+38 (044) 333-44-04 +38 (050) 445-08-11 09.00-18.00 Call-центр
  • Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

На кухні
Чиста вода — джерело здоров'я та довголіття для вас і ваших близьких.
Фільтри Ecosoft — це безпечний, неперервний, надійний доступ до води питної якості на вашій кухні. Оберіть найзручніший фільтр для ваших потреб і вашого інтер'єру.

У всьому домі
Вода ідеально чиста у всьому домі — для душу, прання, приготування їжі.
Ми робимо воду чистою за допомогою фільтрів, які встановлюються безпосередньо там,де вода потрапляє до вашого дому.

Картриджі та фільтрувальні матеріали
Своєчасне обслуговування - запорука стабільно чистої води.
У нашому інтернет-магазині можна знайти широкий асортимент картриджів та фільтрувальних матеріалів для побутових фільтрів.

У кафе, ресторані, готелі
Ecosoft RObust — найкращий вибір для кафе та ресторанів.
Питна вода найвищої якості. Ідеальна вода для приготування кави та чаю. Досконалий смак готових страв. Ecosoft RObust PRO — фільтр, який рекомендують бариста.
У котельні
Правильна вода для котлів забезпечує їх ефективну та безпечну роботу при мінімальному ризику відкладень і корозії.
Сучасні методи і технології дозволяють отримувати воду необхідної якості для котельного обладнання та заощаджують кошти його власника.
Виробництво питної води
Системи зворотного осмосу для виробництва питної води.
Ми використовуємо найсучасніші технології, щоб зробити питну воду безпечною та смачною.
Басейни
Мрія про басейн у власному дворі стає реальністю.
Сучасне обладнання басейнів дозволяє швидке встановлення, а хімія та роботи-пилососи забезпечать кришталево чисту воду в вашому басейні.

У промисловості
Очищена вода необхідна на всіх етапах промислового виробництва.
Сучасні технології і схеми очищення води відповідають усім вимогам та забезпечують стабільно високу якість води у промисловості.

Продукт BWT
Системи очищення води BWT — рішення перевірені часом
З 2018 року компанія Ecosoft є офіційним представником товарів BWT в Україні.

Ключові переваги:
advantage-image

Ecosoft - міжнародна компанія - виробник фільтрів для очищення води, заснована в 1991 році в Україні. Один з п’яти унікальних світових виробників, які пропонують весь асортимент продуктів: від фільтрів - глечиків до промислових систем зворотного осмосу.

advantage-image

Якість продукції Ecosoft підтверджено сертифікатами EAC, NSF і TÜV SÜD. Впровадивши ощадливе виробництво і систему управління якістю, ми змогли зробити ціни на наші продукти доступними, а якість - відмінною.

advantage-image

Ми виготовляємо фільтри для очищення води, і продаємо їх в 60 країн світу. Загальна площа виробничих і складських приміщень складає 8000 кв.м. Продукція та виробництво сертифіковані.

Наші партнери

Фільтри для води в Харкові

Якість води є однією з визначальних складових якості життя. На жаль, централізоване водопостачання у великих містах мільйонниках залишає бажати кращого. Безпосередньо в місті Харків згідно з лабораторними дослідженнями часто спостерігається перевищення допустимих рівнів каламутності та кольоровості води, що часто говорить про підвищений вміст зважених часток і органічних домішок. І навіть вода зі свердловини, а особливо з колодязя зазвичай вимагає очищення.

Якщо ви хочете поліпшити якість води у вашому будинку — наш інтернет-магазин пропонує купити фільтри для води в Харкові від українського виробника Ecosoft. Сьогодні наша продукція сертифікована і поставляється в 50 країн світу, тож ви можете бути впевнені в якості.

Наше обладнання може вирішити весь спектр проблем води як в будинку, так і на виробництві: висока каламутність, жорсткість, підвищений вміст заліза і марганцю.

Отже, які бувають фільтри для очищення води.

Фільтри для питної води це пристрої для підготовки води питної якості безпосередньо на вашій кухні. Вони представлені:

Глечики — водопровідна вода заливається в воронку, проходить через фільтруючий картридж і витікає в корпус. Такий фільтр може пом'якшити воду, видалити залізо, хлор і хлорорганічні домішки.

Потрійні фільтри — встановлюються під мийку і складаються з трьох картриджних фільтрів для видалення (1) механічних домішок, (2) солей жорсткості, заліза, марганцю та важких металів, (3) органічних домішок і хлору.

Фільтри зворотного осмосу — пристрій встановлюється під мийку і видаляє 99,8% домішок включаючи віруси та бактерії.

Така установка складається з 5 або 6 компонентів: (1) комплекс з трьох картриджних фільтрів попереднього очищення (видалення механічних домішок, а також хлору й органічних речовин); (2) мембрана — забезпечує 99,8% видалення домішок, включаючи навіть найменші частинки вірусів і іонів важких металів; (3) постфільтр — дарує приємний солодкуватий присмак і запах; (4) мінералізатор — встановлюється опціонально для насичення води корисними мінералами — кальцієм і магнієм.

2. Механічні фільтри Харків — призначені для видалення з води механічних домішок (піску, іржі, мулу та ін.). Існує два типи конструкцій — магістральні та засипні фільтри.

3. Пом'якшуючі фільтр для води в Харкові. Дія цих пристроїв може грунтуватися на двох технологіях:

  • безреагентне пом'якшення — використовується синтетичний полімерний матеріал — іонообмінна смола.

В процесі водоочистки іони солей жорсткості (кальцій і магній) обмінюються на безпечні іони натрію.

Пом'якшувачі являють собою колону або балон заповнений іонообмінною смолою і бак для приготування відновного розчину таблетованої солі.

  • реагентні пом'якшувачі - це пристрої, які призначені для установки безпосередньо перед приладами, що містять нагрівальний елемент (бойлер, котел, пральна і посудомийна машина). Завантаженням такого пристрою є гранули малорозчинних сполук. Коли вода проходить через нього речовини видаляються з неї, перешкоджаючи утворенню нових кристалів накипу і розчиненню вже існуючих.

3. Фільтри для видалення заліза - виглядають так само, як і пом'якшувачі, але їх засипка являє собою складну суміш компонентів, яка дозволяє видаляти залізо і марганець, пом'якшувати, а також знижувати кольоровість і запах води, завдяки видаленню органічних домішок. Ця фільтруюча суміш дозволяє встановити 1 фільтр замість 2-3, що вагомо економить місце і гроші.

Якщо вам потрібно купити фільтр для води в Харкові, компанія Екософт надасть весь необхідний спектр обладнання та послуг (консультування, обслуговування та встановлення).

розгорнути згорнути