможуть зробити правильний вибір, розрахувати параметри та підібрати правильне обладнання для ваших умов.

Нижче ми коротко опишемо наше обладнання і сфери його застосування.

Для питної води

Глечик — являє собою ємність з лійкою, в яку встановлений фільтруючий картридж. Вода заливається в воронку та очищається при проходженні через картридж.

Потрійний фільтр — каскад з трьох картриджних колб, які здатні вирішити досить великий перелік проблем: каламутність, твердість, наявність важких металів і органічних речовин.

Система зворотного осмосу — найдосконаліший метод водоочищення в побуті. Зворотньоосмотична мембрана здатна видалити 99,8% забруднень, зокрема бактерії, віруси й важкі метали.

Фільтраційні установки

Це засипні системи, які призначені для вирішення ряду водних проблем:

1. комплексного очищення FK - це установки з унікальним матеріалом Ecomix, який дозволяє вирішити одночасно кілька проблем:

 • видалення заліза і марганцю;
 • пом'якшення;
 • зниження вмісту органічних речовин;

2. пом’якшувачі FU - засипанням таких систем є іонообмінна смола Dowex, яка обмінює іони жорсткості на безпечні іони натрію;

3. вугільні FPA - з засипанням із гранульованого активованого вугілля для видалення хлору та органічних полютантів, що зумовлюють кольоровість і запах;

4. для видалення сірководню FPC з бітумінозним каталітичним вугіллям Centaur, яке ефективно окиснює сірководень до безпечних сполук, що не мають запаху;

5. механічні FP ефективно знижують вміст грубодисперсних домішок (піску, іржі, мулу).

Існують як побутові установки, так і високопродуктивні для промислового застосування.

Магістральні фільтри

Картриджні

Такі пристрої являють собою колбу-корпус, який монтується безпосередньо в трубопровід. Усередині колби знаходиться змінний фільтруючий картридж. Дані пристрої набули широкого поширення завдяки своїй ефективності, компактності та відносно невисокій вартості.

Спектр дії таких пристроїв визначає матеріал картриджа:

 • Картриджі зі спіненого поліпропілену і поліпропіленової нитки дозволять затримувати механічні домішки розміром понад 1, 5, 10 і 20 мкм;
 • вугільні з гранульованим активованим вугіллям забезпечують якісне видалення хлору та органічних речовин;
 • карбонблоки з пресованого порошкоподібного активованого вугілля крім хлору та органіки, затримують ще й механічні домішки.

Дискові

Такі фільтри призначені для очищення грунтових вод з високою каламутністю. Вони ефективно видаляють механічні домішки розміром 50 - 150 мкм (залежно від налаштувань).

Фільтр для води в Луцьку являє собою корпус із нержавіючої сталі, всередині якого знаходиться пакет парних фільтруючих дисків, при стисканні й розтисканні яких і утворюється фільтруюче тіло. Фільтр регенерується шляхом промивання в ручному чи автоматичному режимі.

Від накипу

Такі пристрої встановлюються безпосередньо перед бойлером, котлом, пральною або посудомийною машиною. Фільтрувальним матеріалом в них є гранули просочені розчином пом'якшуючих реагентів. Коли потік проходить через них, він вимиває частину речовини, яка перешкоджає утворенню накипу за механізмом реагентного пом'якшення.

Промислові та комерційні рішення

Наша компанія надає повний комплекс обладнання для промислового застосування:

 • зворотний осмос;
 • ультрафільтрація;
 • електродеіонізація;
 • комплексні рішення.
розгорнути згорнути