+38 (044) 333-44-04 +38 (050) 445-08-11 09.00-18.00 Call-центр
  • Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

На кухні
Чиста вода — джерело здоров'я та довголіття для вас і ваших близьких.
Фільтри Ecosoft — це безпечний, неперервний, надійний доступ до води питної якості на вашій кухні. Оберіть найзручніший фільтр для ваших потреб і вашого інтер'єру.

У всьому домі
Вода ідеально чиста у всьому домі — для душу, прання, приготування їжі.
Ми робимо воду чистою за допомогою фільтрів, які встановлюються безпосередньо там,де вода потрапляє до вашого дому.

Картриджі та фільтрувальні матеріали
Своєчасне обслуговування - запорука стабільно чистої води.
У нашому інтернет-магазині можна знайти широкий асортимент картриджів та фільтрувальних матеріалів для побутових фільтрів.

У кафе, ресторані, готелі
Ecosoft RObust — найкращий вибір для кафе та ресторанів.
Питна вода найвищої якості. Ідеальна вода для приготування кави та чаю. Досконалий смак готових страв. Ecosoft RObust PRO — фільтр, який рекомендують бариста.
У котельні
Правильна вода для котлів забезпечує їх ефективну та безпечну роботу при мінімальному ризику відкладень і корозії.
Сучасні методи і технології дозволяють отримувати воду необхідної якості для котельного обладнання та заощаджують кошти його власника.
Виробництво питної води
Системи зворотного осмосу для виробництва питної води.
Ми використовуємо найсучасніші технології, щоб зробити питну воду безпечною та смачною.
Басейни
Мрія про басейн у власному дворі стає реальністю.
Сучасне обладнання басейнів дозволяє швидке встановлення, а хімія та роботи-пилососи забезпечать кришталево чисту воду в вашому басейні.

У промисловості
Очищена вода необхідна на всіх етапах промислового виробництва.
Сучасні технології і схеми очищення води відповідають усім вимогам та забезпечують стабільно високу якість води у промисловості.

Продукт BWT
Системи очищення води BWT — рішення перевірені часом
З 2018 року компанія Ecosoft є офіційним представником товарів BWT в Україні.

Ключові переваги:
advantage-image

Ecosoft - міжнародна компанія - виробник фільтрів для очищення води, заснована в 1991 році в Україні. Один з п’яти унікальних світових виробників, які пропонують весь асортимент продуктів: від фільтрів - глечиків до промислових систем зворотного осмосу.

advantage-image

Якість продукції Ecosoft підтверджено сертифікатами EAC, NSF і TÜV SÜD. Впровадивши ощадливе виробництво і систему управління якістю, ми змогли зробити ціни на наші продукти доступними, а якість - відмінною.

advantage-image

Ми виготовляємо фільтри для очищення води, і продаємо їх в 60 країн світу. Загальна площа виробничих і складських приміщень складає 8000 кв.м. Продукція та виробництво сертифіковані.

Наші партнери

Фільтри для води в Херсоні

Фільтри для води в Херсоні

Ecosoft - це про воду. Ми знаємо про її проблеми та вміємо їх вирішувати, що підтверджується мільйонами задоволених користувачів по всьому світу.

У нашому інтернет-магазині можна підібрати оптимальні фільтри для очищення води в Херсоні й інших містах України. Наші фахівці будуть орієнтуватися на стан джерел водопостачання та допоможуть вам прийняти правильне рішення.

Нижче ми коротко опишемо основні види фільтрів та їх застосування.

Магістральні

Характерною рисою таких пристроїв є те, що всі вони встановлюються в трубопровід і займають мало місця. У нашому каталозі ви зможете знайти чотири типи:

1. Картриджні — являють собою пластикову колбу зі змінним фільтроелементом. Залежно від типу картриджа, вони можуть вирішувати завдання механічного очищення, видалення хлору та органічних домішок або сірководню. Встановлюються у квартирах і невеликих приватних будинках, а також як передочистка в мембранних процесах.

2. Дискові — складаються з металевого корпусу і пакета фільтруючих дисків, які здатні видаляти частинки розміром понад 60 - 160 мкм. Ідеально підходять для очищення зрошувальних грунтових вод.

3. Промивні — являють собою пластиковий або металевий корпус і сітчастим металевим фільтроелементом. Підходять для мутних вод.

4. Від накипу — такі пристрої призначені для запобігання накипоутворенню на поверхні нагрівальних елементів побутової та промислової техніки.

Фільтраційні системи

Являють собою балони з керуючим клапаном і баком-солерозчинником.

1. Для комплексного очищення води використовується матеріал Ecomix, який дозволяє видаляти залізо, марганець, солі жорсткості та природні органічні речовини.

2. Для пом'якшення води застосовують іонообмінні смоли, які обмінюють катіони кальцію і магнію з води на безпечний натрій зі своєї поверхні.

3. Для зниження кольоровості й вмісту хлору використовується гранульоване кокосове активоване вугілля.

4. Для окислення сірководню та заліза підходять каталітичні матеріали.

5. Зниження мутності ефективно проводиться на інертних силікатних матеріалах.

Промислові установки

Якщо вам необхідно встановити комерційний або промисловий фільтр для води в Херсоні, наші фахівці допоможуть зробити всі операції - від виїзду на місце до постійного технічного обслуговування і консультування.

розгорнути згорнути