+38 (044) 333-44-04 +38 (050) 445-08-11 09.00-18.00 Call-центр
  • Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

На кухні
Чиста вода — джерело здоров'я та довголіття для вас і ваших близьких.
Фільтри Ecosoft — це безпечний, неперервний, надійний доступ до води питної якості на вашій кухні. Оберіть найзручніший фільтр для ваших потреб і вашого інтер'єру.

У всьому домі
Вода ідеально чиста у всьому домі — для душу, прання, приготування їжі.
Ми робимо воду чистою за допомогою фільтрів, які встановлюються безпосередньо там,де вода потрапляє до вашого дому.

Картриджі та фільтрувальні матеріали
Своєчасне обслуговування - запорука стабільно чистої води.
У нашому інтернет-магазині можна знайти широкий асортимент картриджів та фільтрувальних матеріалів для побутових фільтрів.

У кафе, ресторані, готелі
Ecosoft RObust — найкращий вибір для кафе та ресторанів.
Питна вода найвищої якості. Ідеальна вода для приготування кави та чаю. Досконалий смак готових страв. Ecosoft RObust PRO — фільтр, який рекомендують бариста.
У котельні
Правильна вода для котлів забезпечує їх ефективну та безпечну роботу при мінімальному ризику відкладень і корозії.
Сучасні методи і технології дозволяють отримувати воду необхідної якості для котельного обладнання та заощаджують кошти його власника.
Виробництво питної води
Системи зворотного осмосу для виробництва питної води.
Ми використовуємо найсучасніші технології, щоб зробити питну воду безпечною та смачною.
Басейни
Мрія про басейн у власному дворі стає реальністю.
Сучасне обладнання басейнів дозволяє швидке встановлення, а хімія та роботи-пилососи забезпечать кришталево чисту воду в вашому басейні.

У промисловості
Очищена вода необхідна на всіх етапах промислового виробництва.
Сучасні технології і схеми очищення води відповідають усім вимогам та забезпечують стабільно високу якість води у промисловості.

Продукт BWT
Системи очищення води BWT — рішення перевірені часом
З 2018 року компанія Ecosoft є офіційним представником товарів BWT в Україні.

Ключові переваги:
advantage-image

Ecosoft - міжнародна компанія - виробник фільтрів для очищення води, заснована в 1991 році в Україні. Один з п’яти унікальних світових виробників, які пропонують весь асортимент продуктів: від фільтрів - глечиків до промислових систем зворотного осмосу.

advantage-image

Якість продукції Ecosoft підтверджено сертифікатами EAC, NSF і TÜV SÜD. Впровадивши ощадливе виробництво і систему управління якістю, ми змогли зробити ціни на наші продукти доступними, а якість - відмінною.

advantage-image

Ми виготовляємо фільтри для очищення води, і продаємо їх в 60 країн світу. Загальна площа виробничих і складських приміщень складає 8000 кв.м. Продукція та виробництво сертифіковані.

Наші партнери

Фільтри для очищення води в Черкасах

Компанія Ecosoft є лідером української водопідготовки. Наше обладнання вже багато років поспіль ефективно працює в приватних будинках та на виробництвах нашої країни, а також за її межами.

Які можна купити фільтри для води в Черкасах?

Нижче ми розглянемо основні типи водоочисних технологій, що використовуються нами.

Питні

У нашому каталозі можна знайти три види таких пристроїв:

- глечики, які вже багато років зберігають свою популярність завдяки простоті конструкції та невисокій вартості;

- потрійні фільтри, що складаються з трьох послідовно встановлених колб із різними картриджами, завдяки чому, ефективно знижують мутність, кольоровість та запахи;

- системи зворотного осмосу — видаляють 99,8% відсотків забруднень, зокрема, віруси, бактерії, важкі метали та ін.

Магістральні

Такі пристрої встановлюються безпосередньо в трубопровід. Вони компактні, прості в експлуатації та обслуговуванні. У нашому інтернет-магазині ви знайдете три типи таких пристосувань:

1. Картриджні — складаються з пластикової колби та змінного картриджа. Залежно від типу фільтроелемента можуть видаляти великі частки піску, іржі, мулу (нитчасті, поліпропіленові), знижувати вміст хлору, кольоровість (вугільні), окиснювати сірководень і залізо (каталітичні).

2. Дискові — здатні видаляти частинки розміром 60 - 160 мкм (залежно від налаштування), підходять для ґрунтових вод в установках автоматичного поливу.

3. Промивні — являють собою пластиковий або металевий корпус, всередині якого знаходиться змінний фільтроелемент. Підходять для побутової та промислової предочистки.

Засипні системи

Такий фільтр для води в Черкасах є балоном або більш компактним кабінетом, заповнений фільтруючими матеріалами. Нижче ми перерахуємо матеріали і розповімо про їх застосування:

- інертні завантаження (Filter Ag, Filter Ag +, кварцовий пісок) - забезпечують утримання механічних домішок;

- активоване вугілля — забезпечує адсорбцію органічних домішок, які викликають кольоровість та хлору;

- каталітичні матеріали (Centaur, Corosex та ін.) - забезпечують ефективне зниження концентрації сірководню, заліза, марганцю;

- іонообмінні смоли — призначені для безреагентного пом'якшення методом обміну іонів кальцію і магнію з води на безпечний натрій;

- Ecomix - унікальна суміш матеріалів, яка здатна вирішити ряд проблем в одному фільтрі (жорсткість, кольоровість, високий вміст заліза).

Промислові системи

Компанія Ecosoft надає повний спектр послуг з проєктування та встановлення промислових і комерційних водопідготовчих установок. Це засипні фільтри для очищення води в Черкасах, високопродуктивні системи зворотного осмосу та ультрафільтрації, автомати з розливу та інші комплексні рішення.

розгорнути згорнути