• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Фільтри для води з мінералізатором в Івано-Франківську

Сортування:

Фільтри для води з мінералізатором в Івано-Франківську

Системи зворотного осмосу це зручний метод отримання чистої води прямо у вас на кухні в режимі 24/7. Мембрана затримує 99,8% домішок, в тому числі віруси, бактерії, йони важких металів, пестициди та нітрати.

Єдиним недоліком таких систем є те, що вони попри токсичні забрудники, затримують також кальцій і магній, що є важливими мікроелементами для організму людини. Оскільки 99% цих речовин засвоюються з їжі, то це не несе шкоди здоров’ю, але може специфічно впливати на смак води.

Рішення

Фільтри для води з мінералізатором в Івано-Франківську передбачають додатковий, шостий етап обробки води. Перед подачею користувачу вона подається на картридж заповнений природними мінералами, що містять кальцій та/або магній.

Найпоширенішим серед них є кальцит.

Який можна придбати фільтр з мінералізатором в Івано-Франківську?

Компанія Ecosoft виробляє 4 типи фільтрів з мінералізатором:

- Sense;

- P’URE;

- Absolut;

- Standart.

Розгорнути

Часті питання про фільтри для води з мінералізатором в Івано-Франківську


Що таке фільтр для води зворотного осмосу?

Основним елементом такої системи є зворотноосмотична мембрана. Вода, попередньо очищена від механічних частинок, органіки та хлору подається на мембранний елемент, де очищається від дрібних домішок: солей твердості, важких металів, фармацевтичних препаратів та інших токсикантів. Після цього йде етап постфільтраціі, який включає пропускання води через активоване вугілля й опціонально мінералізатор.

Скільки коштує система зворотного осмосу?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти. В асортименті нашого інтернет-магазину можна знайти моделі зворотноосмотичних фільтрів на будь-який гаманець

Як правильно встановити фільтр зворотного осмосу?

Монтаж будь-якого фільтра Ecosoft - це завдання по силах кожному. В коробці розмішена детальна покрокова інструкція, а у картці товару кожного фільтра можна знайти відеоінструкцію з встановлення фільтра.

Що таке осмос води?

Процеси осмосу позичені науковцями в клітин живих організмів, які завдяки осмотичному тиску підтримують свою сталість у навколишньому середовищі. Осмос у водоочищенні є найрозповсюдженішою технологією для видалення з води усіх видів домішок.