• Інтернет-магазин
  0
 • Карта якості води
 • Про компанію
 • Партнерам
 • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Комплекти картриджів для фільтрів

Сортування:

Комплекти картриджів для фільтрів

З огляду на широкий асортимент пристроїв для очищення води на українському ринку, пересічному користувачеві дуже складно не розгубитися і зробити правильний вибір. Ми подбали про вас та підготували невеличкий матеріал на цю тему.

Які можна знайти комплекти картриджів в Харкові?

Для правильного вибору варто для початку визначити до якого пристрою вам потрібні комплекти:

 • для зворотного осмосу;
 • для потрійних фільтрів;
 • для глечиків;

Для зворотного осмосу

Існує два типи таких комплектів — набори 1-2-3 і 4-5.

Компанія Екософт виробляє два типи наборів 1-2-3:

 • стандартний, який містити поліпропіленовий 5-ти мікронний елемент для видалення дрібних домішок піску, іржі та мулу, сорбційний з гранульованим активованим вугіллям для видалення хлору та органіки та поліпропіленовий 1-мікронний, для видалення залишків механічних домішок і вугільного пилу;
 • покращений — відрізняється від стандартного тим, що в на останній стадії замість останнього поліпропіленового, пропонується карбон-блок для глибшого очищення від органічних домішок і більш тривалої роботи мембранного елемента.
 • Обслуговування стадії попереднього очищення зазвичай проводиться раз на три місяці.

Набір 4-5 складається, власне, зі зворотно осмотичної мембрани для 99,8%-вого очищення та постфільтра з високоякісним активованим кокосовим вугіллям, для дезодорації води. Обслуговування зазвичай проводиться раз на 12 місяців.

До потрійних фільтрів

Потрійні фільтри передбачають три стадії очищення, відповідно, для цього потрібні три змінних компоненти.

Ми виробляємо два типи наборів:

 • стандартний, який містити картриджі: (1) поліпропіленовий 5-ти мікронних для видалення механічних домішок; (2) з комплексним матеріалом Ecomix для зниження вмісту заліза, марганцю, важких металів, пом'якшення води; (3) карбон-блок для зменшення концентрації хлору та органічних речовин;
 • покращений, для вашого комфорту ми замінили першу стадію комплексним матеріалом для пом'якшення води.

До фільтра-кувшина

Такі комплекти картриджів в Харкові можна придбати для того, щоб бути спокійним, що в момент наступної заміни, новий елемент буде у вас під рукою.

В асортименті нашого магазину є змінні фільтри до глечиків Luna, Maxima, Dewberry, а також універсальні — для глечиків інших виробників.

Розгорнути

Часті питання про комплекти картриджів для фільтрів


Які ціни на картриджі для фільтрів?

В нашому ассортименті представлені лише оригінальні картриджі виробництва Ecosoft та BWT. Всі комплектуючі ефективні, безпечні, не містять бісфенолу та інших токсинів, сертифіковані за міжнародними стандартами. Якість та безпека можуть бути дорожчими за ноунейм, але ми намагаємося робити все для того, щоб ціни вас не засмучували.

Як встановити картридж у фільтрі для води?

Залежно від типу фільтра, встановлення картриджа може зайняти деякий період часу. Якщо вам просто треба змінити картридж фільтра кувшина, то всі операції заключаються у тому, щоб зняти старий фільтроелемент, ретельно вимити всі деталі та встановити новий. У потрійних та зворотноосмотичних фільтрах все складніше, але логіка така ж: будь-яку колбу треба відкрутити, помити та вставити новий картридж, якщо ж потрібно замінити інший елемент, то важливо читати інструкцію саме до вашого фільтра.

Не забувайте, що після заміни картриджів, будь-який фільтр вимагає промивання прочною водою. Який картридж для води кращий?

Картриджі для води не бувають кращими або гіршими. Вони бувають або якісними, або неякісними. Купуйте витратні елементи тільки у перевірених виробників, щоб уникнути шкоди для себе і сім'ї. Ще одним важливим моментом є якість споживаної води, воно часто визначає, яким повинен бути картридж для досягнення ефективного очищення.

Як часто змінювати картриджі у фільтрах для води?

Картридж фільтра глечика вимагає заміни не рідше ніж раз на 2 місяці. Рекомендований ресурс до заміни у картриджів Ecosoft - 300 літрів.

Потрійні фільтри потребують заміни комплекту картриджів раз на шість місяців, а також в разі погіршення якості очищення води або тривалого простою.

У системах зворотного осмосу частота заміни всіх фільтраційних елементів відрізняється:

 • картриджі попереднього очищення потрібно міняти раз на три місяці (для систем P'URE Balance і Sense - лише кожні пів року);
 • мембранний елемент рекомендується міняти раз на рік;
 • мінералізатор та постфільтр - раз на 6 місяців.