• Інтернет-магазин
  0
 • Карта якості води
 • Про компанію
 • Партнерам
 • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Картриджі для фільтрів зворотного осмосу

Сортування:

Картриджі для фільтрів зворотного осмосу в Харкові

Сьогодні на ринку настільки багато пропозицій картриджів до зворотного осмосу, що пересічному користувачеві легко загубитися в існуючому асортименті.

Компанія Екософт пропонує вам українські картриджі для фільтрів зворотного осмосу в Харкові.

Ми виконуємо всі наші продукти з високоякісних харчових матеріалів. Вони сертифіковані в ЄС і США.

Комплекти картриджів попереднього очищення 1-2-3

Такий набір містить три змінних фільтри:

 • зі спіненого поліпропілену — для видалення механічних домішок розміром понад 5 мкм (пісок, іржа, частки глини).
 • з засипанням з гранульованого активованого вугілля — для зменшення вмісту хлору, хлорорганічних і органічних домішок (поліпшення кольору і запаху води);
 • фінішного очищення зі спіненого поліпропілену з рейтингом фільтрації 1 мкм (видалить залишки механічних домішок і вугільний пил) або карбонблока для видалення залишків хлору, органічних речовин та механічних домішок.

Метою попереднього очищення є захист мембранного елемента від деструктивного впливу великих механічних частинок, які можуть забивати маленькі пори та хлору, що здатен руйнувати мембранне полотно.

Обслуговування цих пристроїв має проводитись не рідше, ніж раз в 3 місяці.

Комплекти 3-4 (мембрана та постфільтр)

Ми комплектуємо такі набори мембранами Dow FilmTec, виробництва німецької компанії (США) та вугільним постфільтром власного виробництва.

Завдяки мембранному розділенню видаляється 99,8% відсотків мінеральних забруднень.

Крім продажу фільтрів та комплектуючих, ми пропонуємо такі послуги, як встановлення обладнання, заміна картриджів фільтра осмосу харківськими офіційними представниками Ecosoft.

Розгорнути

Часті питання про картриджі для фільтрів зворотного осмосу


Які ціни на картриджі для фільтрів?

В нашому ассортименті представлені лише оригінальні картриджі виробництва Ecosoft та BWT. Всі комплектуючі ефективні, безпечні, не містять бісфенолу та інших токсинів, сертифіковані за міжнародними стандартами. Якість та безпека можуть бути дорожчими за ноунейм, але ми намагаємося робити все для того, щоб ціни вас не засмучували.

Як встановити картридж у фільтрі для води?

Залежно від типу фільтра, встановлення картриджа може зайняти деякий період часу. Якщо вам просто треба змінити картридж фільтра кувшина, то всі операції заключаються у тому, щоб зняти старий фільтроелемент, ретельно вимити всі деталі та встановити новий. У потрійних та зворотноосмотичних фільтрах все складніше, але логіка така ж: будь-яку колбу треба відкрутити, помити та вставити новий картридж, якщо ж потрібно замінити інший елемент, то важливо читати інструкцію саме до вашого фільтра.

Не забувайте, що після заміни картриджів, будь-який фільтр вимагає промивання прочною водою. Який картридж для води кращий?

Картриджі для води не бувають кращими або гіршими. Вони бувають або якісними, або неякісними. Купуйте витратні елементи тільки у перевірених виробників, щоб уникнути шкоди для себе і сім'ї. Ще одним важливим моментом є якість споживаної води, воно часто визначає, яким повинен бути картридж для досягнення ефективного очищення.

Як часто змінювати картриджі у фільтрах для води?

Картридж фільтра глечика вимагає заміни не рідше ніж раз на 2 місяці. Рекомендований ресурс до заміни у картриджів Ecosoft - 300 літрів.

Потрійні фільтри потребують заміни комплекту картриджів раз на шість місяців, а також в разі погіршення якості очищення води або тривалого простою.

У системах зворотного осмосу частота заміни всіх фільтраційних елементів відрізняється:

 • картриджі попереднього очищення потрібно міняти раз на три місяці (для систем P'URE Balance і Sense - лише кожні пів року);
 • мембранний елемент рекомендується міняти раз на рік;
 • мінералізатор та постфільтр - раз на 6 місяців.