+38 (044) 333-44-04 +38 (050) 445-08-11 09.00-18.00 Call-центр
  • Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Фільтри зворотного осмосу в Одесі

Сортування:

Вартість фільтрів та картриджів на Ecosoft.ua:

Назва товаруЦіна товару
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Absolute з мінералізатором7 950 грн
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft P’URE AQUACALCIUM11 400 грн
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft P’URE BALANCE17 400 грн
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft Standard з мінералізатором4 200 грн
Фільтр зворотного осмосу Ecosoft P’URE AquaCalcium з помпою на станині15 000 грн

Фільтри зворотного осмосу в Одесі

Зворотний осмос на сьогодні є найефективнішою технологією очищення води. Завдяки дрібним порам такі мембрани здатні затримувати 99,8% забруднень, в тому числі частки вірусів і бактерій.

Які можна знайти фільтри зворотного осмосу в Одесі?

Компанія Екософт виробляє три лінійки таких пристроїв.

Standart - економне рішення. Фільтри виготовлені з максимальною оптимізацією параметрів матеріалів для зниження вартості.

Absolut - фільтри середнього цінового сегмента з покращеними характеристиками.

P'URE - преміум-сегмент зворотно осмотичних установок. Тут використані найновіші розробки для отримання чудових смакових характеристик очищеної води.

Як виглядає фільтр?

Всі побутові установки зворотного складаються ряду компонентів, які містять блок картриджних фільтрів попереднього очищення, власне мембранний модуль, постфильтр і мінералізатор.

Стадія попереднього очищення передбачає 3 етапи для забезпечення захисту мембрани.

  1. Механічне очищення на 5-ти мікронному картриджі зі спіненого поліпропілену. На цьому етапі видаляються частки піску, мулу, іржі та накипу, які можуть пошкодити мембрану або забити її пори.
  2. Сорбційне очищення на активованому вугіллі з кокосової шкаралупи. На цьому етапі видаляється хлор і органічні домішки, оскільки поліамід з якого виготовлено мембранне полотно не стійкий до хлорованої води, а органіка здатна утворювати слиз, що збільшує перепад тиску, а, відповідно, зменшує її продуктивність.
  3. Фінішна очистка на 1-но мікронному поліпропіленовому картриджі для видалення залишків інших механічних домішок, або ж на карбон-блоці для глибокого видалення органіки.

Мембранна обробка — основна стадія очищення, тут рідина ділиться на два потоки води — очищеної (пермеату) і стічної (концентрату).

Чиста вода подається на кондиціонування на постфільтрі, що забезпечує її приємний солодкуватий смак.

Опціонально також можна встановити мінералізатор, який насичує воду мікроелементами для забезпечення повноти її смаку і мінерального складу.

Якщо ви шукаєте, де купити фільтр зворотного осмосу в Одесі, інтернет-магазин Ecosoft.ua до ваших послуг.

Розгорнути

Часті питання про фільтри зворотного осмосу в Одесі


Що таке фільтр для води зворотного осмосу?

Основним елементом такої системи є зворотноосмотична мембрана. Вода, попередньо очищена від механічних частинок, органіки та хлору подається на мембранний елемент, де очищається від дрібних домішок: солей твердості, важких металів, фармацевтичних препаратів та інших токсикантів. Після цього йде етап постфільтраціі, який включає пропускання води через активоване вугілля й опціонально мінералізатор.

Скільки коштує система зворотного осмосу?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти. В асортименті нашого інтернет-магазину можна знайти моделі зворотноосмотичних фільтрів на будь-який гаманець

Як правильно встановити фільтр зворотного осмосу?

Монтаж будь-якого фільтра Ecosoft - це завдання по силах кожному. В коробці розмішена детальна покрокова інструкція, а у картці товару кожного фільтра можна знайти відеоінструкцію з встановлення фільтра.

Що таке осмос води?

Процеси осмосу позичені науковцями в клітин живих організмів, які завдяки осмотичному тиску підтримують свою сталість у навколишньому середовищі. Осмос у водоочищенні є найрозповсюдженішою технологією для видалення з води усіх видів домішок.