Мій фільтр

У кожного з нас є своя болісна історія з лютого 2022, і зараз ми об'єднуємо наші зусилля, щоб створити нову історію для тих, кому потрібна наша підтримка.

Команда Ecosoft щиро впевнена, що допомога та підтримка - це невід’ємні частини життя кожного українця, і кожного успішного бізнесу, адже справжнє лідерство полягає не тільки в розробці інноваційних рішень, а й у здатності змінювати світ навколо нас.

Важливість допомоги і підтримки важко переоцінити, особливо там, де війна лишила свої сліди. І сьогодні ми хочемо запросити вас долучитися до нашої благодійної ініціативи «Допомога в кожній краплі» для тих, хто втратив не лише свій дім, а й частину свого серця.

23 вересня 2023 компанія Ecosoft оголошує про партнерство з Фондом відновлення Ірпеня та розпочинає благодійну програму «Допомога в кожній краплі», ціль якої — акумулювати 1 мільйон гривень і профінансувати відновлення багатоквартирного будинку в Ірпені, надати сім'ям нове місце для життя, надії та затишку.

Продукти благодійної кампанії

Купуючи благодійні продукти Ecosoft з наліпкою , ви стаєте частиною благодійної місії, адже з кожного проданого фільтра-глечика NEMO та картриджів для глечиків Ecosoft ми перераховуємо 20 гривень у Фонд відновлення Ірпеня, який допоможе відбудувати багатоквартирний будинок для сімей, що зазнали страшних наслідків війни.

Видаляє основні забруднення
Доставка 50 гривень
Фільтр-глечик NEMO синій 3 л
Aртикул: FMVNEMOBECO
340 грн
Видаляє основні забруднення
Доставка 50 гривень
Фільтр-глечик NEMO жовтий 3 л
Видаляє основні забруднення
Доставка 50 гривень
Фільтр-глечик NEMO зелений 3 л
Aртикул: FMVNEMOGECO
340 грн

Всі накопичені кошти будуть передані у фонд та спрямовані на закупівлю будівельних матеріалів, оплату демонтажних та будівельно-монтажних робіт з відновлення монолітних конструкцій, покрівлі, фасаду будинку, підсилення стін та відновлення комунікацій, згідно з рекомендаціями, викладеними у звіті експертного обстеження будинку.

Історія будинку
До війни
До війни

П’ятиповерховий будинок. Стіни з керамічної цегли, утеплений, фасад оздоблений мінеральною штукатуркою. Тихий затишний двір із хвойними деревами.

Після вторгнення
Після вторгнення

Внаслідок потрапляння військових боєприпасів повністю зруйновано покрівлю будинку і квартири на верхньому поверсі. Пошкоджено стіни та перегородки поверхів з руйнацією конструкцій покриття, а також елементи системи водовідведення, системи централізованого водо-, газо-, електропостачання. Вибито вікна в квартирах та на лоджіях.

  • Кількість мешканців: 54
  • Кількість квартир: 18
  • Загальна площа (кв.м.): 798,1
Вартість відновлення: 1 500 000 гривень
Як ще приєднатися?

Не сумнівайтеся у своїй можливості зробити велике добро! Якщо ви бажаєте зробити більше, то маєте змогу здійснити донат у Фонд відновлення Ірпеня та приєднатися до благодійної справи.

Зробити донат
0 грн
Зібрано 1 000 000 грн
1 000 000 грн
Звітність

З великою повагою та подякою за вашу цінну підтримку благодійної ініціативи "Допомога в кожній краплі", хочемо поділитися нашими спільно здійсненими кроками на шляху до відбудови.

Запрошуємо вас зазирнути до звітності, щоб переконатися в тому, наскільки великий вплив та реальні зміни надає ваш вибір.

Вересень 2023
Жовтень-Листопад 2023
Грудень 2023