• Інтернет-магазин
    0
  • Карта якості води
  • Про компанію
  • Партнерам
  • Споживачам
ua

30 років виробляємо фільтри для очищення води та продаємо їх в понад 60 країн світу

Картриджі для холодної води в Дніпрі

Сортування:
Новинка
Градієнтний картридж зі спіненого поліпропілену Ecosoft BB20

Картриджі для холодної води в Дніпрі

Магістральні фільтри з кожним днем набувають все більшого поширення. Вони мають невеликі габарити, прості та недорогі в обслуговуванні, що дозволяє застосування як в побуті, так і в промисловості.

Принцип роботи

Такі пристрої являють собою колбу усередині якої знаходиться фільтрувальний елемент. Вони встановлюються в трубопровід холодної води. Вода потрапляє в корпус, розподіляється по поверхні фільтрувального елемента, який затримує забруднення. Чиста вода повертається в трубопровід після фільтра.

Домішки, які можуть видаляти такі фільтри залежать від типу матеріалу та розміру змінного елементу, який встановлений всередину колби. Вони бувають:

- вугільні;

- поліпропіленові;

з різними специфічними фільтрувальними матеріалами.

Стандартні колби мають три типорозміри: ВВ20, ВВ10 та стандартний корпус для картриджа 2,5 ''x10 ''.

Які можна знайти картриджі для холодної води в Дніпропетровську?

Компанія Екософт лідером водопідготовки України. Всі магістральні фільтри виробляються на нашому заводі в Київській області з матеріалів сертифікованих згідно з міжнародними стандартами якості.

Розглянемо наявні картриджі для холодної води.

Для механічного очищення від піску від іржі, мулу, піску, глини та ін.

Розмір частинок, які може видаляти фільтр, визначається рейтингом фільтрації, він може дорівнювати 20, 10, 5 і 1 мікрон.

Поліпропіленові виробляються шляхом плавлення первинного поліпропілену високої плинності з введенням пороутворювача. Міцність такого конструкції досягається завдяки властивостям матеріалу, без використання сердечника. Ці картриджі найпопулярніші завдяки оптимальному співвідношенню ціна/якість. Вони існують у всіх трьох типорозмірах.

Нитчасті отримують шляхом тугого намотування поліпропіленової нитки на сердечник.

2. Вугільні — для видалення хлору та органічних речовин.

Пластиковий корпус заповнений гранулами активованого вугілля з кокосової шкаралупи. Він забезпечує хороший рівень очищення води, але вносить додаткове забруднення вугільним пилом у воду.

Карбон-блок виробляється шляхом послідовного пресування і спікання порошкоподібного активованого вугілля. Перевагою є те, що такі елементи можуть утримувати механічні домішки.

Картридж із засипанням з бітумінозного каталітичного вугілля для видалення сірководню.

Розгорнути

Часті питання про картриджі для холодної води в Дніпрі


Де купити картриджі для холодної води в Дніпрі ?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Які картриджі для холодної води в Дніпрі найдешевші?

Якісний продукт завжди буде коштувати більше. Ми не обіцяємо, що наше обладнання і витратні елементи будуть найдешевшими, але з нами ви точно отримаєте оригінальний продукт, вищу якість, гарантійне обслуговування і безпеку.

Які ціни на картриджі для холодної води в Дніпрі ?

Компанія Ecosoft є українським виробником фільтрів для води та частиною міжнародної групи BWT. Ви можете бути впевнені в найнижчих цінах і актуальних знижках на оригінальні продукти.

Кращі картриджі для холодної води в Дніпрі в 2021 році?

На першій сторінці представлені найпопулярніші товари цього року. Обирайте кращі фільтри та обладнання від лідерів ринку водопідготовки. Наші фахівці будуть раді вам допомогти.